Női Kézilabda VB 2021

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában



Idézetet írta: hubika88 Dátum december 06, 2021, 22:24:47
azért itt a belső hármassal vannak gondok rendesen, de ha bíró nem védett volna úgy, ahoogy, akkor azért itt csúnya is lehetett vna

DE így viszont felértékelődik a vak geci alapvonali bíró, aki nem vette észre h kb egy jó fél méterrel bent állt a német beálló és bedobta a kipattanót  :bash:

Katasztrófa a játékvezetés, talán minden eddiginél szarabb ezen a VB-n.... A két orosz hölgyre hívnám fel különösen a figyelmet (ők ma a japán meccset fújták, megnézem majd milyen 7méteres és kiállítás átlaguk van, de gyanítom, mindkettő 10 feletti per meccs...  ;D ), de ma a két török, aki a cseh-szlovákot fújta, talán ők viszik a prímet... de itt vannak a Sá tesók is.... anyámborogass....

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 06, 2021, 20:44:12
13 perc után megkérdezném Golovintól:
Te mégis minek hoztad erre a VB-re ezt az Albeket?
Honnan vetted azt a hülyeséget, hogy ne Klujber lőjje a hetest, hanem Planéta?
Most, hogy félidő van azt még hozzátenném:
A szövetségi kapitányok, köztük te is: Mi a szart láttok ebben a Háfrában, hogy ezt pályára külditek? 21.perctől a 30-ig 4 labdát adott el, plusz egy fos lövés.

Albek nem volt rosszabb szerintem, mint a belső posztokon játszó többi játékos abban az első 10-15 percben... Nincs nála alkalmasabb jelenleg szerintem arra a posztra, plusz ismerte az ellenfelet... na meg Vova is őt!

Azért nem Klujber lőtte a hetest, mert megsérült és még kötözték a combját. Aztán amikor Planéta is rontotta, akkor már a kötéssel együtt csak a hetes miatt ment vissza.

Háfra tényleg gyenge, pedig lett volna benne potenciál, de valahol nagyon félrement csóri egy jó másfél éve kb... amekkora ígéret volt, most akkora betli....


Az oddsok az Unibet fogadóirodától származnak, s a következő időpontban voltak érvényesek: december 1., 10:00CET   



Ilyet egy vb-n nem lehet benezni, ez nem egy lepeshiba, amire azt mondjuk h jovan na benne van, ez nem epp h vonal, hanem telibe bent. Meglepodnek, ha ez a paros kapna meg meccset, max az elnoki kupaban vmi bohockodast


Azért a cseh-szlovákon is két fogalmatlan volt. Kiállították Malát pirossal, erre ő mutatja, hogy nézzék vissza. Visszanézték és teljesen más volt, aki a könyököst kiosztotta. Bocsánatkérésként ment az ökölpacsi.

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 07, 2021, 11:37:42
Azért a cseh-szlovákon is két fogalmatlan volt. Kiállították Malát pirossal, erre ő mutatja, hogy nézzék vissza. Visszanézték és teljesen más volt, aki a könyököst kiosztotta. Bocsánatkérésként ment az ökölpacsi.

Igen, feljebb írtam is, hogy ők vitték a prímet... két TÖRÖK játékvezető... aztán csodálkozunk, hogy össze vissza fújnak... Borzasztó... volt olyan szitu, hogy a szlovákok jobbátlövője, Lancz, a maga 100 kilójával izomból belerohant a cseh védőfalba, dőlt borult mindenki (a gólját megadták), és az egyik spori odamegy hevesen az egyik 50 kilós cseh lányhoz aki tápászkodott fel a tarolás után, hogy ne dobálja magát hanyatt...  ;D ;D ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 07, 2021, 11:33:12
Ilyet egy vb-n nem lehet benezni, ez nem egy lepeshiba, amire azt mondjuk h jovan na benne van, ez nem epp h vonal, hanem telibe bent. Meglepodnek, ha ez a paros kapna meg meccset, max az elnoki kupaban vmi bohockodast

Ez teljesen érthetetlen jelenet és döntés volt, látszott a magyar kispadon is a döbbenet!! :bash:
Ilyen gólt megadni... és a kéziben ezt nem nézik vissza!?? :D
A német fixen bent állt mikor megszerezte és eldobta... én meg az agyam dobtam el!! :bash:
Más meccsen olyanokat fújnak vissza amit szabad szemmel lehetetlen kiszúrni... pl. éppen csak a vonalra lép vagy a hatoson belül hamarabb ér talajt mint ahogy eldobja a labdát. röhej

Egyetértek az írással @zsivany20, de Tóth Gabinak a képen mi a köze ehhez?

Idézetet írta: curpy82 Dátum december 07, 2021, 15:52:25
Egyetértek az írással @zsivany20, de Tóth Gabinak a képen mi a köze ehhez?

Rossz képet szedtem le úgy néz ki, a csapattársát, Lanzot akartam... de ezek szerint Gabika is jó súlyban van...  :o :o :o

@csatarid  na valahogy így kéziztek az angolaiak a franciák ellen, ahogy ma... Vezetnek szünetben a Montenegrót 10zel verő szlovénok ellen... Nem tudom mi volt velük Montenegró ellen...

Idézetet írta: zsivany20 Dátum december 07, 2021, 18:36:42
@csatarid  na valahogy így kéziztek az angolaiak a franciák ellen, ahogy ma... Vezetnek szünetben a Montenegrót 10zel verő szlovénok ellen... Nem tudom mi volt velük Montenegró ellen...

Nyugi nyugi csak a szokásos ht/ft bunda. Így 10es odds jön a Szlovén győzelemmel nem 1.20

A múltkori meg nagyon fájt így is úgy is.

Szlovénia nyer vagy x tettem most 1,65-ért.

Mondom én, hogy nem olyan rossz ez az Angola, mint amit a montik ellen műveltek... a franciák ellen is partiban voltak. Ma meg a franciák szerintem rommá verik a montikat.

mit művel az M4sport?  ;D  Két linken is a Svéd - Holland megy... de a Norvég meccs meg egyik linken sincs...  ;D