bet365 Kaszinó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Indulj a Soha véget nem érő nyári küldetésen a Bet365 Vegasnál!

Bírkozz meg a három feladattal Bet365 Vegas kiemelt nyerőgépein, hogy nyerj egy akár 2.560.000Ft készpénzes díjat. Minél kevesebb pörgetéssel teljesíted az ajánlat feltételeit, annál előrébb végzel a ranglistán, ahol a legjobb 700 játékos egy izgalmas nyereménysorsoláson is résztvehet. Olvasd tovább!



Borzalmasan rossz slot ez a Spiña Colada :)

Eleredt a 70.380.000Ft-s Nyári pénzeső a Bet365-nél!

Pörgess a Bet365 Kaszinó kiemelt nyerőgépein mivel minden megjátszott 3.519Ft készpénzes tétedért egy sorsjegyet, a dupla jegyes nyerőgépeken pedig két sorsjegyet szerezhetsz az ajánlat három promóciós időszak nyereménysorsolásaira.
Csatlakozz és az utolsó héten esélyed lesz megnyerni a két 1.759.500Ft értékű főnyereményt is. Olvasd tovább!



Pörgess akár 25-ször ingyen a Bet365 Vegason!

A hétvégén a Bet365 Vegas kijelölt nyerőgépein minden befizetett 3.000Ft után 5 ingyenes pörgetést kapsz, összesen 25-öt gyűjthetsz össze.
Jegyezd meg, hogy az ingyenes pörgetéseket legkésőbb szeptember 5-én, kedden használhatod fel. Olvasd tovább!



Nyerd meg a Blackjack Szerencsekártya Bónuszt a Bet365-nél!

A hétközi labdarúgó-események alkalmával, a Bet365 Kaszinó Élő Kaszinó részlegén, a kiválasztott Élő Blackjack asztalokon két szerencsekártya lesz bekeverve mindegyik kártyatartóba, és ha leosztanak neked egyet, 10€-t nyersz arany zsetonokban. Olvasd tovább!



20 ingyenes pörgetés vár a Bet365 Kaszinóban!

Nagyméretű foci rangadók dúlnak ma este Európa-szerte és ennek alkalmával a Bet365 Kaszinó 20 ingyenes pörgetéssel díjaz.
Ne késd le a különleges ingyenes pörgetéseket, mivel ezek csak ma 16:30 (GMT) és 21:45 (GMT) között érhetőek el. Olvasd tovább!


Melyik sloton lehet a legalacsonyabb téttel játszani?
Akár csak 1 vonalon is...

Jó lenne forintra elveszíteni a bónuszokat, mert különben csak az ügyfélszolgálat segítségével töröltethetőek. (... és addig nem enged a kaszinóból a sport részlegbe átutalni, amíg van néhány cented)

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 17, 2017, 19:47:45
Melyik sloton lehet a legalacsonyabb téttel játszani?
Akár csak 1 vonalon is...

Jó lenne forintra elveszíteni a bónuszokat, mert különben csak az ügyfélszolgálat segítségével töröltethetőek. (... és addig nem enged a kaszinóból a sport részlegbe átutalni, amíg van néhány cented)

Halloween Fortune, azon lehet allitani.

#68 szeptember 22, 2017, 09:25:10, Kaszinó Ajánlatok
Vadvilág élménycsomag vár rád a 16.000.000Ft-s Jungle Books bajnokságon!

Pörgess a Bet365 Vegas szelidítetlen világot megelevenítő új Jungle Books nyerőgépén, legyél a ranglista élén és akár egy indiai vadvilág élményutazást nyerhetsz a Pench és Kanha nemzeti parkba, sőt a ranglista legjobb 700 játékosa egy izgalmas Pick'n'Click sorsoláson is részt vehet. Olvasd tovább!



A Bet365 Vegas kiválasztott játékait 25 ingyenes pörgetéssel játszhatod!

