Zene

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Csecse Dátum március 05, 2013, 17:31:54
A zene az izlés dolga de én inkább elöbb nyulok zsilettért és vágom fel ereimet mint hogy végig keljen halgatnom.

Így van ahogy mondod, ízlés kérdése.

Idézetet írta: Algernon Dátum március 05, 2013, 20:11:43
Én Kallay-Saundersnek jobban örültem volna, de Gigi sem lett volna rossz. Sok sikert ByeAlexnek!

Kállay-Saundersnek szerintem is nagyobb esélye lett volna egy jobb helyezés elérésére, de vérmes reményei Magyarországról igazán senkinek nem lehetnek. Két éve ott volt Wolf Kati egy előzetesen erősnek vélt dallal, láttuk meddig jutott.

Idézetet írta: rosco Dátum március 06, 2013, 11:12:06
Két éve ott volt Wolf Kati egy előzetesen erősnek vélt dallal, láttuk meddig jutott.

Én nagyon szurkoltam akkor Katinak, a dalt is nagyon szeretem a mai napig. És még mindig azt mondom, hogy sokkal szebb magyarul mint angolul! Más nemzetek is nyertek már úgy, hogy saját nyelvükön adták elő a produkciót, nem muszáj ezt a rohadt angolt erőltetni mindig... Persze a szomszéd országbeli magyarokon és a finneken kívül a kutya nem szavaz ránk, úgyhogy semmi esélyünk nincs, így inkább toljuk mindig magyarul. :ok:

ByeAlex meg nagyon harmatos, erőtlen ő maga is és a dala is. De kinek lehetett érdeke, hogy ő menjen az Euróvízióra? ???

Idézetet írta: hurkabalint Dátum március 06, 2013, 16:02:14
Én nagyon szurkoltam akkor Katinak, a dalt is nagyon szeretem a mai napig. És még mindig azt mondom, hogy sokkal szebb magyarul mint angolul! Más nemzetek is nyertek már úgy, hogy saját nyelvükön adták elő a produkciót, nem muszáj ezt a rohadt angolt erőltetni mindig... Persze a szomszéd országbeli magyarokon és a finneken kívül a kutya nem szavaz ránk, úgyhogy semmi esélyünk nincs, így inkább toljuk mindig magyarul. :ok:

ByeAlex meg nagyon harmatos, erőtlen ő maga is és a dala is. De kinek lehetett érdeke, hogy ő menjen az Euróvízióra? ???
tudsz jobbat ? ;D

Idézetet írta: hurkabalint Dátum március 06, 2013, 16:02:14

ByeAlex meg nagyon harmatos, erőtlen ő maga is és a dala is. De kinek lehetett érdeke, hogy ő menjen az Euróvízióra? ???

Rá szavaztak a legtöbben. A döntőben a 220 ezerből nem tudom hány sms-t kapott, de az előző fordulókból is a nézői szavazatokkal jutott tovább, amikor a zsűri bevitte a 4 közé meg már lehetett sejteni a győzelmét. Mögöttes érdekekről itt szerintem felesleges beszélni. Kállay-Saundes, vagy Gigi kimondottan eséllyel pályázna nemzetközi karrierre is, így az ő kijuttatásukban, megmutatásukban rejlett volna nagyobb anyagi lehetőség a kiadók, menedzserek számára, de Alexnél ilyenről szó sincs. Anno ott volt X-Faktor Norbi, aki aztán tényleg nem tudott énekelni, mégis a TOP4-be szavazták a nézők. Most, hogy a sapkás, szemüveges fiúra ki miért szavazott, lehet az ő fizimiskája volt a legérdekesebb, vagy az x-faktoros, megasztáros, voice-os villogást, nagy éneklést megunók ki voltak éhezve egy egyszerűbb, de szerethető dalra és előadóra stb.


Mivel mi még a Balkán vagyunk, ezért lehetséges befolyásoló tényezőként ott van az is, hogy a 'kedves' szavazó úgy gondolkozott, hogy nem voksolok egy Radicsra, nem voksolok egy Saundersre, inkább nyomom egyet a magyarra :-X

Botfülem van nem kérdés viszont egy ilyen dallal tuti nem leszünk döntősök se! Mi kell az embereknek? Mivel tudsz meggyőzni egy más országbelit hogy rád szavazzon? Azzal hogy összeraksz egy energikus, pörgős jó kis dalt. A mienkről egyik sem mondható el.

A szerbek tavalyi dala amivel harmadikak lettek :

Željko Joksimović - Nije Ljubav Stvar (Serbia) 2012 Eurovision Song Contest Official Preview Video

Nem angolul van, viszont van egy értéke, látszik hogy dolgoztak vele. Zongora+hegedük+egész zenekar... meg az a füles aki fúj valamit, fogalmam sincs mit.
A mi emberünk meg odamegy egy gitárral + egy vérszegény dallal...

Idézetet írta: afrikailajos Dátum március 06, 2013, 16:19:14
tudsz jobbat ? ;D

1848-ban nem így volt

De a Maestro sem lenne egy rossz választás... ez itt egy bulí  ;D





Idézetet írta: Kagawa Dátum április 18, 2013, 11:28:03
Aki még nem látta nézze meg!

Britains got talent S07E01 Hungarian Shadow Dancers

Pont tegnap láttam, gyönyörű!
Gyakoroltam vele kicsit a könnyezést az esti magyar-kazah meccsre...

London, 2013. június 1., szombat (MTI) - Bejutott a Britain's Got Talent brit televíziós tehetségkutató vetélkedősorozat jövő heti döntőjébe a szombati utolsó elődöntőn a magyar Attraction látványszínház.

    Az ITV kereskedelmi televízió élőben sugárzott, másfél órás szombat esti utolsó válogatóján kilenc előadó, illetve együttes indult a jövő szombati döntő még kiadó két helyéért, és a mezőnyből a magyar társulat kapta a legtöbb nézői szavazatot.
    Az Attraction árnyjátékra épített előadását hatalmas ováció fogadta, és a négytagú zsűri is - szinte példátlan módon - állva tapsolt a produkció végén.
    David Walliams zsűritag az eredményhirdetés előtt kijelentette: az ő megítélése szerint egyértelműen a magyar együttes volt az elmúlt hét elődöntő-sorozatának sztárja.
    A másik továbbjutó Jordan O'Keefe északír énekes.


Attraction's semi-final shadow theatre performance | Semi-Final 5 | Britain's Got Talent 2013