Powbet

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


március 06, 2024, 13:21:43, Admin
Powbet Infó

Ha bármilyen kérdésed van a Powbet irodával kapcsolatban, azt ebben a témában felteheted. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Powbet bemutató

Nem ajánlom. Katasztrófa. Átláthatatlan. Aztán 24órát adtak a forgatásra (25k depo+25k bónusz =300k forgatás)
Töröltem a bónuszt, eltűnt. Kiírta hogy sikeres. Majd visszakerült. Aztán megint töröltem, megint visszakerült.. :bash:
Most a chaten kérem hogy töröljék, mert egy rossz vicc az egész.

Az hagyján, hogy folyamatosan rossz egyenleget ír ki, és rá kell frissíteni hogy a jót mutassa.
Pl amikor még nem volt bónusz, és 30300an álltam, kiírt egy kisebb teljesen inkorrekt összeget anélkül hogy bérmit is nyomtam volna. Csak a háttérben ment. És ezt folyamatosan eljátssza. Ráfrissítésnél már ok, de akkor is.. ;D  ;D

Ez a nyomorék oldal még mindig azt mutatja hogy ott a bónuszom. Pedig a chat már tötölte..  :bash:

Annyit javítottak, hogy megkérdeztem miért 1nap volt a forgatásra, aztán kiderült hogy nem az első befizetésit írták jóvá hanem egy másikat ami csak szombatra élt.(és arra 1nap a forgatás)
Rendesek voltak, mert újra jóváírták a 25kt és 30napra csinálták a forgatást. (Annak ellenére hogy én manuálisan háromszor töröltettem, ők egyszer chaten keresztül)
Szal az igazság az hogy a support korrekt, segítőkész.

De a felület továbbra is kabaré. Csak a bátraknak ajánlom.

 ;D
Ugyanaz a felület,mint a Librabet,Rabona,Campobet,Excitewin és társai 😅
Ezeknél a bónuszok általában nem egyszerűek, chat-en kell kérni, aztán vagy azt kapod vagy nem...😉

Frissítettük a Powbet bemutatónkat.

A Powbet-nél akár már 50 Ft-ért is helyezhetünk el fogadásokat, a minimum beszálló pedig 5000 Ft a legtöbb fizetőeszköz esetén.

Az első befizetési bónuszuk által akár 35.000 Ft extrában is részesülhetünk, ezen kívül a már meglévő játékosok is részt vehetnek különböző promóciókban.

Van a Powbet-nél Cash Out és Fogadáskészítő, lóverseny fogadás, meg virtuális sportokra való fogadási lehetőség.

A totó játékuk nem olcsó, 700 Ft / szelvény.

Továbbra is várjuk azoktól a beszámolókat akik már játszottak ennél a fogadóirodánál:
Powbet véleményezés