A hétvégén minden befizetett 3.000Ft után a Bet365 Vegas részlege 5 ingyenes pörgetésben részesít a kijelölt nyerőgépein, összesen 25 ingyenes pörgetést gyűjthetsz össze.
Jó megjegyezned, hogy az ingyenes pörgetéseket legkésőbb október 3-án, kedden használhatod fel. Olvasd tovább!



#70 szeptember 29, 2017, 09:21:07, Kaszinó Ajánlatok
Vegyél részt a 300.000.000Ft-s nyerőgép sorsoláson a Bet365 Kaszinó Játék részlegén!

A nagyméretű ajánlat keretén belül a Bet365 Kaszinó Játék részlege 8 nyerőgép sorsoláson 60.000 díjat oszt ki játékosai közt, amelyek összértéke 300.000.000Ft, tehát megéri, hogy játssz és gyűjtsd a sorsjegyeket.
Pörgess a feljogosító nyerőgépeken szeptember 29. és október 26. között, a játékokat mobilról, táblagépről és számítógépről is elérheted. Olvasd tovább!



#71 október 23, 2017, 10:18:10, Kaszinó Ajánlatok
Az Októberi Bónusz Akció nyereményözöne a Bet365 Kaszinóban

Szerezz jogosultságot te is az októberi hónapban a Bet365 Kaszinó heti 150.000Ft-s sorsolásaira és gyűjtsd a sorsjegyeket a hónap végi 300.000Ft-s Megnövelt sorsolásra.
Játssz hétfőnként a kedvenc játékoddal és bónuszokkal leszel jutalmazva. Amennyiben sorsjegyet szerzel a Megnövelt sorsolásra, az előző promóciós időszakokban szerzett összes hagyományos sorsjegy is részt vesz a Megnövelt sorsoláson. Olvasd tovább!



18+ Részvételi feltételek érvényesek

Nálam most bukott le,h csalás ez a 10free spines ajánlatuk a bet365-nek.Gondolom ti is szoktatok kapni a Space Invaders játékra 10ingyenes kört és itt még nem is volt gond.Még nem is pörgettem és már jóváírodott az a nyeremény alul,amit a pörgetésemnél kapni fogok..Ilyet sem láttam még.Próbáltam meg bruherálni mikor nem adott semmi,hogy megállítsam,de akkor sem adott.  :redchug: :noway: :D ;D

Mesés pénzeső

Hozza ki a legtöbbet a márciusból, hiszen 71.020.000 Ft összértékű pénzdíj nyerhető három sorsoláson!

2018. március 1. - március 22.

Itt az alkalom, hogy kivegye a részét a több mint 11.000 pénzdíjból három nagyszerű nyereménysorsoláson! Mindössze játsszon nyerőgépeinken a feljogosító hét során és gyűjtsön jegyeket a vonatkozó hétvégi sorsolásra. Mi több, a 2. heti sorsoláson megduplázzuk a nyereményalapot, így 35.510.000 Ft vár gazdára.

Így vehet részt:
Játsszon egy jogosult játékkal, mint például a Frankie Dettori Sporting Legends a feljogosító időszakban.
Szerezzen egy sorsjegyet minden megjátszott 3.551 Ft tét után.
A promóciós időszakban szerzett összes jegy részt vesz a vonatkozó nyereménysorsoláson.
A sorsolásokat a promóciós időszak végét követő napon rendezzük meg. A nyerteseket webüzenetben értesítjük.

Mesés pénzeső díjtáblázat:

Első hét: feljogosító időszak 03.01. - 03.08. és sorsolás 03.09.

Pénzdíj        Díjak száma          Összdíj
1.775.500 Ft        1               1.775.500 Ft
355.100 Ft           5               1.775.500 Ft
177.550 Ft           9               1.597.950 Ft
35.510 Ft             30             1.065.300 Ft
17.755 Ft             50             887.750 Ft
7.102 Ft               250           1.775.500 Ft
3.551 Ft               2.500        8.877.500 Ft
Összesen            2.845        17.755.000 Ft

Második hét: feljogosító időszak 03.09. - 03.15. és sorsolás 03.16.

