Sportfogadas.org Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A tegnapi nyerő tippek (megjegyzem, csak nyerő tippem volt  :D ), amiket nem tudtam beküldeni rajtam kívül álló okokból, hogy lesznek kiértékelve a tippjátékban?  ;D

Szombati szerverhiba


Szombaton, november 26-án rajtunk kívülálló okok miatt nem működött a weboldal, de szerencsére sikerült orvosolni a problémát, s most újra minden üzemképes.

Sajnos a gondok súlyosabbak voltak, mi meg teljesen tehetetlenek, így veletek együtt vártuk amíg helyre áll minden. Úgy látszik, hogy késő szombat este erre sor is került.

Elnézést kérünk mindenkitől az okozott kellemetlenségekért.

Zöld fogadásokban gazdag vasárnapot kívánunk mindenkinek!

Idézetet írta: lazanyja Dátum november 27, 2016, 11:35:35
A tegnapi nyerő tippek (megjegyzem, csak nyerő tippem volt  :D ), amiket nem tudtam beküldeni rajtam kívül álló okokból, hogy lesznek kiértékelve a tippjátékban?  ;D

Tudtuk, hogy nem kell sokat várni az első hasonló bejegyzésre. Jó vicc.

Kellemes vasárnapot neked is.  :beerchug:

Kedves fórumtársak!

Szeretnénk tudatni veletek, hogy a továbbiakban is az a célunk, hogy egy baráti hangulat uralkodjon a fórumon, ahol építőjellegű hozzászólások születnek, ahol segítjük egymást ha bajba kerülünk, időközönként jótékonykodjunk, tiszteljünk mindenkit, akkor is ha régi, illetve akkor is ha új tag.
Aki ugyanezen dolgokat tartja fontosnak azt szívesen látjuk fórumunkon a továbbiakban is.

Amit viszont nem tolerálunk a továbbiakban:
- személyeskedés
- nagyképűség
- trágárság
- rosszindulat

Vitatkozni megfelelő érvekkel lehet, sőt erre szükség van. Nem vagyunk egyformák, különböző nézeteink lehetnek, s mindennek megvan a maga helye, de amikor a vita átesik személyeskedésbe, vagy csak, hogy egy példát említsek egy új regisztráló feltesz egy kérdést, s normális válasz helyett kioktatás következik, az már nem egy megfelelő attitűd.

Számunkra nem az a fontos, hogy százezren legyünk, amelynek háromnegyede bunkó, hanem az, hogy legyünk egy páran, de szívesen lépjünk fel a fórumra és ne savanyú szájízzel távozzunk onnan.

A fórumot vendégként is lehet olvasni, nem szükséges a regisztráció, és nem mondok újat azzal, hogy mindezt ingyen tehetitek!

Egy a lényeg: bárkit szívesen láttunk tagjaink között, amennyiben egyetért a fenti dolgokkal.

Amennyiben valaki ezek után nem szeretne többet tag maradni, az privátban igényelheti felhasználójának törlését.

ui. Nyilván nem egyszerű egy fórumot megfelelő módon kezelni, s ennyi év után néha nekünk is voltak nehéz pillanataink. Utólag is szeretnénk elnézést kérni azoktól akiket esetleg bejegyzéseinkkel megsértettünk.

További sok zöld fogadást!  :topbet_125:

Ha lehet egy kérdésem, a gumiszoba kit zavart hogy be kellett zárni?

#170 december 01, 2016, 10:28:51, butyi
sziasztok, a Gumiszoba visszaállítására van lehetőség?
:bash:
:beerchug:

más:
azt írtátok, hogy december elsejétől zár be, viszont már tegnap(nov. 30.) sem tudtam használni :bash:
mocskos fradit pedig be kellett volna még írni..

Idézetet írta: ereghard Dátum december 01, 2016, 09:44:16
Ha lehet egy kérdésem, a gumiszoba kit zavart hogy be kellett zárni?

Fórumtisztítás.  :cya:

Idézetet írta: butyi Dátum december 01, 2016, 10:21:23
sziasztok, a Gumiszoba visszaállítására van lehetőség?
:bash:
:beerchug:

más:
azt írtátok, hogy december elsejétől zár be, viszont már tegnap(nov. 30.) sem tudtam használni :bash:
mocskos fradit pedig be kellett volna még írni..

