Segítség

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Az MTVA-n fut egy EB-s nyereményjáték. A Petőfi rádióban és az M4-en többször is elhangzik a kérdés, de előbbit nem hallgatom, utóbbit nem nézem a jegy viszont kell, így kellene egy kis segítség (pl.: link), hogy hol tudnám megnézni az adott napi kérdést?

Idézetet írta: RedMunchen Dátum április 11, 2016, 16:32:06
Az MTVA-n fut egy EB-s nyereményjáték. A Petőfi rádióban és az M4-en többször is elhangzik a kérdés, de előbbit nem hallgatom, utóbbit nem nézem a jegy viszont kell, így kellene egy kis segítség (pl.: link), hogy hol tudnám megnézni az adott napi kérdést?
Az m4-en szoktak bejátszani délután többször is EB-kisfilmet amiben elv. benne kéne lenni a napi kérdésnek is.A kisfilm 18.00 után felkerül az m4sport oldalára is.Több segítséget nemtudok, nem találtam meg én se a napi kérdést,még visszamenőleg se.


Ahhoz képest, hogy az m4sport.hu-n külön rovata van a játéknak, se a kérdéseket, se a jó válaszokat, se a korábbi nyerteseket nem sikerül sehol feltüntetniük.  :)

Nem tudja valaki hogy kell wifi hotspotot beállítani telóval?
Vettem egy Digi mobilnetes sticket amíg kifáradnak bekötni, de ez a stick nem wifis, tehát csak gépen használható, és egyszerre csak egyen, ami nem olyan fasza. Nyilván routert meg nem veszek két hétre. Az ügyfélszolgálaton is mondták hogy úgy megoldható hogy okostelót beállítok hotspotnak, de nem jövök rá mit cseszek el, vagy mit nem csinálok. Régen használt (tehát lehet hogy ehhez elavult) Samsung Galaxy S2-esem van, abba belenyomtam a digis SIM-t. Beállítások - vezeték nélküli...- internetmegosztás - mobil wifi hotspot beállításai. Itt megadtam egy nevet, egy jelszót, de nem kért semmit ami a digis kapcsolathoz kötné. Ennek ellenére ki is írta hogy aktív, a jel fogható laptopon is. Viszont net sehol. Felhívtam a digit, ők azt mondták jól csinálom, szóval nem értik. Én sem  ;D
Frissítenem kéne, vagy letölteni valamit? Vagy ne vesződjek vele mert ez régi teló ahhoz?

De a telón megy a net?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum április 29, 2016, 19:58:55
De a telón megy a net?

Ezzel a hotspotos dologgal nem, sehol.

Idézetet írta: alexthebest Dátum április 29, 2016, 20:04:23
Ezzel a hotspotos dologgal nem, sehol.

Előbb a telón csinálj netet, aztán fog menni a hotspot

#38 április 30, 2016, 11:20:00, vmlinuz
Keresd meg a Digi mobilnet paramétereit a neten. Kell APN, felhasználónév és jelszó (ha van). Ezt be kell állitani a telefonon, de nem a wifi megosztásnál, hanem az adatkapcsolatnál. Utána menni fog a hotspot is.

Közben megkaptam neked: http://mycsoandroid.blogspot.ro/2012/03/apn-beallitasok-navigalj-azalabbi.html

Köszi srácok, ebéd után megint megpróbálom.  :ok:

Köszi szépen vm, sikerült is.  :beerchug:

Sziasztok!

kellene egy kis segítség:

Egy online Convertert keresek, ami pdf-s NEM NYOMTATHATÓ file-t felold és utána nyomtathatóvá teszi a doksit.

Előre is köszönöm....

Próbáltd már átkonvertálni Word fájlba?

[lb][/lb]
Idézetet írta: Irtis Dátum május 28, 2016, 08:41:18
Próbáltd már átkonvertálni Word fájlba?

Ami most van/volt az pdf--->>pdf-es convert.
Tudsz egy online linket?

Idézetet írta: Nezocsa Dátum május 28, 2016, 08:49:04
[lb][/lb]
Ami most van/volt az pdf--->>pdf-es convert.
Tudsz egy online linket?

Egy nagyon jó konvertáló. :)
https://smallpdf.com/pdf-to-word