Napi tipp - december 6.

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


KézilabdaVILÁG: VB - női - Előselejtező
06.12.2021 20:30
Németország N - Magyarország N
Tipp: 1
Odds: 1.52
Bet365

Kézilabda, VB
2021.12.06. 20:30

Németország - Magyarország
Tipp:1.félidő Magyarország 13.5 gól felett
Odds:1.85
Iroda:bet365

Kézilabda, Világbajnokság (N), 2021. 12. 06, 20:30

Németország (n) - Magyarország (n)
Tipp: Németország pontosan 1 góllal nyer


Odds: 10,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Egyöntetű a vélekedés, hogy sok gólos lesz a ma esti, ennek én se mondok ellent, de hát a bukik is elég magasan húzták meg a ponthatárokat, már ahhoz is legalább 58 gól kéne, hogy egy kettes körüli odds zöldüljön. Ebben nem látok nagy valuet, inkább másfelé indulnék el. Mindkét csapat jó formában van, és nagyjából ez lesz az első komoly megmérettetésük a tornán: ez szoros meccset ígér. Akárhogy is, ha reális szeretnék lenni, a németek valamivel jobb erőkből állnak, én nekik adom a meccset (talán azért is teszem ezt könnyebb szívvel, mert végső soron nem ma kéne mindenképp nyerni a lányoknak). De szoros lesz, 1-2 gól dönt a javukra végül. Ha egyetlen egy, akkor a feltett pénzünknek éppen a tízszeresét fizeti vissza az Unibet.

Sziasztok!

Labdarúgás >> Anglia >> Premier League 2 (Division 1)
Everton Tartalékok - Arsenal Tartalékok

06 December 2021 20:00

Gólok száma: 3.5 Felett

odds: 1.67
Unibet

Indoklás: A Premier League 2 elég gólos ligának tűnik nekem, mostanában "fedeztem" csak fel. Érdemes sok esetben is már a félidőben 1,5 overre fogadni. A mai meccset az Arsenal U23 csapatának mostani formájára alapozom.

Getafe v Bilbao
1.5 over
1.61
Bet365

A tabella alapjan a Bilbao, a pillanatnyi forma viszont mar a hazai csapat mellett szol. A Bilbao marciusban jatszott utoljara legalabb 3 golos meccset, azota az egy golos meccsek dominalnak, itt az ido, hogy megtorjon a sorozat.

Labdarúgás  Spanyolország LaLiga
2021.12.06  21:00

Getafe - Athletic Bilbao
Tipp : gólok száma over 2.5
Odds : 3.00
Iroda : Bet365

premier league 21:00
Everton-Arsenal
félidő 1-1
8.00
bet365

Az Everton lesz otthon, benne lesz a gól, az első félidőben küzdeni fog a londoniak összecsapásán, és azért meccsenként egy gólt lőnek is, vannak jó csatáraik. De nagyon rossz sorozatban van, régóta nem nyert, az Arsenal jobb formában van. Úgyhogy a félidőben még tartja magát az Everton szerintem, így 1-1 lesz, egy Everton góllal és egy egyenlítéssel az ágyúsok részéről, majd a meccset az Arsenal nyeri.

Idézetet írta: chabialonso Dátum december 06, 2021, 14:56:34
Sportág, Időpont: labdarúgás, 2021.12.06. 18:30
Esemény : Dnipro-1 - Cs. Odessza
Tipp: gólszám a 2. félidőben 1,5 felett
Odds: 1.65
Iroda: Unibet

1:1 / 3:1  nyertes

Idézetet írta: Assassin Dátum december 06, 2021, 16:53:19
Kézilabda, Világbajnokság (N), 2021. 12. 06, 20:30

Németország (n) - Magyarország (n)
Tipp: Németország pontosan 1 góllal nyer


Odds: 10,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Egyöntetű a vélekedés, hogy sok gólos lesz a ma esti, ennek én se mondok ellent, de hát a bukik is elég magasan húzták meg a ponthatárokat, már ahhoz is legalább 58 gól kéne, hogy egy kettes körüli odds zöldüljön. Ebben nem látok nagy valuet, inkább másfelé indulnék el. Mindkét csapat jó formában van, és nagyjából ez lesz az első komoly megmérettetésük a tornán: ez szoros meccset ígér. Akárhogy is, ha reális szeretnék lenni, a németek valamivel jobb erőkből állnak, én nekik adom a meccset (talán azért is teszem ezt könnyebb szívvel, mert végső soron nem ma kéne mindenképp nyerni a lányoknak). De szoros lesz, 1-2 gól dönt a javukra végül. Ha egyetlen egy, akkor a feltett pénzünknek éppen a tízszeresét fizeti vissza az Unibet.
Ez gyönyörű! Mármint tippnek ... Gratulálok!  :beerchug:

