Kerékpár fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Cipolla Dátum március 31, 2013, 16:35:36
Durva volt Cancellara! Sagannal teljesen más dimenzióban vannak idén, de a svájci macskakövön ellenállhatatlannak tűnik. A szlováknak talán 100 métert kellett volna még kibírnia a tetőig, laposon nem hiszem, hogy leszakította volna őt Cancellara és akkor lett volna érdekes verseny még.

Akkor nem lett volna érdekes, mert Sagan ledurrantotta volna a sprintben! :) Megint megcsinálta Cancellara, ahogy azt ő szokta, pedig a Kwaremonton milyen szépen ment vele Sagan, nem gondoltam volna, hogy a Paterbergen adja meg magát. De amúgy a Kwaremonton ahogy megindultak az félelmetes volt...
Boonennek pedig pont ez a bukás hiányzott még.

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 31, 2013, 11:57:05
Főtipp:
Sagan dobogón végez 1.65 :ok:

Idézetet írta: Cesc18 Dátum március 31, 2013, 16:43:39
Akkor nem lett volna érdekes, mert Sagan ledurrantotta volna a sprintben! :) Megint megcsinálta Cancellara, ahogy azt ő szokta, pedig a Kwaremonton milyen szépen ment vele Sagan, nem gondoltam volna, hogy a Paterbergen adja meg magát. De amúgy a Kwaremonton ahogy megindultak az félelmetes volt...
Boonennek pedig pont ez a bukás hiányzott még.


Lehet, de Cancellara nem hiszem, hogy hagyta volna, hogy ott spóroljon mögötte a szlovák, tehát még azt is kinéztem volna, hogy addig szarakodnak, hogy visszaérnek a mezőnybe. Bár így fogadásilag nagy szívás lett volna az tény :D



Vasárnap délután a svájci Fabian Cancellara másodszor győzött a Flandriai kerékpáros körversenyen, ahol a hajrában simán előzte meg a szlovák Peter Sagant. Utóbbi sem számít rossz kerekesnek, igaz most mégsem a második helye, hanem az eredményhirdetésen bemutatott magánszáma miatt cikkeznek róla. A szlovák kerekes ugyanis belecsípett a mellette álló, az ilyenkor szokásos protokoll szerint éppen Cancellárát ölelő díjátadó hölgy fenekébe.

A pillanatot természetesen a fotósok is elcsípték, ami után Sagannak magyarázkodnia kellett. "Nem akartam tiszteletlen lenni a hölggyel szemben, csak viccnek szántam az egészet, sajnálom" - írta Facebook oldalán Sagan, miután több oldalról is éles kritikát kapott ösztönös tettéért.

forrás: hatharom.hu

Állat, hatalmas arc! ;D

A baszk körverseny hivatalos honlapja nem tudja vki mi? Googlebe próbáltam rákeresni kevés sikerrel...

Idézetet írta: Cipolla Dátum április 01, 2013, 21:20:59
A baszk körverseny hivatalos honlapja nem tudja vki mi? Googlebe próbáltam rákeresni kevés sikerrel...
Erre gondoltál?
http://vueltapaisvasco.diariovasco.com/


Scheldeprijs 2013



Helyszín: Belgium
Időpont: 2013.04.03
Címvédő: Marcel Kittel
Beharangozó | Hivatalos weboldal

Tippek:
Cavendish - Kittel H @ 1.33 erősség: 10/10)
Bos dobogón végez @ 2.10 (erősség: 5/10)

Nekem mára ennyi lesz:
Scheldeprijs:
Kristoff-Demare  2.30

Verseny győztese:
Cancellara 51.00 (könnyű pénznek igérkezik ;D )


Baszk kör:
Ulissi-Rui Costa   1.60
Slagter-Poels  1.55


Idézetet írta: Pozzato Dátum április 03, 2013, 12:30:42
Nekem mára ennyi lesz:
Scheldeprijs:
Kristoff-Demare  2.30

