Kerékpár fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


mai napra is rámentem a bizonytalanra hátha bejön:
Koldo Fernandez-Cardoso 2.10
Fulgsang-Machado 1.85
Gesink-Scarponi 2.40
Trixiebe megfogadtam egy minimális téttel hátha lejön bár ebbe most annyira nem bízok.

Valverda bukott és nem is tudja folytatni, így aki ma nyeri a szakaszt a nagyok közül az jó eséllyel az egész versenyt is megnyerheti. Quintana tegnap brutál erős volt, nem csodálkoznék, ha ma is behúzná a szakaszt. Persze a Sky dolgozik, de tegnap nem volt annyira a toppon Wiggins...igaz bepróbálkozott a végén, de Purito és Quintana is erősebb volt nála.

Milyen a mai szakasz vége? százalékokra vagyok kíváncsi, mert nem találtam részletes rajzot.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 21, 2013, 16:04:21
Valverda bukott és nem is tudja folytatni, így aki ma nyeri a szakaszt a nagyok közül az jó eséllyel az egész versenyt is megnyerheti. Quintana tegnap brutál erős volt, nem csodálkoznék, ha ma is behúzná a szakaszt. Persze a Sky dolgozik, de tegnap nem volt annyira a toppon Wiggins...igaz bepróbálkozott a végén, de Purito és Quintana is erősebb volt nála.

Milyen a mai szakasz vége? százalékokra vagyok kíváncsi, mert nem találtam részletes rajzot.
Tessék Cesc:

Idézetet írta: Pozzato Dátum március 21, 2013, 16:08:12
Tessék Cesc:


Itt jó lehet Purito, és ahogy néztem két segítője is maradt még. Viszont jó pár szökevény még elöl van, így várok vele...

E3 Prijs Vlaanderen - Harelbeke



Belgium, 2013.03.22
Hivatalos weboldal | Rajtlista

Eltudok képzelni egy Cancellara féle szökést, elvégre 2 éve így nyerte meg ezt az egynapost. Vagy mezőnyhajrá, akkor pedig Sagan lehet a befutó. Boonen igaz 5-ször nyert már itt, a címvédő is ő, de most nem érzek benne annyit, hogy egy sprintben lenyomja a szlovákot.

Sagant 4.00 ilyen oddson vállalhatónak érzem.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 22, 2013, 09:46:28
E3 Prijs Vlaanderen - Harelbeke



Belgium, 2013.03.22
Hivatalos weboldal | Rajtlista

Eltudok képzelni egy Cancellara féle szökést, elvégre 2 éve így nyerte meg ezt az egynapost. Vagy mezőnyhajrá, akkor pedig Sagan lehet a befutó. Boonen igaz 5-ször nyert már itt, a címvédő is ő, de most nem érzek benne annyit, hogy egy sprintben lenyomja a szlovákot.

Sagant 4.00 ilyen oddson vállalhatónak érzem.
Eljött egy olyan verseny újra amire lehet normálisan fogadni.Ez a baszk kör már tavaly is fogadhatatlan esemény volt és idén se sokat változott a helyzet.A két nagy kör illetve a milan-sanremo után a versenyzők ide valahogy kevésbé koncentrálnak viszont erre a pavés belga versenyre már volt idejük kipihenni magukat.
Elnézve az idei verseny szintrajzát illetve, hogy milyen kellemetlen kis hegyek lesznek nem igazán gondolok sprintbefutóra nagyobb csoporttal.Ez a verseny a Sagan-Gilbert típusú versenyzőknek kedvezhet.Sok kisebb 1km-es kaptató (4-6%) ami a hirtelen ritmusváltásoknak kedvez majd.
Sajnos Boonent én se nagyon érzem formában.Szerintem ő ezzel a versennyel akarja magát szintre hozni és megnézni a többiek mire képesek.Tavaly verhetetlen volt és megcsinálta a nagy hármast(Paris-Roubaix,Ronde Vlaanderen és Gent-Wevelgem plusz ugye még megnyerte hozzá ezt a versenyt is múlt évbe..) de most valahogy nem érzem benne az átütő erőt.Cavendish érkeztével tudja ő is hogy már nem ő a csapat első számú koronázatlan királya és ez visszavetette a teljesítményét.
Mára én nagy nyerést terveztem de van egy érzésem hogy bukás lesz belőle.Szóval akkor jöjjenek a megérzések:
Pozzato-Gilbert 2.60
Eisel-Boasson Hagen 2.30
Boom-Breschel 2.75
Bozic-Degenkolb  2.30
Turgot-Keukeleire 2.30
Maaskant-Devolder 2.50
Muravyev-Gusev 2.30
Kiváncsi vagyok, hogy lejön-e belőle valami(reményeim szerint mind ;D )

De Panne 2. szakasz: Cave nyer 2.20...tegnap is nagyot küzdött a sok kis dombon rendre jól bírta a ritmusváltásokat és nem szakadt le, végül az utolsó kis falon csak megadta magát. Ma viszont teljesen sík szakasz és az elmúlt években is itt rendre mezőnyhajrá volt. Erős a mezőny ami a sprintereket illeti, de egy jó felvezetéssel Cave nyerhet, márpedig neki van a legerősebb csapata ezen a körversenyen.