Idézetet írta: zotao Dátum december 06, 2021, 12:40:16
Labdarúgás Horvát 1.Liga
06.12.2021.         18:00
Istra 1961 - Slaven Belupo
tipp:1.félidő 0,5 gól felett+1.félidő 2,5 szöglet felett
odds:1,65
bet365

nyertes

Idézetet írta: Assassin Dátum december 06, 2021, 16:53:19
Kézilabda, Világbajnokság (N), 2021. 12. 06, 20:30

Németország (n) - Magyarország (n)
Tipp: Németország pontosan 1 góllal nyer


Odds: 10,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Egyöntetű a vélekedés, hogy sok gólos lesz a ma esti, ennek én se mondok ellent, de hát a bukik is elég magasan húzták meg a ponthatárokat, már ahhoz is legalább 58 gól kéne, hogy egy kettes körüli odds zöldüljön. Ebben nem látok nagy valuet, inkább másfelé indulnék el. Mindkét csapat jó formában van, és nagyjából ez lesz az első komoly megmérettetésük a tornán: ez szoros meccset ígér. Akárhogy is, ha reális szeretnék lenni, a németek valamivel jobb erőkből állnak, én nekik adom a meccset (talán azért is teszem ezt könnyebb szívvel, mert végső soron nem ma kéne mindenképp nyerni a lányoknak). De szoros lesz, 1-2 gól dönt a javukra végül. Ha egyetlen egy, akkor a feltett pénzünknek éppen a tízszeresét fizeti vissza az Unibet.


Nyertes!

Idézetet írta: LosGabos Dátum december 06, 2021, 09:03:09
2021. 12. 06. 20:45
Labdarúgás, OLASZORSZÁG, Serie A

Cagliari - Torino

Tipp:    1X
Odds:   1.64
Iroda:  Unibet
Nyertes

Idézetet írta: csatarid Dátum december 06, 2021, 16:34:07
KézilabdaVILÁG: VB - női - Előselejtező
06.12.2021 20:30
Németország N - Magyarország N
Tipp: 1
Odds: 1.52
Bet365

Nyertes

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 06, 2021, 12:07:02
Getafe - Bilbao
LaLiga 21:00
Tipp: Dani Garcia kapura lövései 0,5 felett @ 7,50 (betclic)

Mára nincs igazán olyan tippem, amiben úgy kifejezetten bíznék, ez is ilyen vagy-vagy opció, de ilyen odds mellett szerintem megér egy próbát. Dani Garcia a Bilbao egyik mindenese, igazából a fő feladata az, mint egy konyhai kisegítőnek, fel kell vágni, amit és akit fel kell vágni. Igazi aprítógép a középpályán, finom kis csaták lesznek ott. Viszont ha úgy alakul, el-elszánja magát lövésre, és szerintem ezt Marci el is mondja majd a srácainak, hogy próbálkozzanak távolról is, mert a Geta otthon is három belső védővel, és két szélen biztosító játékossal játszik, így a Williams-ek erénye, a sebesség nem fog kamatozni. Próbálkozni kell majd távolabbról is, 1-2 lövése szerintem lesz Garciának, bízzunk benne, hogy az egyik kaput is talál. A tipp hátulütője, hogy szerintem neki erre max 60-65 perce lesz, mivel addigra lapot kap, és a kiállítás veszélye miatt le fogja őt kapni a mester.
nyertes

Idézetet írta: Assassin Dátum december 06, 2021, 16:53:19
Kézilabda, Világbajnokság (N), 2021. 12. 06, 20:30

Németország (n) - Magyarország (n)
Tipp: Németország pontosan 1 góllal nyer


Odds: 10,00
Iroda: Unibet

Indoklás: Egyöntetű a vélekedés, hogy sok gólos lesz a ma esti, ennek én se mondok ellent, de hát a bukik is elég magasan húzták meg a ponthatárokat, már ahhoz is legalább 58 gól kéne, hogy egy kettes körüli odds zöldüljön. Ebben nem látok nagy valuet, inkább másfelé indulnék el. Mindkét csapat jó formában van, és nagyjából ez lesz az első komoly megmérettetésük a tornán: ez szoros meccset ígér. Akárhogy is, ha reális szeretnék lenni, a németek valamivel jobb erőkből állnak, én nekik adom a meccset (talán azért is teszem ezt könnyebb szívvel, mert végső soron nem ma kéne mindenképp nyerni a lányoknak). De szoros lesz, 1-2 gól dönt a javukra végül. Ha egyetlen egy, akkor a feltett pénzünknek éppen a tízszeresét fizeti vissza az Unibet.

Gratulálunk @Assassin  ! Nyereményed 1 500 Forint Skrillen keresztül.