Sportfogadas.org a Facebookon

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 29, 2012, 22:41:00
A virus nevei: Artemis!982C29C11242, Win32/AutoRun.IRCBot.IO, Trojan.Win32.Jorik.IRCbot.maa

Valami friss virusölővel tudod kitörölni, kézzel kicsit nehézkes.

Nagyon szépen köszönöm!  :)

Örülök, hogy sikerült megoldani.

vmlinuz:

És erre tudsz valami megoldást:
Nem tudok belépni fb-ra, pedig tuti jó jelszót írok be, meg már kétszer kértem újat, szóval el sem ronthatom.
Csak a saját laptomon nem megy, más böngészővel sem, a barátnőmém jó a jelszó, és beenged.
Szerinted?

Nem tudom mi lehet. Hibás jelszót ir ki, vagy csak szimplán visszadob a bejelentkezéshez?

#34 május 30, 2012, 21:55:07, csacsi1899
Idézetet írta: vmlinuz Dátum május 30, 2012, 21:42:41
Nem tudom mi lehet. Hibás jelszót ir ki, vagy csak szimplán visszadob a bejelentkezéshez?

Nem írja hogy hibás, simán csak visszadob.
Lenyomtam már egy ilyen cleanert is pedig a gépen, de nem változott semmi.

Közben kiikszeltem a "maradjak bejelentkezve" opciót, és jó lett. Itt mi lehet az összefüggés.... :o

Egyébként köszönöm a gyors reagálást!  :beerchug:

Valami cookie probléma. A windowsban lehet nincs jól beállitva az időzóna.

Nem rég volt egy játék a SPF facebook oldalán és részt is vettem rajta. A játék lényege az volt,hogy oszd meg és gyűjts minél több LIKE-ot a bizonyos megosztott bejegyzésedhez. Ezzel semmi baj nem is volt meg is nyerten a játékot, DE a végén ez mindhiába volt az egész,mivel kiderűlt,hogy nem nyilvánosan osztottam meg a bejegyzést.

Na ezzel kapcsolatosan kérnék tőletek segítséget,hogy miért nem tudom én beállitani azt,hogy megosztáskor nyilvánosan ossza meg a bejegyzést,vagy bármi mást? Csatoltam képet is.

Sziasztok,

Indítottunk egy új játékot a Facebookos oldalunkon, amely a Foci BL-re vonatkozik. Íme:

https://www.facebook.com/notes/sportfogad%C3%A1s/spf-bajnokok-lig%C3%A1ja-201213/365155636892042

Lájkoljátok a Facebookos oldalunkat, s játsszatok ti is!

Itt lehet like-olni:

https://www.facebook.com/sportfogadas

Sok sikert!  :beerchug:

Milan, megosztani csak a leírást tudom,a hozzászólásomat(tippemet) nem. Vagy a leírást kell osztani?  :)

Idézetet írta: Pikaa Dátum szeptember 18, 2012, 13:40:00
Milan, megosztani csak a leírást tudom,a hozzászólásomat(tippemet) nem. Vagy a leírást kell osztani?  :)

Ugyanez nálam is a bibi :)      ??

Idézetet írta: csatarid Dátum szeptember 18, 2012, 18:40:04
Ugyanez nálam is a bibi :)      ??

Megvan a megoldás csak elfelejtettem szólni. Megosztod a fenti szöveget és oda megosztási szövegként beírod a tipped és megosztod nyilvánosan.

Idézetet írta: Pikaa Dátum szeptember 18, 2012, 13:40:00
Milan, megosztani csak a leírást tudom,a hozzászólásomat(tippemet) nem. Vagy a leírást kell osztani?  :)

Egy picit ezt benéztem, de a leírás megosztása is elegendő.  ;)

Hogyan tudok facebookon jegyzetet létrehozni,egy oldalon belül?

Idézetet írta: Pikaa Dátum szeptember 30, 2012, 19:57:06
Hogyan tudok facebookon jegyzetet létrehozni,egy oldalon belül?

Más facebook oldalán szeretnél jegyzetet létrehozni, vagy sajátodon?

Idézetet írta: Milan Dátum szeptember 30, 2012, 22:41:31
Más facebook oldalán szeretnél jegyzetet létrehozni, vagy sajátodon?

Saját oldalamon szeretnék.