Tegnap sem volt csalódott: "Happy with today in #3daagsedepanne. We didn't win, but @opqscyclingteam rode hard & kept our general classification riders in contention."

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 27, 2013, 11:05:19
De Panne 2. szakasz: Cave nyer 2.20 :ok:

De Panne 3. szakasz - Live - H2H: Haes vs Kristoff V 1.55...ezt a párosítást abszolút nem értem. Kristoff nagyon jó formában, rendre ott van a mezőnyhajráknál az élbolyban. Haes pedig teljesen súlytalan, senki nem vár tőle jó eredményt...legalább is én biztos nem. Kristoffnak még a végső győzelemre is van egy leheletnyi esélye...Ha nem történik vele semmi akkor tuti ott lesz a hajrában a mezőny elején.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 28, 2013, 11:27:49
De Panne 3. szakasz - Live - H2H: Haes vs Kristoff V 1.55...ezt a párosítást abszolút nem értem. Kristoff nagyon jó formában, rendre ott van a mezőnyhajráknál az élbolyban. Haes pedig teljesen súlytalan, senki nem vár tőle jó eredményt...legalább is én biztos nem. Kristoffnak még a végső győzelemre is van egy leheletnyi esélye...Ha nem történik vele semmi akkor tuti ott lesz a hajrában a mezőny elején.

Ez nem kicsit volt ajándék! :great: Konkrétan Kristoff megnyerte a szakaszt...arra amúgy 40-es odds volt!

Nem gondoltam volna, hogy a tavaszi versenyek közül épp ezzel a De Panne-i körversennyel fogok szakítani...

1. szakasz: Sagan 3.00 :ok:
2. szakasz: Cave 2.20 :ok:
3a szakasz: Haes vs Kristoff V 1.55 :ok:
3b szakasz: Chavanel 2.60 :ok:

Folytatás vasárnap a flandriai körversennyel, beharangozó és tipp szombaton!

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 28, 2013, 16:41:50
Nem gondoltam volna, hogy a tavaszi versenyek közül épp ezzel a De Panne-i körversennyel fogok szakítani...

1. szakasz: Sagan 3.00 :ok:
2. szakasz: Cave 2.20 :ok:
3a szakasz: Haes vs Kristoff V 1.55 :ok:
3b szakasz: Chavanel 2.60 :ok:

Folytatás vasárnap a flandriai körversennyel, beharangozó és tipp szombaton!

Szép :ok: Nekem is jól sült el ez a nap, a délelőtti tipped nagy volt, meg Chavanel dobogója is ezek szerint simán lejött. Amúgy még verseny előtt tetted 2,60-ért?

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 28, 2013, 16:41:50
Nem gondoltam volna, hogy a tavaszi versenyek közül épp ezzel a De Panne-i körversennyel fogok szakítani...

1. szakasz: Sagan 3.00 :ok:
2. szakasz: Cave 2.20 :ok:
3a szakasz: Haes vs Kristoff V 1.55 :ok:
3b szakasz: Chavanel 2.60 :ok:

Folytatás vasárnap a flandriai körversennyel, beharangozó és tipp szombaton!
Szép volt Cesc gratula :ok:

Idézetet írta: Cipolla Dátum március 28, 2013, 17:54:49
Szép :ok: Nekem is jól sült el ez a nap, a délelőtti tipped nagy volt, meg Chavanel dobogója is ezek szerint simán lejött. Amúgy még verseny előtt tetted 2,60-ért?

Élőben. Időfutam előtt 2-es oddson adták, aztán Vorobev ment egy jó időt és nem tudták megközelíteni, így Chavanelre is kúszott fel a szorzó, de én bíztam benne, piszok jó formában van.
Idézetet írta: Pozzato Dátum március 28, 2013, 17:56:43
Szép volt Cesc gratula :ok:

Köszi!

Flandriai körverseny 2013



Helyszín: Belgium
Időpont: 2013.03.31
Címvédő: Tom Boonen

Beharangozó

Főtipp:
Sagan dobogón végez 1.65

Majd élőben még szemezgetek pár tippet és bedobom ide.

Durva volt Cancellara! Sagannal teljesen más dimenzióban vannak idén, de a svájci macskakövön ellenállhatatlannak tűnik. A szlováknak talán 100 métert kellett volna még kibírnia a tetőig, laposon nem hiszem, hogy leszakította volna őt Cancellara és akkor lett volna érdekes verseny még.