Spíler TV 1,2 stb.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


augusztus 13, 2018, 23:16:18, SPF Admin
be lett zárva a kérdzős topic, úgyhogy itt talán nem annyira off

Valaki tudja már nézni a Spíler2-őt?

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 13, 2018, 13:21:44
be lett zárva a kérdzős topic, úgyhogy itt talán nem annyira off

Valaki tudja már nézni a Spíler2-őt?

Most nekem lenne egy témán kívüli kérdésem: miért "féltek" új fórumtémát nyitni? Nagyon érdekel a téma, mert gyakran látom ezt és próbáljuk megérteni, hogy mi a gond vele?

Én azért nem szerettem volna újat nyitni, mert egyrészt azt látom, hogy valamiféle szűkítési tendencia kezdődött el itt a fórum részen, kevesebb lett a téma, be lett zárva pl. a kérdezős topic is, ahova eredetileg szerettem volna írni.
Ennek meg nem szerettem volna újat nyitni, egyrészt a most zajló törekvéseknek mondana ellent, legalábbis ezt érzem, másrészt tudtam, hogy itt nem lenne 20-30 hozzászólás, hanem max 3-4.

Közben ezzel együtt már két off van a spíler2 témában  ;D


Horizon GO-n még nincs Spíler 2, csak sima Spíler. Ez nem válasz a kérdésre, de gondoltam leírom :)

#4 augusztus 13, 2018, 21:17:12, vmlinuz
OFF: Jobb új témát nyitni, mert könnyebben visszakereshető, mint pl. egy 50-100 oldalas topicban. Az a helyzet, hogy rengeteg az információ a fórumban, de sok minden teljesen elvesztődik az ilyen általánosabb, 100 oldalas témákban. Ezért szeretnénk inkább több témát. Tehát ez a topic ebben a fórumrészben egyáltalán nem off.

Idézetet írta: oakland23 Dátum augusztus 13, 2018, 18:29:49
Én azért nem szerettem volna újat nyitni, mert egyrészt azt látom, hogy valamiféle szűkítési tendencia kezdődött el itt a fórum részen, kevesebb lett a téma, be lett zárva pl. a kérdezős topic is, ahova eredetileg szerettem volna írni.
Ennek meg nem szerettem volna újat nyitni, egyrészt a most zajló törekvéseknek mondana ellent, legalábbis ezt érzem, másrészt tudtam, hogy itt nem lenne 20-30 hozzászólás, hanem max 3-4.

Közben ezzel együtt már két off van a spíler2 témában  ;D

Nem szűkítünk, csak átrendeztünk ezt azt. A lényeg, hogy lehet új témát nyitni nyugodtan, bárkinek.

A Spíler stream szolgáltatását próbálta már valaki? Miért a televíziós szolgáltatón keresztül kell regisztrálni? Nem vágom mi értelme akkor a streamnek.

Idézetet írta: TiB Dátum augusztus 19, 2018, 22:21:51
A Spíler stream szolgáltatását próbálta már valaki? Miért a televíziós szolgáltatón keresztül kell regisztrálni? Nem vágom mi értelme akkor a streamnek.
Lehet olyan rendszer, mint az HBO Go, nálunk oda is szolgáltatón keresztül kell regisztrálni és arra számláznak.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum augusztus 20, 2018, 12:36:24
Lehet olyan rendszer, mint az HBO Go, nálunk oda is szolgáltatón keresztül kell regisztrálni és arra számláznak.

Az hbogo-nál kezdetben csak szolgáltatón keresztül lehetett előfizetni, de már lehet közvetlenül is.
Talán az elején nem ez a legfontosabb lépés a spilernek sem, vagy megvárják, mig lesz akkora ügyfélkörük, amely eltartja az online adminisztrációt.

Pénteken spíler vagy spíler2-s streamet kerestem, sikertelenül; így kipróbáltam volna a spíler extrát, de ott is csak ennyit írtak:

Köszöntjük Önt a Spíler Extra érdeklődői között!

A hamarosan induló OTT platformunkon a Spíler1 és Spíler2 sport tartalmai mellett még több prémium sportközvetítéssel várjuk. Akár öt párhuzamos élő mérkőzés közül is válogathat, ugyanis a kínálatban megtalálhatóak lesznek a La Liga, az UEFA Bajnokok Ligája és a Premier League mérkőzései. De természetesen a Moto GP és az NHL tartalmai sem maradnak el.
A Spíler Extra az erre leszerződött televíziós szolgáltatókon keresztül rendelhető majd meg és televízión, okostelefonon, tableten és számítógépen is hozzáférhető lesz.
Amint televíziós szolgáltatójánál elérhetővé válik a Spíler Extra, emailben értesítjük Önt az előfizetés lehetőségeiről.

Üdvözlettel:
TV2 Média Csoport Zrt.

sok időbe telt, de végre elkezdődött, ezek után majd lép már a többi is.

Most nezem, a Digi berakta a kinalatba a Spiler 1,2 -t  :ok:

Jqja, most a digi lett a legerosebb sportcsatornak teren, csomoan beszoptak akik szezon elejen ott hagytak oket  ;D

#13 január 12, 2019, 13:42:18, butyi
ezzel legnagyobb szolgáltatók(telekom, digi, upc) közül a digi lett az egyetlen, ahol minden sportcsatorna elérhető :ok:
a többinek is követni kell, ha nem akar lemaradni :beerchug:

UPC-re is megjött a Spíler 2  :ok: