kalóz próbálkozások (Pirata)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


#930 január 28, 2020, 21:49:07, Pirata
(0-0) Felett 1.5 1,850
KR/KV - U19 v Valur/KH - U19 28/01/2020
Gólok száma az 1. félidőben (goal line)

#931 január 29, 2020, 19:04:04, Pirata
Atalanta u19 - As Roma u19
2.5 over 1.33

9 szöglet over 1.40
1.862

#932 január 29, 2020, 19:18:54, Pirata
Felett 1.5 1,57
Epinal v Lille 29/01/2020
1. félidő gólok

#933 január 29, 2020, 19:19:09, Pirata
Felett 0.5 1,50
VfB Stuttgart v Heidenheim 29/01/2020
1. félidő gólok

#934 január 29, 2020, 19:19:56, Pirata
Felett 1.5 1,57
Epinal v Lille 29/01/2020
1. félidő gólok Függőben
Felett 0.5 1,50
VfB Stuttgart v Heidenheim 29/01/2020
1. félidő gólok

#935 július 08, 2021, 14:10:01, Pirata
Dinamo Zagreb- Valur Reykjavik
19:00 Bl selejtező
bet365
9 szöglet over odds 1.72
Dinamo otthon le akarja zárni a továbbjutást ne legyenek kellemetlenségek Izlandon . Vendégeknél a bajnokság tart ezért jobban meccsben vannak ezért reményeim szerint sokáig fogják tartani magukat . Ez sok szögit eredményezhet .
:bash:

Sajnos 9 szöglet lett kicsit aktívabb a dinamo simán jött volna . Érdekesség a meccsen 88,89 percben is sikerült gólt kapni az addig veszélytelen  Valurtól . Így 3-2 vel mennek idegenbe . Ilyenkor milyen jó is lenne az idegenben lőtt gól .

#936 július 07, 2021, 19:50:30, Pirata
Pécsi Mfc- Szeged grosics akadémia
unibet:2.00 H
Szeged több játékost igazolt a védelembe. Szerintem még nem állította össze a hátsó alakzatot Vukmir vagy kipróbálja az újakat .Pécs ezt szerintem ma kihasználja .

3-0  :beerchug:

#937 július 07, 2021, 19:57:47, Pirata
Dinamo Tbiliszi (Geo)-Neftci Baku (Aze)
Bet 365 odds 3:10
Megérzés alapján itt az azeriek nem fogják széthajtani  magukat  x
1-2  :bash:

#938 július 07, 2021, 19:31:37, Pirata
FC Messina-AS Acireale
Olasz D rájátszás
Bet 365 Döntetlen 3.50
Olasz Rájátszás meccs  Messina jó formában van egyértelmű favorit a meccsen ,de  szerintem a vendogek sokáig tartani fogják magukat . Nagyon kevés gólt kapott mindkét együttes a bajnokság során  bár a bukik overt várnak .
Bízom a védelmekben és bepróbálom hátha egy olaszos x . Vagy egy jó cash out ra jó

1-1 ft :beerchug:

#939 július 08, 2021, 20:26:22, Pirata
Levadia (Est)-St Josephs (Gib)
Bet 365 : Levadia  -1,5 -2 1.90  3-1 :beerchug:


Levadia egy zajló bajnokságban egy klasszisokkal jobb kerettel rendelkező csapat .keret értéke 4.66 millió  St Josephs  gibraltári amatőr csapat aki májusban szerepelt utoljára tét mérkőzésen . Keret értéke 625 ezer euró . Amiból a kölcsönkapott 34 éves jobb szélső Gabi  Ramos 200 illetve Bal szélső Nano (36 éves ) 200 . Önmagában ez egy nagyon karcsú keret az észt elsőosztályba frissen felkerülő Parnu csapatának is komolya értéke van . Akiket 4-0 vert a Levadia otthon . Tudom nem minden az érték a labdarúgásban ,de ha a levadia akar ma játszani gólokkal nyerhet .  

Nagyon hamar vezetést szerzett a Levadia már a 9. percben 2-0 volt  . Bele aludtak kicsit a meccsbe  3-0 után sajnos betalált a gibraltári csapat akik többet mutattak mint vártam . Azért a fele tét nyert a fele vissza így növekedett a kassza .

#940 július 08, 2021, 20:40:41, Pirata
Zilina (Svk)-Dila Gori (Geo)
unibet  -1 hendi Zilina 2,07  :beerchug:

Pár éve a Zsolna csapata csődöt jelentett akkor mindenki azt hitte vége a csapatnak . Ez nem így lett feltöltötték a keretet fiatalokkal . Direkt focit játszó gyors csapat alakult ki akitől én ma gólokat várok . A csapatkapitányt leszámítva Paur (29 éves ) két 23 éves játékos van a keretben a többiek mind fiatalabbak . Azt  hiszem minden szurkoló álma egy ilyen csapat . Most tértek vissza edzőtáborból ahol a Rikának kettő Lokomotiv Moszkvának is két gólt lőttek . Mivel fiatal a keret kaphatnak gól így jó lehet overre is mérkőzés .
Gori egy Grúz csapat akiről igazából sok infó nincs egy ukrán komolyabb csapatokat nem irányitó trénerük van . Két brazil van a keretben tele afrikai leharcolt vagy nagy reménységgel  és helyi játékosokkal .
Ami érdekes más irodáknál 1.65 majd 1.45 a hendi .
kíváncsian várom ezt a meccset .