Verseny győztese:
Cancellara 51.00 (könnyű pénznek igérkezik ;D )


Baszk kör:
Ulissi-Rui Costa   1.60
Slagter-Poels  1.55
Természetesen svájci siker nem jött(nem nagyon lepődtem meg rajta ;D) de legalább Kristoff szépen esett(érték volt benne az tuti :ok:)
Plusz a baszk körre a kombi is szépen esett :ok:

Nagyon bő a kínálat a mai napra is a baszk körre.  :ok:



Mai napra:
Slagter-Velits  1.55
Danielson-Talansky  1.60
Serpa-Hesjedal   1.65

#130 április 04, 2013, 17:32:09, Pozzato
Spilak nagyot küzd a Sky meg hihetetlenül kontrollálja a versenyt.
Baszkoknál meg Észak-Kóreai zsászló kitéve ma is több helyen :laugh:

Közvetítő:
Négy kolumbiai az első háromban ;D ;D ;D

Idézetet írta: Pozzato Dátum április 04, 2013, 11:47:13
Nagyon bő a kínálat a mai napra is a baszk körre.  :ok:



Mai napra:
Slagter-Velits  1.55
Danielson-Talansky  1.60
Serpa-Hesjedal   1.65

Mai napra:
Stetina-Anton  2.20
Ulissi-Sánchez  1.70

Arra alapozom a két tippet, hogy a szakasz feküdhet Sáncheznek és tegnap is a végső emelkedőt nem bírta csak de a kisebb dombokon nem marad le ráadásul lejtmenetben a mezőny egyik legjobbja és sprintelni is viszonylag jól tud míg csapattársa Anton már le van maradva összetettben így ő ma csak segíteni fog úgy sejtem és Stetina emiatt legyőzheti őt(utóbbi csak megérzés).

Idézetet írta: Pozzato Dátum április 05, 2013, 13:05:39
Mai napra:
Stetina-Anton  2.20
Ulissi-Sánchez  1.70


Arra alapozom a két tippet, hogy a szakasz feküdhet Sáncheznek és tegnap is a végső emelkedőt nem bírta csak de a kisebb dombokon nem marad le ráadásul lejtmenetben a mezőny egyik legjobbja és sprintelni is viszonylag jól tud míg csapattársa Anton már le van maradva összetettben így ő ma csak segíteni fog úgy sejtem és Stetina emiatt legyőzheti őt(utóbbi csak megérzés).
Elmélet jó volt mert Sánchez ugye második lett( Porte nyert) míg Stetina 50. és Antont nem látom az első 70.be sem.

Párizs - Roubaix 2013



Időpont: 2013.04.07
Címvédő: Tom Boonen
Hivatalos weboldal

Hasonló forgatókönyvet várok, mint ami 1 hete a Flandrián volt, vagyis Cancellara valamelyik kockaköves részen megindul és állva hagyja a többieket. 2010-ben ugyanezt már megcsinálta itt is, most pedig az idei legfőbb riválisa Sagan nem indul, a tavalyi győztes Boonen szintén nem, és nincs olyan a mezőnyben aki képes lehet elmenni vele. Igaz volt két bukása is az elmúlt napokban, de a hírek szerint már jól van, illetve képek is kerültek fel ahogy a kockaköves szakaszokon edzett.

Ez mondjuk vicces: "Nem tudom. Talán fognunk kellene egy pisztolyt és lelőni." – mondta nem kevés éllel Luca Paolini a Scheldeprijs rajtjánál arra a kérdésre, hogy miként lehetne legyőzni a svájcit. ;D Kb...

Amikor ilyen formában van Cancellara akkor csak abban lehet bízni, hogy történik vele valami, győzelmére jelenleg 1.72-es odds van, annyiért én pattintottam rá! Ja és nem elég, hogy ő maga is brutál erős, még a csapata is ott van a toppon.

Phinneytől várok még jó szereplést, a Milan-San Remon jól ment és kétszer megnyerte az U23-as Paris-Roubaixt...