21-22-23 Szezon (sunik29)

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sikerül-e elérni az 1.000.000 Ft ?

Szerintem igen .
13 (92.9%)
Nem , csak sajnálni tudom aki szögletre fogad .
1 (7.1%)

Összes szavazó: 14

Szavazás lezárva: október 31, 2022, 13:04:48






#815 december 06, 2021, 23:08:35, sunik29
Unibettes kepéket teszek ki es majd a hónap végen összesítek !!

1 tipp



Az eddig 3 tippből 2 jött , es a harmadik is a 93 percben ment el :D , de majd a hónap végen jön az összesítés .

Ami érdekes és nem nagyon láttam itt meg  senkitől, hogy a Pareto elvet használta volna valaki a sportfogadásban . Itt egy pl. ha valaki nincs képben, a bukik 80% jövedelme  a játékosok 20%-tol jön , vagy a nyereségem 80%-at a tippjeim 20%-bol szerzem. Ezert beteszek egy kepet



Itt egy könnyű stratégiát tesztelek/teszteltem az elején konkrét szabályok csak körvonalakban voltak, a tippek kezdetben minden odds tartományból jöttek majd váltottam zártabbra 1.50 felettire es igy eljutottam mar egy idő után, hogy az 1.70 feletti oddsokban lehet a valós értek mert abból jon a profit. A kiválasztás nem változott csak a tippek mennyisége , természetesen ez nem garancia semmire, lehet véletlen egybeesés is,variancia stb. DE arra viszont rá mutat, hogy az ember sokat tanulhat a saját tipp történetén, például mint én most, hogy a ''true value'' nálam lehet, hogy 1.70 odds felett kezdődik .