brand_boy és a nem csak tuti-tuti-tuti ... tippek

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sikerült telibetalálnom a római 2-0-át, szerencsére tippemet már kedden megosztottam veletek a tippelőjátékban.
Virágokat az ötözőbe legyenek szívesek. :topbet_125:

Az idei év eddig a mák jegyében telik(talán a mértéktelen mennyiségekbenül elfogyasztott beiglinek , és gubának köszönhetően).
Ezért úgy döntöttem, hogy újfent billentyűzetet ragadva megosztom minden kételyemet, és minden tutiságomat.

Az idei zsákomban a mákom tippjeim arany, és ezüstérmesei:

Tegnap Imi barátomék lottózójában nagy vacilálások után feladtam egy MU-Wigan 0-1 gólos szelvényt.
Mint bizonyára sokan tudjátok az 56. másodperctől lehetett izgulni, hogy nem válik e tárgytalanná a szelvény. Gyengébb idegzetű játékos talán már széttépte volna a szelvényt közvetlenül Rooney gólja után, bár hazudnék, ha azt állítanám, hogy egy percet is végig tudtam volna nézni a meccsből.

Nemúgy tegnapelőtt, amikor az Inter-Genoa félidei döntetlenjét biztosra tudni véltem.
Szerencsére itt az első 20 percet nem láttam, de utána derekasan végignéztem az egész meccset.
Az elmúlt két év legjobb szórakozása volt, Scarpinak, és a Genovának köszönhetően.
Bár összeségében alig nyertem valami kis pluszt a D/D-vel(mert biztosra akartam menni, és a félidei D-k mellett, még  a többi lehetséges kimenetelből is megjátszottam hármat.
Remélem még nem fogyott el a szerencsém idénre. :)

Idézetet írta: brand_boy Dátum január 15, 2009, 14:40:58
Az idei zsákomban a mákom tippjeim arany, és ezüstérmesei:

Tegnap Imi barátomék lottózójában nagy vacilálások után feladtam egy MU-Wigan 0-1 gólos szelvényt.
Mint bizonyára sokan tudjátok az 56. másodperctől lehetett izgulni, hogy nem válik e tárgytalanná a szelvény. Gyengébb idegzetű játékos talán már széttépte volna a szelvényt közvetlenül Rooney gólja után, bár hazudnék, ha azt állítanám, hogy egy percet is végig tudtam volna nézni a meccsből.

Nemúgy tegnapelőtt, amikor az Inter-Genoa félidei döntetlenjét biztosra tudni véltem.
Szerencsére itt az első 20 percet nem láttam, de utána derekasan végignéztem az egész meccset.
Az elmúlt két év legjobb szórakozása volt, Scarpinak, és a Genovának köszönhetően.
Bár összeségében alig nyertem valami kis pluszt a D/D-vel(mert biztosra akartam menni, és a félidei D-k mellett, még  a többi lehetséges kimenetelből is megjátszottam hármat.
Remélem még nem fogyott el a szerencsém idénre. :)

A viccet félretéve ha lehet a meccs elôtt írd le  ide a tipped!Kössz! :beerchug:

Mint mondottam volt, tippjátékban leadtam a 2-0 Roma tippet.  Tanulj meg olvasni. :fakk2:

Két napja nem hagy nyugodni a MU soron következő meccse.
    Az immár nyolcas szériára dagadó rezzenéstelen hálóval telő napok nem tarthatnak örökké.
De pont a Bolton lesz majd az a csapat, aki rés üt a láthatatlan falon ?
Aligha, bár sokféleképpen lepörgettem már magamban a mérkőzést.
Nyugtalaníto a hátsó alakzat foghíjassága a MU-nál.
Már a Wigan ellen is a kis :drak: ott olálkodott. Különösen Vidic, és Van der Saar körül.
     Papíron a két egylet között pontosan két gól van, hiszen szeptemberi őszi, és előző bajnokságbéli tavaszi meccsük is 2-0-val ért végett.
De hol vannak most azok a játékosok, akik gólt lőnek ?
Hát a CÉRonaldó :o: ott lesz, de a jóllakott ember az nem éhes. Az csak elvan, mint a befőtt.
Különbenis, aki nem tisztel egy Ferrarit, az nem ember a szememben. :bash:
Az inkább csak :atv:-on.
Elvileg ez a meccs 0-0 kell, hogy legyen. A sorminta szerint is. :uglystupid2:
Ha Murpy papa játszani fog velünk ,akkor 1-1 lesz, ha nagyon-nagyon mókás kedvében lesz az öreg, akkor 1-0 is elképzelhető extrém esetben.
Ha figyelembe vesszük, hogy a Bolton nem egy remizős csapat akkor még ez is szóba jöhet.
Jó-jó a Bolton egy vicc, már tavaly is ki kellett volna esniük aztán éppen ilyen skalp, mint a MU-jé a végén jól jött nekik.
Tiszta rejtély ez az egész.  :wall:

Nyugodtan húzd be vendégbe! a Vörös  :drak: - ök átveszik méltó helyyüket a tabellán! ha nem is lesz meggyőző a siker egy 0-1re minimum jók lesznek! a tuti tipp sztem (1-0) Bolton - MU D.

szerintem szoros lesz, valószínűleg 1 gólos MU siker, de benne van a meglepetés.

Bolton nem rossz, szerintem ott van az egyik legjobb edző (Gary Meggson). A tavalyi csapatuk nagyon gyenge volt tényleg miután Anelka elment, de az idei csapatuk sima középcsapat, leigazolák pl. Elmandert, aki a francia bajnokság egyik legjobbja volt az utóbbi 2 évben.

Hát, nem volt rossz elgondolás, de végülis RVN10_NL-nek lett igaza.
Tevez keze is benne volt a gól létrejöttében. Lehet, hogy ez már az isteni Diego hatása ? ;D
De leginkább a Bolton balbelső védője menjen el a sunyiba.
Remélem a játékostársak majd egész héten  :megbok: fogják.

Tippek mára:
Franciao.- Spanyolo. kosárlabda   V  :ok:
Ajax - Temesvár 1. félidő             D    :ok:
Lazio- Salzburg 1.félidő               D    :ok:
Rapid Bécs- Hamburg                  V     :noway:   
Genova- Slavia Prága                  H    :ok:
Basel-Roma                                 V és  over2.5     :noway: :noway:
Sparta - PSV                                V és over2.5      :noway:   :ok:                                

Annyira megtetszett Titti7 naplójában talált szavazás, hogy kísérletet teszek egy 40-es szériára !

1. Marseille-MU X2 bet365 1,34



4. Ac Milan-Nápoly bet365 12 1,28
5. Palermo-Udinese bet365 1X 1,33