A Gumiszoba ázsiai idő alapján zárt be. Ott már december 1. volt.  :cya:

Jah, és nincs lehetőség a visszaállítására, helyette viszont van ez:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14370.0.html


Sajnálom, hogy bezárt a Gumiszoba.
Szerettem azt a kis sarkot, ahol ki lehetett önteni az aktuális kínomat, kínunkat... ha meg éppen jobb szériánk volt, akkor némi rágcsálnivaló mellett olvastuk fogadótársaink szenvedését, átérezve, vagy éppen megmosolyogva az anyázás mértékét az aktuális orális élménynél. Valljuk be, ki nem csinálta még? :) A fájdalom mértékét pedig határozottan csökkentette, ha láttad/láttuk hogy más is ugyanazon vérzett el...
Az alpári viselkedést mindenhol máshol elítélem a fórumon, de talán ez az egy kis szeglet megmaradhatott volna. Nyilván akinek erre nincs, nem volt igénye az messze elkerülhette.
A legnagyobb tisztelettel kérdezném, hogy ezt a döntés nem lehetne átgondolni, esetleg megszavaztatni?

#175 december 01, 2016, 12:36:34, SPF Admin
Idézetet írta: Szurki Dátum december 01, 2016, 12:25:55
Sajnálom, hogy bezárt a Gumiszoba.
Szerettem azt a kis sarkot, ahol ki lehetett önteni az aktuális kínomat, kínunkat... ha meg éppen jobb szériánk volt, akkor némi rágcsálnivaló mellett olvastuk fogadótársaink szenvedését, átérezve, vagy éppen megmosolyogva az anyázás mértékét az aktuális orális élménynél. Valljuk be, ki nem csinálta még? :) A fájdalom mértékét pedig határozottan csökkentette, ha láttad/láttuk hogy más is ugyanazon vérzett el...
Az alpári viselkedést mindenhol máshol elítélem a fórumon, de talán ez az egy kis szeglet megmaradhatott volna. Nyilván akinek erre nincs, nem volt igénye az messze elkerülhette.
A legnagyobb tisztelettel kérdezném, hogy ezt a döntés nem lehetne átgondolni, esetleg megszavaztatni?

A "Gumiszoba" a továbbiakban is elérhető lesz. Ha valakinek pont kedve akad, átlapozhatja, s jókat mosolyoghat az ott leírtakon.

Nagyon sajnáljuk, de a döntés végleges.

Egyébként meg a bezárással párhuzamosan megnyílt egy másik téma:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14370.msg646699/topicseen.html#new

Itt is kiborulhat a bili, de a trágárság kizárt.  ;D

Félreértés ne essék, a Sportfogadas.org fóruma nem egy szentfazék, de a lónak a másik oldalára sem kell átesnünk.

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 01, 2016, 12:31:21
A "Gumiszoba" a továbbiakban is elérhető lesz. Ha valakinek pont kedve akad, átlapozhatja, s jókat mosolyoghat az ott leírtakon.

Nagyon sajnáljuk, de a döntés végleges.

Egyébként meg a bezárással párhuzamosan megnyílt egy másik téma:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14370.msg646699/topicseen.html#new

Itt is kiborulhat a bili, de a trágárság kizárt.  ;D

Félreértés ne essék, a Sportfogadas.org fóruma nem egy szentfazék, de a lónak a másik oldalára sem kell átesnünk.

hát jó,bár sztem mindenki tudta hogy mi vár rá a gumiszobában,na mind1 tiétek az oldal és a döntés

Idézetet írta: SPF Admin Dátum december 01, 2016, 12:31:21
Egyébként meg a bezárással párhuzamosan megnyílt egy másik téma:
http://www.sportfogadas.org/forum/index.php/topic,14370.msg646699/topicseen.html#new
Erről a linkről nekem nem tölt be az új topic.

Idézetet írta: rosco Dátum január 20, 2017, 19:47:39
Erről a linkről nekem nem tölt be az új topic.

Mert már azt is bezárták   8)

Idézetet írta: rosco Dátum január 20, 2017, 19:47:39
Erről a linkről nekem nem tölt be az új topic.

Be van zárva az illető téma, mert soknak nem ment át az üzenet. Ez már csak ilyen.  :D  ;D