Kerékpár fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Mindkét versenyen őrült szakaszokra számítok:
Paris-Nice 5.szakasz: Châteauneuf-du-Pape  ›  La Montagne de Lure  220km


Utolsó hegy:



H2H:
Scarponi 1.65-Porte
Öreg olasznak jobban fekszik ez a hegy mint az ausztrál srácnak aki már idén is több mint 5percet kapott az ománi versenyen egy hasonló hegyi befutónál.

Velits-Roche 1.50
Szlovák gyereknek inkább az ilyen egynapos versenyek fekszenek illetve a tegnapihoz hasonló stílusú befutók nem a hegyi befutók ráadásul Chavanelt kéne segítenie.Roche nyugodtan mehet plusz neki azért az ilyen emelkedők jobban fekszek mint Velitsnek.

Menchov 1.90-Monfort
Nem tudom hogyan számít a Katusha most az oroszra.Első számú emberként vagy segítőként de úgy gondolom hogy ahogy idén portugál körversenyen most is jól fog szerepelni a hegyi befutónál míg a belgának Klödenéket kell segíteni.

Coppel 2.40-Nieve
Őszintén szólva itt  a szorzó ami megtetszett.Hazai versenyző plusz azért a baszkkal szemben nincs akkora elmaradása hegyen.Úgy gondolom ilyen oddson érdemes bepróbálni Coppelt.


Tirreno-Adriatico 3.szakasz: Indicatore  ›  Narni Scalo  190km

Eső várható holnapra illetve a szakasz végi emelkedős rész miatt csak egy meglepetésre fogadok meg amúgy is a bet365 jól lőtte be a H2H-at eddig.
Esetleg Pozzato-Vichot csatában lehetne érték de én inkább mást választottam.
Cancellara 2.75-Boom
Tudom hogy Boom volt ma is előrébb és a svájci nem vett részt a sprintben viszont a mai egy olyan szakasz lesz ahol ha nem akar bukni akkor elől kell lenni plusz olyan dombos a vége ami fekszik neki akár egy szökésre és ha ilyen a szakasz ő meg is fogja próbálni.2.75-öt mindenképpen megér a Fabian győzelme ebben a párharcban.

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 08, 2013, 00:02:51
Scarponi 1.65-Porte
Öreg olasznak jobban fekszik ez a hegy mint az ausztrál srácnak aki már idén is több mint 5percet kapott az ománi versenyen egy hasonló hegyi befutónál.

Ez tetszik, szerintem én is megjátszom. Ami zavar, hogy azt hiszem a Skyban most ő az első számú ember, míg ugye Ománban csak segítő volt...de ettől még az öreg felküzdheti előtte magát.

Csak egy megérzés, hogy Gesink nyeri a szakaszt 7.50

Tirreno-Adriaticon a vége előtt nem sokkal lesz egy pici emelkedő, ami 4,8%-os. Kiváló lehetőség Sagan számára a megindulásra. Bár valószínűleg nagy tempó lesz, viszont ha kitud harcolni egy kisebb előnyt akkor a lejtős részen már nem valószínű, hogy megtudják fogni. Jó formában van, tegnap is bepróbálkozott egy hosszú hajrával. 4.00-es oddson szerintem bőven játszható a szakaszgyőzelemre.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 08, 2013, 08:53:41
Ez tetszik, szerintem én is megjátszom. Ami zavar, hogy azt hiszem a Skyban most ő az első számú ember, míg ugye Ománban csak segítő volt...de ettől még az öreg felküzdheti előtte magát.