Pénzdíj           Díjak száma    Összdíj
1.775.500 Ft           2              3.551.000 Ft
355.100 Ft              9              3.195.900 Ft
177.550 Ft             20             3.551.000 Ft
35.510 Ft               60             36.000.000 Ft
17.755 Ft              100            1.775.500 Ft
7.102 Ft                500            3.551.000 Ft
3.551 Ft               5.000          17.755.000 Ft
Összesen            5.691           35.510.000 Ft

Harmadik hét: feljogosító időszak 03.16. - 03.22. és sorsolás 03.23.

Pénzdíj          Díjak száma         Összdíj
1.775.500 Ft         1                 1.775.500 Ft
355.100 Ft            5                 1.775.500 Ft
177.550 Ft            9                 1.597.950 Ft
35.510 Ft             30                1.065.300 Ft
17.755 Ft             50                887.750 Ft
7.102 Ft              250               1.775.500 Ft
3.551 Ft             2.500              8.877.500 Ft
Összesen          2.845              17.755.000 Ft

Az ezekben a táblázatokban szereplő pénzdíjakat a teljes részvételi feltételekben található Mesés pénzeső pénznem táblázatban feltüntetett valutaárfolyamok alapján fizetjük ki.

Fő részvételi feltételek
Az akció 2018. március 1-jén 00:00-tól (GMT) 2018. március 22-én 23:59-ig (GMT) tart. Az akció három promóciós időszakból áll:
1. időszak: 2018. március 1-jén 00:00-tól (GMT) március 8-án 23:59-ig (GMT) tart.
2. időszak: 2018. március 9-én 00:00-tól (GMT) március 15-én 23:59-ig (GMT) tart.
3. időszak: 2018. március 16-án 00:00-tól (GMT) március 22-én 23:59-ig (GMT) tart.
A nyereménysorsolásokat 2018. március 9-én, 16-án és 23-án tartjuk.
Az egyes promóciós időszakok alatt a következő kaszinó nyerőgépeken megjátszott minden 3.551 Ft készpénzes tétért egy jegyet szerezhet: Frankie Dettori Sporting Legends, Da Vinci's Vault, Dragon Champions, Gem Heat, Pharaoh's Treasure Deluxe és Jungle Giants. Más játékokon megjátszott tétek nem számítanak bele az akcióba.
Az egyes promóciós időszakokban megszerezhető sorsjegyek száma korlátlan. Promóciós időszakonként több díjat is nyerhet.
Az egyes promóciós időszakokban nyert sorsjegyek csak az adott sorsolásra vonatkoznak és azokat nem lehet későbbi sorsolásokon felhasználni.
Az akcióban jóváírt minden díjat a jóváírástól számított 14 napon belül el kell fogadni.

Teljes részvételi feltételek
Az akció 2018. március 1-jén 00:00-tól (GMT) 2018. március 22-én 23:59-ig (GMT) tart. Az akcióban három promóciós időszak van:
1. időszak: 2018. március 1-jén 00:00-tól (GMT) március 8-án 23:59-ig (GMT) tart.
2. időszak: 2018. március 9-én 00:00-tól (GMT) március 15-én 23:59-ig (GMT) tart.
3. időszak: 2018. március 16-án 00:00-tól (GMT) március 22-én 23:59-ig (GMT) tart.
A nyereménysorsolásokat 2018. március 9-én, 16-án és 23-án tartjuk. A sorsolást a PromoVeritas Ltd hajtja végre, amely egy sorsolásokra és lottósorsolásokra specializálódott független társaság.
Az egyes promóciós időszakok alatt a következő kaszinó nyerőgépeken megjátszott minden 3.551 Ft készpénzes tétért egy jegyet szerezhet: Frankie Dettori Sporting Legends, Da Vinci's Vault, Dragon Champions, Gem Heat, Pharaoh's Treasure Deluxe és Jungle Giants. Nem tudjuk garantálni, hogy minden játék elérhető lesz a feljogosító időszakban.
Más játékokon megjátszott tétek nem számítanak bele az akcióba.
A promóció több pénznemben is elérhető és a promóció céljából az eltérő pénznemű téteket 10£ felkerekített átváltási arányára alapozzuk, a következők szerint:

