Napi tipp - szeptember 23.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Napi tipp - szeptember 23.

Van egy tipped erre a napra? Oszd meg fórumtársaiddal és ne felejtsd, hogy a nap legjobb tippje pénznyereményben (1.500 Forint/nap) részesülhet!


Labdarúgás, 2021.09.23. 04:00
Walter Ferretti - Diriangen, Nicaragua - Liga Primera
Félidő/Teljes játékidő: Döntetlen/Walter Ferretti
5.50
WilliamHill

Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.09.23. 16:45
Esemény :  Ittihad Kalba - Al Wasl
Tipp:  gólszám  2,5 felett
Odds: 1. 63
Iroda: Unibet

Hammarby - Göteborg
Labdarúgás Svédország Allsvenskan
2021.09.23. 19:00

Tipp: 1. félidő btts
Odds: 4.00
Iroda: bet365

A Göteborg védelme nagyon lassú, az AIK elleni meccsükön a harmadik gól előtt úgy lefutották a védőjüket, hogy csak na. A Hammarbyban van egy ugyanilyen fürge srác, na az lőhet gólt (Akinkunmi Amoo-nak hívják). Szóval a hazai gól nekem tuti, de a vendégek mindig jók egy-egy kontrára. A hazaiak kapusa elég bizonytalannak tűnt nekem a fejeseknél és a távoli lövéseknél, sok a kipattanó róla. Egy ilyen berughatnak az első félidőben a vendégek is.

Al Urooba-Al Ain
2.5 gól felett
1.5
William Hill

Sziasztok!

Időpont: 2021.09.23. (18:00)
Esemény: Foci Ukrán kupa (Alliance -  Minaj)
Tipp: Több mint (3) gól a mérkőzésen mindkét csapatot együttvéve
Alliance továbbjut
Odds: 4.33
Iroda: bet365
Indoklás:

Alliance remek formában van és több gólos győzelmeket ér el. Minaj változatos eredményeket ér el viszont több gólosokat. Így remélhetőleg a gólok jönni fognak és annyival jobb lesz Alliance,hogy tovább is jut.

la liga 22:00
Cadiz-Barcelona
félidő 1-1
8.5
bet365

A Barca rossz periódusban van. Borzalmas a játék az utóbbi meccseken. De ez valószínűleg idővel javulni fog, talán már ma is. A potenciál megvan a csapatban. A védelem azonban általában bekap gólt a meccseken. A Cadiz otthon küzdeni fog, defenzív, de hatékonyan kontrázó csapat. Az első félidőben rúghatnak egy-egy gólt a csapatok, a Barca gyengén fog kezdeni, és a Cadiz meglepi a Barcát egy kontrából vagy egy potyagóllal, de az kiegyenlít a félidő végére, végig dominálva azt. Majd a második félidőben még bekotor egyet a Barca, gyenge helyzetkihasználással.

ASR - Udinese
Serie A
20:45

Tipp: büntetőpontok száma 76+ @ 9.25 (betclic)

Két oka van: egyrészt a spori, idén két SerieA-s meccset tolt, az egyiken 7 sárgát osztott, a másikon 3 szóló sárga mellett három játékos két sárgát is kapott...
a másik a két csapat, legutóbb mindkettő kikapott, a római mestere Mourinho szemei szikrákat szórtak a meccs lefújásakor, az Bianconeri is kapott egy 4-0-ás pofont, ha kellően kemények lesznek a srácok, becsúszik egy-két durvaság, netán pattan a szikra, lehet ebből tüzes meccs, ez a spori meg ahogy nézem, képes megvadulni, és szórni a lapokat. Egy próbát megér, 5-6 lap olyan átlagos, annyi csak lesz, de ha becsúszik egy piros, lesz egy kis összeszólalkozás vagy ilyesmi, könnyen átbillenhet, és lehet komolyabb lapmennyiség. Bevallom, nem akartam behúzni, de itt közben rábeszéltem még magam is  ;D (Más kérdés, hogy a betclic nekem amúgy sme sokat enged...9

2021.09.23.  18.45
Labdarúgás - HOLLAND - Eredivisie
CAMBUUR - HERACLES
Tipp: 4,5 gól felett
Odds: 5,00
Iroda: Bet365

OROSZORSZÁG: KHL
23.09.2021 18:30

Sochi - Dinamo Moszkva
Tipp:Dinamo Moszkva nyer+ 4.5 gól felett+mindkét csapat szerez gólt
Odds:2.38
Iroda:Unibet

Sziasztok!

Labdarúgás  CADIZ - BARCELONA
Spanyol bajnokság
2021.09.23. 22:00

Tipp : 1X2 + MINDKÉT CSAPAT SZEREZ GÓLT (Vendég és igen)
Odds : 3,30
Iroda : Tippmixpro

2021. 09. 23. 18:30
Labdarúgás, OLASZORSZÁG, Serie A

Sampdoria - Napoli

Tipp:    2
Odds:   1.82
Iroda:  Unibet

Labdarúgás Olasz Seria A
23.09.2021.        20:45
AS Roma - Udinese
tipp:1.félidő BTTS/igen
odds:4,33
bet365

Tenisz, ATP Metz
2021.09.23. 19:55

Basilashvili - Fokina
Tipp:1.szett 9.5 gém felett
Odds:1.84
Iroda:unibet

OLASZORSZÁG: Serie A - 5. forduló
23.09.2021 20:45
AS Roma - Udinese
Tipp: 3-1
Odds: 11
Bet365