Csak egy megérzés, hogy Gesink nyeri a szakaszt 7.50

Tirreno-Adriaticon a vége előtt nem sokkal lesz egy pici emelkedő, ami 4,8%-os. Kiváló lehetőség Sagan számára a megindulásra. Bár valószínűleg nagy tempó lesz, viszont ha kitud harcolni egy kisebb előnyt akkor a lejtős részen már nem valószínű, hogy megtudják fogni. Jó formában van, tegnap is bepróbálkozott egy hosszú hajrával. 4.00-es oddson szerintem bőven játszható a szakaszgyőzelemre.
Akire én felhívnám a figyelmet a szakaszon az Moser.Nagy formában és hatalmas tehetség.Sagannak együtt nagyot alkothatnak a mai szakaszon.Cavendish szerintem ezt nem húzza be a mert a hajrá eléggé esős meg dombos ezért ilyen Cancellara,Sagan és Pozzato félék előnyben lehetnek.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 08, 2013, 08:53:41
Ez tetszik, szerintem én is megjátszom. Ami zavar, hogy azt hiszem a Skyban most ő az első számú ember, míg ugye Ománban csak segítő volt...de ettől még az öreg felküzdheti előtte magát.

Csak egy megérzés, hogy Gesink nyeri a szakaszt 7.50

Tirreno-Adriaticon a vége előtt nem sokkal lesz egy pici emelkedő, ami 4,8%-os. Kiváló lehetőség Sagan számára a megindulásra. Bár valószínűleg nagy tempó lesz, viszont ha kitud harcolni egy kisebb előnyt akkor a lejtős részen már nem valószínű, hogy megtudják fogni. Jó formában van, tegnap is bepróbálkozott egy hosszú hajrával. 4.00-es oddson szerintem bőven játszható a szakaszgyőzelemre.

Nem így gondoltam Sagan győzelmét, de így se rossz! :great: Nem kis teljesítmény, hogy a Cave, Greipel, Goss triót ledurrantotta...

Scarponi sem volt rossz tipp, de Porte jókor indított és erős volt. Jól rakják össze ezeket a h2h-eket sajnos...

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 08, 2013, 16:49:59
Nem így gondoltam Sagan győzelmét, de így se rossz! :great: Nem kis teljesítmény, hogy a Cave, Greipel, Goss triót ledurrantotta...

Scarponi sem volt rossz tipp, de Porte jókor indított és erős volt. Jól rakják össze ezeket a h2h-eket sajnos...
A két biztosabbnak vélt elment erre Menchov amit véletlenül nagyobb pénzzel raktam az bejött ;D
Cancellaráról nem tudok semmit ahogy Coppelékről sem.
Sagan szép volt :ok:

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 08, 2013, 00:02:51
Mindkét versenyen őrült szakaszokra számítok:
Paris-Nice 5.szakasz: Châteauneuf-du-Pape  ›  La Montagne de Lure  220km
H2H:
Scarponi 1.65-Porte
Öreg olasznak jobban fekszik ez a hegy mint az ausztrál srácnak aki már idén is több mint 5percet kapott az ománi versenyen egy hasonló hegyi befutónál.

Velits-Roche 1.50
Szlovák gyereknek inkább az ilyen egynapos versenyek fekszenek illetve a tegnapihoz hasonló stílusú befutók nem a hegyi befutók ráadásul Chavanelt kéne segítenie.Roche nyugodtan mehet plusz neki azért az ilyen emelkedők jobban fekszek mint Velitsnek.

Menchov 1.90-Monfort
Nem tudom hogyan számít a Katusha most az oroszra.Első számú emberként vagy segítőként de úgy gondolom hogy ahogy idén portugál körversenyen most is jól fog szerepelni a hegyi befutónál míg a belgának Klödenéket kell segíteni.

Coppel 2.40-Nieve
Őszintén szólva itt  a szorzó ami megtetszett.Hazai versenyző plusz azért a baszkkal szemben nincs akkora elmaradása hegyen.Úgy gondolom ilyen oddson érdemes bepróbálni Coppelt.