Mesés pénzeső pénznem táblázat

Pénznem   10£ megfelelője
ARS           280
BGN           22
BRL            44
CAD           17
CHF           13
CNY           90
CZK           291
DKK           85
EUR           11
GBP           10
HUF           3551
INR            906
ISK            1445
JPY            1554
MXN           263
MYR           55
NOK           110
NZD           19
PLN            47
RON           53
SEK            112
THB            448
TWD           414
USD            14

Az egyes promóciós időszakokban megszerezhető sorsjegyek száma korlátlan. Promóciós időszakonként több díjat is nyerhet.
Az egyes sorsolások során elérhető díjak számát és a sorsolásokra vonatkozó teljes nyereményalapot a fenti díjtáblázatban találja meg részletezve.
Az egy promóciós időszakban nyert sorsjegyek csak az adott sorsolásra vonatkoznak és azokat nem lehet későbbi sorsolásokon felhasználni.
Amennyiben nyert, a díjat vagy díjait a sorsolás utáni 48 órán belül írjuk jóvá a Kaszinó számláján. Ezekhez a díjakhoz nem tartozik fogadási követelmény és azokkal saját belátása szerint játszhat, valamint bármikor átutalhatja vagy kiveheti azokat. A nyerteseket az egyes sorsolásokat követően webüzenetben fogjuk tájékoztatni.
Az akcióban jóváírt minden díjat a jóváírástól számított 14 napon belül el kell fogadni.
A díjak/bónuszok kiszámításához mindig a 71.020.000 Ft Mesés pénzeső akció valuta átváltási táblázatát használjuk, amelyet a bet365 saját belátása szerint határoz meg.
Bármely olyan esetben, ahol az ajánlat vagy akció feltételeit megszegik vagy bizonyíték van arra, hogy egy felhasználó vagy felhasználói csoport olyan fogadások sorozatát tette meg, amely olyan befizetési bónuszt, túlfizetést, ingyenes fogadást, kockázatmentes fogadást vagy egyéb akciós ajánlatot tartalmaz, amely a felhasználó garantált hasznához vezet, függetlenül a végeredménytől és az egyedüli vagy csoportos végrehajtástól, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a vonatkozó bónuszalapot visszaigényelje vagy saját belátása szerint a fogadásokat a helyes nyereményszorzókkal rendezze, az ingyenes fogadásokat vagy kockázatmentes fogadásokat törölje vagy bármely befizetési bónusz által támogatott fogadást érvénytelenítsen. Továbbá, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a felhasználótól az adminisztrációs költségek fedezésére a befizetett bónusz, ingyenes fogadás, kockázatmentes fogadás, vagy újabb befizetések értékéig pluszköltséget számoljon fel.
A bet365 ajánlatok kedvtelésből fogadó játékosaink számára készültek és a bet365 saját belátása szerint korlátozhatja a játékosok akcióban való részvételét.
Kizárólag egy ajánlat lehetséges személyenként, családonként, háztartási címenként, e-mail címenként, telefonszámonként, azonos fizetési számlaszámonként (pl. bank- vagy hitelkártya száma, NETeller számlaszám, stb.) és megosztott számítógépenként, pl. nyilvános könyvtár vagy munkahely. A bet365 fenntartja a jogot, hogy bármely vagy minden ajánlatot visszavonjon az ügyfelektől vagy ügyfelek csoportjától. Az ajánlatok kizárólag azokra az ügyfelekre érvényesek, akik valódi pénzzel fizettek be számlájukra.
A bet365-nek jogában áll nyilvánosságra hozni a bajnokság nyertesek, a promóciós bónuszokat szerzők és a progresszív jackpot nyertesek nevét, becenevét, alias nevét, tartózkodási megyéjét és/vagy országát, ha arra jogi vagy szabályozási okok miatt szükség van.
A bet365 fenntartja a jogot, hogy bármilyen akciót saját belátása szerint megváltoztasson, töröljön, visszaigényeljen vagy elutasítson.
A bet365 munkatársai, tisztviselői és igazgatói, annak promóciós vagy egyéb ügynökségei, licenszet kapók és licenszet adók, szolgáltatók és bármely más közreműködő vagy partnercégek nem jogosultak az akcióra. Ugyanezen feltételek vonatkoznak az ilyen személyek közvetlen családtagjaira.

