Pinnacle - Adventi naptár

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Pinnacle - Adventi naptár

25 nap, 25 ajánlat vár rátok a Pinnacle irodánál.

#1 december 03, 2021, 11:31:24, Kaszinó Ajánlatok
December 3.: Szerezz 20 ingyenes pörgetést az Aloha! Christmas Edition nyerőgépre

Pörgesd meg a szerencsekereket, hogy megtudd hány ingyenes pörgetésben részesülsz.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A megszerezhető ingyenes pörgetések száma maximum 20 lehet.
Az ingyenes pörgetéseket automatikusan jóváírják a szerencsekerék megpörgetését követően. A játékosok le kell zárják, majd újra kell indítsák a játékot, hogy az ingyenes pörgetések aktiválódjanak.
Egy ingyenes pörgetés értéke: 0,10 euró.
Az ingyenes pörgetések a jóváírásuk után hét napig érvényesek, ezt követően a felhasználatlan ingyenes pörgetéseket törlik a játékosok számlájáról.

Másnak is elképesztően lassú ez az Aloha! Christmas Edition? Most egy hétig ezen lehet egy kerékkel kipörgetni, hogy hány freespint kapsz (nekem eddig 3x3), de míg az kipörög és lepörgetem a 3 freespint, az beletelik vagy 10 percbe...

Idézetet írta: Carpeks Dátum december 04, 2021, 16:57:43
Másnak is elképesztően lassú ez az Aloha! Christmas Edition? Most egy hétig ezen lehet egy kerékkel kipörgetni, hogy hány freespint kapsz (nekem eddig 3x3), de míg az kipörög és lepörgetem a 3 freespint, az beletelik vagy 10 percbe...

Nálam nem lassú. Szintén 3 dreespint adott, amiből pedig 15 centet. 1 perc alatt végeztem.

Nálam is gyors. Két perc alatt végzek. Eddig 5-3-5 ingyen pöri. Semmi-40 cent-15 cent nyereménnyel. Good job! :great:

#5 december 06, 2021, 16:41:58, Carpeks
Ez szomorú, mert akkor az én készülékemben vana hiba. Holnap megpróbálom más böngészővel, hátha csak a chrome rohad bele.

Firefoxszal simán ment.

December 6: Zsebelj be akár 20 ingyenes pörgetést a Fruit Shot Christmas Edition nyerőgépen

Pörgesd meg a szerencsekereket, hogy megtudd hány ingyenes pörgetésben részesülsz.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A megszerezhető ingyenes pörgetések száma maximum 20 lehet.
Az ingyenes pörgetéseket automatikusan jóváírják a szerencsekerék megpörgetését követően. A játékosok le kell zárják, majd újra kell indítsák a játékot, hogy az ingyenes pörgetések aktiválódjanak.
Egy ingyenes pörgetés értéke: 0,10 euró.
Az ingyenes pörgetések a jóváírásuk után hét napig érvényesek, ezt követően a felhasználatlan ingyenes pörgetéseket törlik a játékosok számlájáról.

Nálam ma nem tölt be a kerék hanem rögtön a játék.Másnál is van ilyen gond?

Idézetet írta: Powell Dátum december 06, 2021, 09:44:26
Nálam ma nem tölt be a kerék hanem rögtön a játék.Másnál is van ilyen gond?

Igen.

Ja, nálam sincs szerencsekerék...

Most már működik a kerék  :ok:

20 pörit adott arra a játékra :o

8.10€

Ezeket kell tovàbb pörgetni?

December 7: 10%-os visszafizetés nyerőgépeken és akár 20 ingyen pörgetés a Fruit Shop Christmas Edition játékon

A mai nap 10%-os visszafizetésben részesülhetsz a Pinnacle minden nyerőgépén maximum 100 euróig, és emellett a szerencsekereket is megpörgetheted, hogy megtudd hány ingyenes pörgetésben részesülsz a Fruit Shop Christmas Edition nyerőgépen.


18+ Részvételi feltételek érvényesek! Játssz felelősen! BeGambleAware.org

Felhasználási feltételek
A visszafizetés december 7-én, kedden, 00:00 és 23:59 (EST) között érvényes.
December 7-én, kedden, 00:00 és 23:59 (EST) között minden játékos 10%-os visszafizetésben részesül 100 euró/dollár értékig a vesztességei alapján.
A minimális visszafizetés értéke 10 euró/dollár lehet.
A maximális visszafizetés értéke 100 euró/dollár lehet.
A visszafizetések az ajánlat lejáratát követő 72 órában lesznek jóváírva.
A játékosok csak egy visszafizetésre válhatnak jogosultakká a promóció ideje alatt.
Azoknak a játékosoknak, akik nem CAD/EUR pénznemmel játszanak, a megegyező értéket írják jóvá.