Tirreno-Adriatico 3.szakasz: Indicatore  ›  Narni Scalo  190km

Cancellara 2.75-Boom
Tudom hogy Boom volt ma is előrébb és a svájci nem vett részt a sprintben viszont a mai egy olyan szakasz lesz ahol ha nem akar bukni akkor elől kell lenni plusz olyan dombos a vége ami fekszik neki akár egy szökésre és ha ilyen a szakasz ő meg is fogja próbálni.2.75-öt mindenképpen megér a Fabian győzelme ebben a párharcban.
Hatalmas pluszban zártam a napot köszönhető a két legnagyobb oddsnak ami le is jött,

Grat Pozzato, akkor mindketten jó napot zártunk! :ok: :beerchug:

Párizs-Nizza
6. szakasz: Manosque → Nice (220km)

Nincs tippem erre a szakaszra...valaki olyanra kellene tenni aki lejtmenetben bátor és engedi neki.

Tirreno-Adriatico
4. szakasz: Narni → Prati di Tivo (165km)

Jó kis csata várható a nagyágyúk között. Purito jó formában van, és neki itt kell kiharcolnia másodperceket riválisaival szemben. Idén az ománi körversenyen egy hasonló befutónál már megküzdöttek egymással, akkor Berci, Evans is majd félpercet kapott, egyedül Froome próbálta a lépést tartani Puritoval, de neki sem igazán sikerült.

Tipp: Rodriguez nyeri a szakaszt 3.00

Ígyvan Cesc :ok: Egyetértek.Rodriguez nagyon jó formában van és ezt kb csak ő szúrhatja el.

Paris-Nice H2H:
Chavanel 1.55-Grivko
Nekem ez nagyon ajándéknak tűnik.Chavanel nagyon jó lejtmenetben és még idén nem nyert szakaszt.Biztosan próbálkozni fog szökéssel a végén mert fekszik ez a pálya neki és a 6.helyen van összetettben.Grivko már kevésbé agresszív tipus ő szerintem csak megérkezik az élbollyal majd.

Gallopin 1.75-Florencio
Gallopinnek már mindegy az összetett szempontjából úgy gondolom vagy egy szökésbe vagy a véghajrában ott lehet a fiatal francia és én úgy vélem előrébb végez mint Florencio.

Spilak 2.60-Klöden
Már tegnap is jól ment Spilak és előrébb is végzett mint a német plusz a Katushában most ő van legelőrébb így a csapatnak őt kell támogatnia.Úgy gondolom ilyen oddson kihagyhatatlan mert idén Malagában volt egy hasonló szakasz(bár ott nagyobbak voltak az emelkedők) ahol Spilak a lejtmenet után a második helyet szerezte meg.Erősebbnek érzem mint Klödent és úgy gondolom egy kis szerencsével ez lejöhet.


Tirreno-Adriatico H2H:
Cunego 1.70-Slagter
Slagternek Mollemát kell segíteni míg az olasz mehet szabadon.Lehet már nem bírja annyira az ilyen emelkedőket mint régebben de úgy gondolom slagternél jobb lehet a mai napon.

Kinéztem meg Garzellit és Carusot is mert mindkettőre csábító oddsok voltak H2H-ba de végül hagytam őket(remélem nem bánom meg).

#83 március 09, 2013, 11:15:19, Cesc18
Idézetet írta: Pozzato Dátum március 09, 2013, 00:41:30
Paris-Nice H2H:
Chavanel 1.55-Grivko
Nekem ez nagyon ajándéknak tűnik.Chavanel nagyon jó lejtmenetben és még idén nem nyert szakaszt.Biztosan próbálkozni fog szökéssel a végén mert fekszik ez a pálya neki és a 6.helyen van összetettben.Grivko már kevésbé agresszív tipus ő szerintem csak megérkezik az élbollyal majd.

Ezt megjátszom én is. (kicsit emelkedett a szorzó, 1.65-re)

Tegnap Voeckler elég hamar megadta magát, de nem csodálkoznék, ha a mai szakaszra pihent volna. Az összetett számára nem lényeges, viszont egy szakaszgyőzelemre nagyon fáj a foga. Ő is azért szereti engedi a lejtőn, nem az a beszari típus. Nem csodálkoznék, ha ma teljesen más arcát mutatná, mint tegnap...