18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

25 ingyen pörgetés

Játsszon Vegas játékainkkal a hétvégén és szerezzen 25 ingyen pörgetést!

Az igénylés menete:

1.Jelentkezzen az akcióra és nyisson meg egy feljogosító nyerőgépet március 10-én szombaton, angol idő szerint 00:00 és március 11-én vasárnap, angol idő szerint 23:59 között.
2. Tegyen meg legalább 15.000 Ft készpénzt a promóciós időszak során.
3. Szerezzen 25 ingyen pörgetést és játssza le őket hétfőn a Starburst, Gonzo's Quest, Twin Spin és Butterfly Staxx játékokon.
4. Ne feledje, az ingyen pörgetéseket legkésőbb 2018. március 15-én, csütörtökön igényelheti.

Fő részvételi feltételek
Az akció 2018. március 10-én szombaton, angol idő szerint 00:00-tól március 11-én vasárnap, angol idő szerint 23:59-ig tart.
Ahhoz, hogy jogosult legyen az ingyen pörgetésekre, Önnek jelentkeznie kell és fel kell tennie legalább 15.000 Ft készpénzt a jogosult Vegas nyerőgépeken a promóciós időszak során.
Nem minden játék számít bele a fogadási követelmények teljesítésébe - kérjük, tekintse meg a teljes részvételi feltételeket az akcióban nem résztvevő játékok listájához.
Az ingyen pörgetéseket csak a Starburst, Gonzo's Quest, Twin Spin és Butterfly Staxx játékokon használhatja fel.
Az ingyen pörgetéseket 2018. március 12-én, hétfőn írjuk jóvá. Az ingyen pörgetések igényléséhez nyisson meg egy feljogosító játékot 2018. március 15-én, csütörtökön angol idő szerint 23:59 előtt. Az igénylést követően hét napja van az ingyen pörgetések felhasználására.
Bármilyen saját befizetett/átutalt összeget (és az abból származó nyereményt) tetszés szerint kifizethet anélkül, hogy az kihatással lenne erre az ajánlatra. Az ingyen pörgetéseiből származó nyereményeit a Kivehető egyenlegén írjuk jóvá, amint felhasználta az összes ingyen pörgetést.

