Bajnokok Ligája Fogadások 2017/18

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri a BL-döntőt?

Real Madrid
9 (50%)
Liverpool
9 (50%)

Összes szavazó: 17

Szavazás lezárva: május 26, 2018, 15:02:55

Én Ramos helyett unokáimnak nem mutatnám meg ezeket a felvételeket, még valamelyik szembeköpne. Jah, hogy segglyukból nem lesz unoka, az már egy más tészta.

De ha bele gondolunk, akkor valahol az ilyesmi várható volt. Ez a Realosok Ligája.  :fakk:

Nyalnák ki egymás szarát.

ui. Mellesleg megjegyzem, hogy amennyiben Rinyáldó hálóba fejeli a labdát (Benzema les), akkor a bunkó szerb megadja a lesgólt.  :D

Idézetet írta: Milan Dátum május 26, 2018, 21:49:25
Gondolom kikapcsolt tv-vel nézed a meccset, ezért is köszönjük a statisztikai mutatókat. Lehet, hogy 56-46% volt?  :D

Azt próbáltam érzékeltetni, hogy nagyjából mindkettőjük hibája volt, talán csak egy hangyányival volt Ramos bűnösebb. Még a durván elfogult Pool fan Bódog is ezt mondta a stúdióban.



Idézetet írta: Greipel Dátum május 26, 2018, 21:56:00
Azt próbáltam érzékeltetni, hogy nagyjából mindkettőjük hibája volt, talán csak egy hangyányival volt Ramos bűnösebb. Még a durván elfogult Pool fan Bódog is ezt mondta a stúdióban.

Ha Mari néni azt mondja, akkor az már úgy is van.  :D

https://www.youtube.com/watch?v=y0F2x-BimY0

Gyere tesó, megtekerlek.  ;D

Végül, mindegy is. Ez 2018-ban a labdarúgás.

Idézetet írta: Greipel Dátum május 26, 2018, 21:56:00
Azt próbáltam érzékeltetni, hogy nagyjából mindkettőjük hibája volt, talán csak egy hangyányival volt Ramos bűnösebb. Még a durván elfogult Pool fan Bódog is ezt mondta a stúdióban.


Végig betartott Ramos Salanak egészen a földig.hogy biztos ami biztos ráessen....ne legyen benned kétség.hogy nem direkt fogta..ismerjük Ramost már annyira.hogy kinézzük belőle

Gareth Bale góljára nincsenek szavak

Remek megoldás, a BL-döntők történetének egyik legszebb találata. Videó


Idézetet írta: kreatos Dátum május 26, 2018, 22:21:42

Végig betartott Ramos Salanak egészen a földig.hogy biztos ami biztos ráessen....ne legyen benned kétség.hogy nem direkt fogta..ismerjük Ramost már annyira.hogy kinézzük belőle

Én ugyan Reál-győzelemre fogadtam de próbáltam objektíven megítélni az esetet.Többszöri visszanézés után nyilvánvaló hogy Salah aláfeküdt Ramosnak és aztán magára rántotta!Tényleg lapot érdemelt volna.


Van igazsag ???;D ;D ;D ;D ;D  Kar(Out)ius tobbet foglalkozott a hajaval mint a meccsel  ;D ;D

Gratulálok a Realnak! A jobb csapat győzött.

Karius beírta magát a focitörténelembe! Sajnos!  :(

Lejárt ez is, jöhet a magyar - fehérorosz rangadó.  ;D

#359 május 26, 2018, 23:33:33, sunik29
Valamilyen szinten sajnalom, Klopp kedvence (mint nemet) temette el a tobbi kemenyen dolgozo tarsat,  szerintem agyban nem birta, mondjuk Navason is tudok csodalkozni, a nagy csillagok kozott meg birja.