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 09, 2013, 00:41:30
Ígyvan Cesc :ok: Egyetértek.Rodriguez nagyon jó formában van és ezt kb csak ő szúrhatja el.

Paris-Nice H2H:
Chavanel 1.55-Grivko
Nekem ez nagyon ajándéknak tűnik.Chavanel nagyon jó lejtmenetben és még idén nem nyert szakaszt.Biztosan próbálkozni fog szökéssel a végén mert fekszik ez a pálya neki és a 6.helyen van összetettben.Grivko már kevésbé agresszív tipus ő szerintem csak megérkezik az élbollyal majd.

Gallopin 1.75-Florencio
Gallopinnek már mindegy az összetett szempontjából úgy gondolom vagy egy szökésbe vagy a véghajrában ott lehet a fiatal francia és én úgy vélem előrébb végez mint Florencio.

Spilak 2.60-Klöden
Már tegnap is jól ment Spilak és előrébb is végzett mint a német plusz a Katushában most ő van legelőrébb így a csapatnak őt kell támogatnia.Úgy gondolom ilyen oddson kihagyhatatlan mert idén Malagában volt egy hasonló szakasz(bár ott nagyobbak voltak az emelkedők) ahol Spilak a lejtmenet után a második helyet szerezte meg.Erősebbnek érzem mint Klödent és úgy gondolom egy kis szerencsével ez lejöhet.


Tirreno-Adriatico H2H:
Cunego 1.70-Slagter
Slagternek Mollemát kell segíteni míg az olasz mehet szabadon.Lehet már nem bírja annyira az ilyen emelkedőket mint régebben de úgy gondolom slagternél jobb lehet a mai napon.

Kinéztem meg Garzellit és Carusot is mert mindkettőre csábító oddsok voltak H2H-ba de végül hagytam őket(remélem nem bánom meg).
Nap főtippe legalább lejött.Cunegot sajnálom de majd holnap remélem jobb lesz.

Paris-Nice : 9,6km-es időfutam:
H2H:

Westra 1.75-Porte
Nekem a nap egyik tutija.Oké hogy Porte vezet de a holland az ilyen szakaszon rendre első háromba szokott kerülni és azért valljuk meg 42mp-et ő nem fog ledolgozni szóval ez a Paris-Nice győzelem Portének zsebben van és én úgy gondolom , hogy emiatt engedi hogy Westra pár másodperccel közelebb jöjjön összetettben.

Tirreno-Adriatico:
Rodriguez 1.70-Froome
Froome tegnap megnyerte ezt a nehéz szakaszt de úgy gondolom a main Purito visszavesz pár másodpercet mert ez abszolút az ő szakaszának néz ki.Kisebb emelkedő a végén...tökéletes.

Párzs-Nizza
7. szakasz: Nice → Col d'Eze (9,6km időfutam)

Rajtlista

Tavaly is ez volt a záróetap, akkor Wiggins mindössze 2mp-el előzte meg Westrát, de a brit most nincs a mezőnyben. Jó formában van a holland kerekes, szerintem meg is nyeri ezt az időfutamot. Peroud is jó lehet ma, de Talansky ellen nem érdemes tenni, és ugyanez igaz Spilakra Chavanel ellen, bár tavaly félperccel volt jobb Spilak, mint a francia ezen a hegyi időfutamon...

Westra nyeri a szakaszt 2.80
(csak meglepire apróval, Spilak dobogó 17.00)

Tirreno-Adriatico
5. szakasz: Ortona → Chieti (224km)

Nagyon nem könnyű a  Chietire a befutó, 12%-os rész is van, de mivel nem atom hosszú a hegy, így ez Puritonak igazán kedvez. Az összetett számára elment tegnap, így egy szakaszgyőzelem lehet a célja.

