Sportingbull(shit), a Sportingbet és a Bwin utóda?

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Nekem jött 50% befizetés bónusz max 6000 Ft-ig.

Az jön minden héten. Múlt héten 66%-os volt.

Idézetet írta: curpy82 Dátum szeptember 12, 2022, 17:13:02Az jön minden héten. Múlt héten 66%-os volt.

Nekem hónapok óta ez volt itt az első történés, pedig minden nap belépek. Igaz, fogadni nagyon ritkán szoktam.

miota nincs sportfogadas az oldalon?
ideiglenes hiba lehet vagy igy is marad?

Update: idokozben megjavult az oldal, megint van sportfogadas.


Halihó

remélem aktív még valaki a témában  ;D  van valakinek tapasztalata Premiumbull-ról való kifizetésröl? milyen gyorsak?
 :redchug:

24 48 ora ewalletre es bankszamlara.

Ma zárolták a számlám. Hetekkel ezelőtt kertem kifizetest skrillre. Minden létező papírt bekertek, olyat is amit még soha sehol. 13 ezer euró a balance. Mire szamithatok, lopták már el valakiek a pénzét? Magyarázat meg nincs hogy miért, az ügyfélszolgálat azt írta e-mailben  majd tájékoztatnak.

Volt mar kycd? Ha nem akkor ez az oka. Addig ugyanis zarolhatnak amig tart a vizsgalat/ellenorzes.

En speciel nem tudok negativ tapasztalatrol veluk, de ez nem jelenti hogy nem volt.

Amugy mivel es hogyan nyertel 13k eurot?


Az egyik legkorrektebb iroda. Nekem 12 órán belül mindig megtörténik a kifizetés.

Idézetet írta: MessiÁs Dátum szeptember 29, 2022, 14:31:28Volt mar kycd? Ha nem akkor ez az oka. Addig ugyanis zarolhatnak amig tart a vizsgalat/ellenorzes.

En speciel nem tudok negativ tapasztalatrol veluk, de ez nem jelenti hogy nem volt.

Amugy mivel es hogyan nyertel 13k eurot?



Szóval bevett dolog náluk a zárolás? Más softbukinál már volt ilyen és akkor a végén nagyvonalúan visszaadták a be fizetésem -20 % kezelési költséggel. Itt azért mertem kicsit több pénzt hagyni mert mégiscsak máltai licenszük van.
Hogyan? Ezzel foglalkozom, 4-500 eurós élő fogadásokkal jött össze.

Pár száz eurós kifizetésem volt már tőlük. Az nekem is gond nélkül ment pár óra alatt. Akkor megvolt a hitelesítés is már.

Idézetet írta: Makitojás Dátum szeptember 29, 2022, 16:33:22Pár száz eurós kifizetésem volt már tőlük. Az nekem is gond nélkül ment pár óra alatt. Akkor megvolt a hitelesítés is már.

Igen, így már érthető. Nekem az Uninál volt olyan, hogy 10 ezer euros kifizetésnél újra kellett azonosítanom magam, hiába volt már előtte is meg az azonosításom. Akkor ha jól emlékszem: 5 munkanap alatt ez megtörtént. Persze ilyenkor érthető ha idegeskedik az ember, de én úgy gondolom, hogy nem lesz gond. Max egy kicsit hosszabb lesz a folyamat. Egyébként gratulálok, szép nyeremény! :great:

Idézetet írta: Makitojás Dátum szeptember 29, 2022, 16:09:25Szóval bevett dolog náluk a zárolás? Más softbukinál már volt ilyen és akkor a végén nagyvonalúan visszaadták a be fizetésem -20 % kezelési költséggel. Itt azért mertem kicsit több pénzt hagyni mert mégiscsak máltai licenszük van.
Hogyan? Ezzel foglalkozom, 4-500 eurós élő fogadásokkal jött össze.

Gratulálok!
Szerintem sem lesz gond a kifizetéssel!
Mekkora freebet-et szoktál kapni másnap?  ;D   :D

Idézetet írta: Zsoca Dátum szeptember 29, 2022, 17:00:31Gratulálok!
Szerintem sem lesz gond a kifizetéssel!
Mekkora freebet-et szoktál kapni másnap?  ;D   :D
Köszi, nem nagyon szoktam vele foglalkozni de asszem 10 eur.  8)