Nagyon szépen játszottak a zsolnai fiatalok.

#941 július 09, 2021, 01:59:50, Pirata
Europa FC (Gib)-Zalgiris Kaunas 
Zalgiris -1.25 1.99

Hasonló a helyzet mint az előző gibraltári csapatnál . Nekik erősebb a keretük  viszont régen játszottak tét meccset még a kaunas játszik a bajnokságban . Remélem nem lesz nagyon meleg az idő és a kaunas nem meglepetéssel akar pénzt keresni .
0-0

#942 július 09, 2021, 12:40:36, Pirata
Gyirmót -Szolnok
felkészülési mérkőzés   
Unibet :1.76


Kedden a Szlovák másodosztályú Komarno ellen játszott a Szolnoki csapat . 3.20 szorzóval sikerült eltalálni a találkozót . Csábi József szerint ez egy pozitív vereség sok jó elem köszönt vissza . Ők két akció gólt szereztek még két szabadrúgás gólt kaptak . Nehéz terhelt hetük van több felkészülési meccsel . Én nem érzem őket olyan erős csapatnak nb2 hátsó felébe várom majd őket voltak távozók is .
Másik oldalon az Nb2 bajnoka aki készül az nb1 re . Halival játszottak edzőmeccset 40 fokban 9 játékos játszotta végig a mérkőzést ,de sikerült 1-0 ra nyerni . Csertőit filozófiát nem kell senkinek bemutatni a bent maradás kulcsát a kapott gólokban látja majd . Ezért biztos vagyok benne elvárt a Szolnokot 0 gólon tartani . Remélem 1-2 hazai találat pedig érkezik, a meccset viszonylag hamar 11- órakkor rendezik .

Ft 0-0
Lehet elhamarkodott volt a hazai győzelmet éjjel megrakni reggelre más opciókat is kínáltak az irodák . BTTs no sikerült 0 menteni a fogadást .Minden esetre érdekes Gyirmót 1 kaput eltaláló lövéssel hozta a meccset  . Nb1 ben vajon ez mire lesz elég ?

#943 július 09, 2021, 10:40:04, Pirata
Phoenix Suns-Milwaukee Bucks

Phoenix Suns győzelem 1.64
118-108
Első mérkőzésen játék majdnem minden elemében jobb volt  Suns . Szerintem Budenholzerék szerintem még nem találják meg az ellenszert a hazai csapat ellen . Giannis Antetokounmpo szerintem még nem 100%-os orvosi csoda ,hogy játszik . Nem tudom milyen szettet kap de szeretnék most én is kapni belőle lábtörésem miatt :). Ezért óvatosabb lehet a betöréseknél a hármasok a po ban nem nagyon ülnek nekik . A túloldalon viszont nincs gond ezekkel sem . Mint ahogy kb semmivel sem közép távolik nagyon működnek Chris Paul ezeknek nagy mestere és  Booker is . Lopez behúzódik a palánk alá rendületlenül jönni fognak . Remélem minden rendben lesz a mai meccsen és nem bukják el a pálya előnyt hatalmas terhet téve a Bucksra .


Eredményhez képest elég sima győzelmet aratott a Suns .Giannis  sérülése cseppet sem látszott 42 pontot dobott . Védekezésben nem volt rossz a Buks szerintem . A hármasok viszont nem ültek ma sem 9/31 dobtak még a Suns 50% volt 20/40 . Bridges extrát hozott 27 ponttal Crowder nagyot melózott ismét a meccsen . Vasárnap nagyot kell melózni a Buksnak ha versenyben akar maradni .

El Salvador - Curacao
H 2.20

A holnap este rajtoló Gold cup nyitó meccse lehet elmarad . A Karib-Tengeri sziget Hollandia társult állama . Ezért sok Hollandiában játszó játkos alkotja a keretet . Edzőjük a legendás Guus Hiddink aki Covidos lett a torna elött így helyét egy másik legenda vette át Patrick Kluivert  . A hírek szerint Kenji Gorré a Nacional csatára is negatív tesztet produkált így Los Angelesben karanténban maradt . A csapat többi tagját Dallasban tesztelték . A hírek szerint sokan a stából és a csapatból is negatív tesztet produkáltak ha ez a szám több mint 50% visszalépnek . Amennyiben nem új embereket hívnak a keretbe . Persze az odds egyből csökkenni kezdett már csak 2.20 .
Véleményem szerint ez reggelre vagy holnapra 1.50 is lehet . Akkor már lehet meccs kezdete elött is nyereséggel lehet kiszállni a tippből.
Kíváncsian várom mi fog történni .