Sagan - Moser H 2.60...tavaly Sagan nyerte Chietibe a befutót, ő is szereti a hasonló szakaszokat és láthattunk már ezen a versenyen is, hogy mekkora formában van. Moser csapattársa, de valahol riválisok is, mert Moser is akár jó lehet ma. Ilyen oddson Sagant szerintem érdemes megjátszani.

Live stream a Tirreno-Adriaticora.

Livescore a Párizs-Nizzára.

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 10, 2013, 00:59:11
Westra 1.75-Porte
Nekem a nap egyik tutija.Oké hogy Porte vezet de a holland az ilyen szakaszon rendre első háromba szokott kerülni és azért valljuk meg 42mp-et ő nem fog ledolgozni szóval ez a Paris-Nice győzelem Portének zsebben van és én úgy gondolom , hogy emiatt engedi hogy Westra pár másodperccel közelebb jöjjön összetettben.


Rodriguez 1.70-Froome
Froome tegnap megnyerte ezt a nehéz szakaszt de úgy gondolom a main Purito visszavesz pár másodpercet mert ez abszolút az ő szakaszának néz ki.Kisebb emelkedő a végén...tökéletes.
Westra ezt jól elszúrta...Első 10 közelébe sem volt.Porte meg lazán behúzta.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 10, 2013, 08:42:12
Párzs-Nizza
7. szakasz: Nice → Col d'Eze (9,6km időfutam)

Rajtlista

Tavaly is ez volt a záróetap, akkor Wiggins mindössze 2mp-el előzte meg Westrát, de a brit most nincs a mezőnyben. Jó formában van a holland kerekes, szerintem meg is nyeri ezt az időfutamot. Peroud is jó lehet ma, de Talansky ellen nem érdemes tenni, és ugyanez igaz Spilakra Chavanel ellen, bár tavaly félperccel volt jobb Spilak, mint a francia ezen a hegyi időfutamon...

Westra nyeri a szakaszt 2.80
(csak meglepire apróval, Spilak dobogó 17.00)

Tirreno-Adriatico
5. szakasz: Ortona → Chieti (224km)

Nagyon nem könnyű a  Chietire a befutó, 12%-os rész is van, de mivel nem atom hosszú a hegy, így ez Puritonak igazán kedvez. Az összetett számára elment tegnap, így egy szakaszgyőzelem lehet a célja.

Sagan - Moser H 2.60...tavaly Sagan nyerte Chietibe a befutót, ő is szereti a hasonló szakaszokat és láthattunk már ezen a versenyen is, hogy mekkora formában van. Moser csapattársa, de valahol riválisok is, mert Moser is akár jó lehet ma. Ilyen oddson Sagant szerintem érdemes megjátszani.


Westra teljesítményét nem kommentálom, szerencsére a Tirreno-Adriaticón szépen ültek a tippek. Ahogy az várható volt Purito megindulására nem volt válasza a többieknek. Az utolsó 15km-t láttam és végig nagyon okosan tette a kereket, és Berci akciózására sem mozdult az utolsó előtti emelkedőn. Szépen kivárt és a végén messze ő volt a legerősebb. Sagan megpróbált elmenni a nagyágyúkkal, de ahogy a Sky megrántotta a sort, a szlovák lábai vigyázba álltak, szerencsére Moser már előtte megadta magát és 1 perccel rosszabb lett, mint Sagan.

A Sky viszont brutális...

Sky tényleg nagyon erős.Meghúzták a hegyet rendesen de ilyen kisebb emelkedőn képtelenség Puritót megverni.Ahogyan sebességet vált azt képtelenség tartani.Próbáltak most is vele menni de hát a kis spanyol ezt tudja.

Porte teljesítménye előtt le a kalappal.Időfutam is ő volt a legerősebb ahogy az egész versenyen.

Holnapi szakasz eléggé feküdhet Mosernek illetve Cancellara sem lehet rossz.Sagan ugye ma kicsit kihajtotta magát mivel elhitte hogy lehet esélye a szakaszon így úgy gondolom holnap Moser fog menni.