Rest of World

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ide jöhetnek majd az Európán illetve NBA-n kívüli kosárhírek, tippek, eredmények.  :ok:

Hatalmas köszönet!  :ok:

brazil u 19 es férfi junior kosár

E.C. Pinheiros U19   -   Mog Das Cruzes/Helbor U19
tipp:Mogi +12.5 es Hc
23 cet

A Mogi nagyon jó formában van, a legutóbbi 6 meccsét megnyerte, 3 at idegenben, támadó szellemű, jól védekező csapat, nem értem rájuk ezt az eltúlzott oddsot. A 6.5@ es győzelmet is megpróbálom. A Pinheiros topcsapatnak számít, támadásban nagyon jók ők is, de indokolatlanul túl vannak favorizálva. Remélem nem megy mellé a cucc.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 03, 2014, 21:30:53
brazil u 19 es férfi junior kosár

E.C. Pinheiros U19   -   Mog Das Cruzes/Helbor U19
tipp:Mogi +12.5 es Hc
23 cet

A Mogi nagyon jó formában van, a legutóbbi 6 meccsét megnyerte, 3 at idegenben, támadó szellemű, jól védekező csapat, nem értem rájuk ezt az eltúlzott oddsot. A 6.5@ es győzelmet is megpróbálom. A Pinheiros topcsapatnak számít, támadásban nagyon jók ők is, de indokolatlanul túl vannak favorizálva. Remélem nem megy mellé a cucc.

87-67, Sajnos a Mogi nagyon elszúrta az utolsó negyedet, 5-7 ponton tartották magukat az utolsó negyed elejéig, ott egyszerűen átgázolt rajtuk a hazai csapat.

orosz II

Almaty - Temp Sumz Revda
tipp: Almaty
odds: 4.8@
Unibet
14 cet

A kazah Almaty az orosz II ben is játszik, csak a legutóbbi kazah meccsük alapján mondom, hogy megérnek egy próbát nálam, a nem rossz Kaspiy Aktaut egy nagyon kontrollált meccsen 88-77 re verték, ez a mai meccsükre is önbizalmat adhat és talán valamit átmentettek a dobóformából is. Posztokra lebontva nincs nagy különbség a két csapat játékosai között, sztárok sincsenek náluk, úgyhogy egy jó kis meccsen hazai győzelmet remélek.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 10, 2014, 13:32:11
orosz II

Almaty - Temp Sumz Revda
tipp: Almaty
odds: 4.8@
Unibet
14 cet

A kazah Almaty az orosz II ben is játszik, csak a legutóbbi kazah meccsük alapján mondom, hogy megérnek egy próbát nálam, a nem rossz Kaspiy Aktaut egy nagyon kontrollált meccsen 88-77 re verték, ez a mai meccsükre is önbizalmat adhat és talán valamit átmentettek a dobóformából is. Posztokra lebontva nincs nagy különbség a két csapat játékosai között, sztárok sincsenek náluk, úgyhogy egy jó kis meccsen hazai győzelmet remélek.

Az első negyed győzelmet, a race to 10-et és 15 öt hozta 17-11 es első negyeddel az Almaty, a második negyedben viszont alig 3 perc alatt 34-29 es vezetésnél kaptak  egy 0-11 et és 34-40 lett a félidő. Innen nem nagyon van visszaút, kár lenne ML-ért, ha már az első negyed projektet ennyire szépen hozták.

Félidőben temettem a tippet, már nem is figyeltem, csak most tévedtem oda. Jól jött ez a hosszabbítás, én már nyomtam egy gyors cash-out-ot, de Neked még drukkolok :ok:
Jó tipp volt, köszönöm!

Idézetet írta: iLogic Dátum november 10, 2014, 15:48:29
Félidőben temettem a tippet, már nem is figyeltem, csak most tévedtem oda. Jól jött ez a hosszabbítás, én már nyomtam egy gyors cash-out-ot, de Neked még drukkolok :ok:
Jó tipp volt, köszönöm!

Én is tradeltem, kár érte, hogy nem futott végig.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 10, 2014, 13:32:11
orosz II

Almaty - Temp Sumz Revda
tipp: Almaty
odds: 4.8@
Unibet
14 cet

A kazah Almaty az orosz II ben is játszik, csak a legutóbbi kazah meccsük alapján mondom, hogy megérnek egy próbát nálam, a nem rossz Kaspiy Aktaut egy nagyon kontrollált meccsen 88-77 re verték, ez a mai meccsükre is önbizalmat adhat és talán valamit átmentettek a dobóformából is. Posztokra lebontva nincs nagy különbség a két csapat játékosai között, sztárok sincsenek náluk, úgyhogy egy jó kis meccsen hazai győzelmet remélek.

80-87 lett, kétszeres OT ben kaptak ki. Az Ata 63-67-ről mentette OT ra a meccset. Ott 72-69 nél már ki lehetett szállni 2.6 as oddson vagy cashout opcióval. Innen másfél perc alatt 0-5 öt kaptak és már 72-74 volt. 74-75 nél 3 assal fordítottak, 77-75, maradt 29 másodperc, hogy kivédekezzék a meccsét, sajnos elszúrták, és a 2. OT ban teljesen szétcsúsztak.

olasz u19 junior kosár

Borgomanero  u19 - Loano u19
20 cet

Ezt nem is tippként írom be, talán érdemes lesz figyelni rá. A hazaiak 7.5 es oddson vannak, erős kezdést tudnak nyomni, egy első negyed győzelem lehet, hogy befigyel majd kb 4 es oddsét, + a race to 10 és 15 -> 4 körüli oddsokon. A Loano szerintem nem annyira erős, sőt inkább összeomlós csapat, nem is értem, hogy miért favorizálják őket ennyire az 1.08 as oddsukkal.

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 10, 2014, 16:42:21
olasz u19 junior kosár

Borgomanero  u19 - Loano u19
20 cet

Ezt nem is tippként írom be, talán érdemes lesz figyelni rá. A hazaiak 7.5 es oddson vannak, erős kezdést tudnak nyomni, egy első negyed győzelem lehet, hogy befigyel majd kb 4 es oddsét, + a race to 10 és 15 -> 4 körüli oddsokon. A Loano szerintem nem annyira erős, sőt inkább összeomlós csapat, nem is értem, hogy miért favorizálják őket ennyire az 1.08 as oddsukkal.

Nem voltak jó induló oddsok, csak a nagymeccses győzelmet raktam, de az is esélytelen szinte, 14-24 lett az első negyed.


De milesz a gumiszobával?

Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 10, 2014, 20:20:56
Nem voltak jó induló oddsok, csak a nagymeccses győzelmet raktam, de az is esélytelen szinte, 14-24 lett az első negyed.

Az első negyed után elmentem fegyencfutásra, most értem haza, látom 71-70 lett, baszki...


Idézetet írta: ZTE88 Dátum november 10, 2014, 22:05:55
Az első negyed után elmentem fegyencfutásra, most értem haza, látom 71-70 lett, baszki...

Ez igen! Gratulálok!

Idézetet írta: iLogic Dátum november 10, 2014, 22:15:20
Ez igen! Gratulálok!

Köszi, engem is meglepett, hogy ennyire összekapták magukat, már nem először nyertem ezzel a kis csapattal. Lekopogom.