Teljes részvételi feltételek
Az akció 2018. március 10-én szombaton, angol idő szerint 00:00-tól március 11-én vasárnap, angol idő szerint 23:59-ig tart.
Ahhoz, hogy jogosult legyen az akcióra, Önnek jelentkeznie kell a promóciós időszak vége előtt.
Ahhoz, hogy megkapja a 25 ingyen pörgetést, Önnek fel kell tennie legalább 15.000 Ft készpénzt a jogosult Vegas nyerőgépeken a promóciós időszak során. Ön promóciós időszakonként maximum 25 ingyen pörgetést szerezhet.
Minden nyerőgépes fogadás beleszámít az akcióba, kivéve az Asztali és kártya kategóriában szereplő játékokon, valamint a Prémium és Videó nyerőgépek kategóriában szereplő duplázós játékokon, amelyek nem számítanak.
A jogosult játékosoknak 2018. március 12-én, hétfőn írjuk jóvá a 25 ingyen pörgetést. Az ingyen pörgetések igényléséhez nyisson meg egy feljogosító játékot 2018. március 15-én csütörtökön, angol idő szerint 23:59 előtt.
Az igénylést követően hét napja van az ingyen pörgetések felhasználására. Az akció során jóváírt felhasználatlan ingyen pörgetések 2018. március 22-én csütörtökön, angol idő szerint 23:59-kor lejárnak.
Az ingyen pörgetéseket csak a következő jogosult játékokon lehet felhasználni: Starburst, Gonzo's Quest, Twin Spin és Butterfly Staxx.
Abban az esetben, ha ingyen pörgetései vannak egy korábbi akcióból az akció során szerzett ingyen pörgetések jóváírásakor, akkor először azokat az ingyen pörgetéseket kell teljesítenie, majd be kell zárnia a játékot. Miután megnyitja az új feljogosító játék bármelyikét, az akció során jóváírt ingyen pörgetések elérhetővé válnak.
Bármilyen saját befizetett/átutalt összeget (és az abból származó nyereményt) tetszés szerint kifizethet anélkül, hogy az kihatással lenne erre az ajánlatra. Az ingyen pörgetéseiből származó nyereményeit a Kivehető egyenlegén írjuk jóvá, amint felhasználta az összes ingyen pörgetést.
Az ingyen pörgetésekhez kapcsolódó tét összegét a bet365 határozza meg és az nem képezi alku tárgyát.
Bármely olyan esetben, ahol az ajánlat vagy akció feltételeit megszegik vagy bizonyíték van arra, hogy egy felhasználó vagy felhasználói csoport olyan fogadások sorozatát tette meg, amely olyan befizetési bónuszt, túlfizetést, ingyenes fogadást, kockázatmentes fogadást vagy egyéb akciós ajánlatot tartalmaz, amely a felhasználó garantált hasznához vezet, függetlenül a végeredménytől és az egyedüli vagy csoportos végrehajtástól, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a vonatkozó bónuszalapot visszaigényelje vagy saját belátása szerint a fogadásokat a helyes nyereményszorzókkal rendezze, az ingyenes fogadásokat vagy kockázatmentes fogadásokat törölje vagy bármely befizetési bónusz által támogatott fogadást érvénytelenítsen. Továbbá, a bet365 fenntartja a jogot, hogy a felhasználótól az adminisztrációs költségek fedezésére a befizetett bónusz, ingyenes fogadás, kockázatmentes fogadás, vagy újabb befizetések értékéig pluszköltséget számoljon fel.
A bet365 ajánlatok kedvtelésből fogadó játékosaink számára készültek és a bet365 saját belátása szerint korlátozhatja a játékosok akcióban való részvételét.
Kizárólag egy ajánlat lehetséges személyenként, családonként, háztartási címenként, e-mail címenként, telefonszámonként, azonos fizetési számlaszámonként (pl. bank- vagy hitelkártya száma, NETeller számlaszám, stb.) és megosztott számítógépenként, pl. nyilvános könyvtár vagy munkahely. A bet365 fenntartja a jogot, hogy bármely vagy minden ajánlatot visszavonjon az ügyfelektől vagy ügyfelek csoportjától. Az ajánlatok kizárólag azokra az ügyfelekre érvényesek, akik valódi pénzzel fizettek be számlájukra.
A bet365 fenntartja a jogot, hogy bármilyen akciót saját belátása szerint megváltoztasson, töröljön, visszaigényeljen vagy elutasítson.
A bet365-nek jogában áll nyilvánosságra hozni a bajnokság nyertesek, a promóciós bónuszokat szerzők és a progresszív jackpot nyertesek nevét, becenevét, alias nevét, tartózkodási megyéjét és/vagy országát, ha arra jogi vagy szabályozási okok miatt szükség van.
A bet365 munkatársai, tisztviselői és igazgatói, annak promóciós vagy egyéb ügynökségei, licenszet kapók és licenszet adók, szolgáltatók és bármely más közreműködő vagy partnercégek nem jogosultak az akcióra. Ugyanezen feltételek vonatkoznak az ilyen személyek közvetlen családtagjaira.

18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org