AC_28 fociblog naploja - ebbol valogatom majd...

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


FC Liefering - Florisdorfer AC  4:1 FT TIP KO

Pumas UNAM - Guadalajara Chivas
4.10. 19:00 Mexico MX League
Tip: Guadalajara AH+1 Odds: 1,61

Pumas UNAM - Guadalajara Chivas 1:0 FT TIP Void

Lyngby - Roskilde
18.10. 15:00 Danmark, Bet25 League
Tip: Roskilde AH+1 Odds: 1,63


Cesena - Virtus Lanciano
31.10. 15:00 Italy Seria B
Tip: Lanciano AH+1 Odds: 1,63

Cesena - Virtus Lanciano 2:0 FT TIP KO

Itt a vege, meg holnapra egy páwá, es visszavonulok. csinalom tovabb, semmi se valtozik, de ha igy elkurodik egy honap alatt a dolog, az nem jo... Na majd meglatjuk.

Oviedo - Athletic Bilbao B
01.11. 17:00 Spain, Segunda Division
Tip: Bilbao B  AH+1 Odds: 1,44

Oviedo - Athletic Bilbao B 0:0 FT TIP OK

legalabb valami... kivancsi vagyok a tovabbiakban hogy megy majd...

Húú, de reg nem irtam a naplomba... Pedig sok munka van mogottem azota a sportfogadas teren. De most igazabol csak par elgondolkodas lesz benne. Ne tessek okoskodasnak, vagy fikazasnak venni. Par megfigyeles amit nem akarok konkret fogadok topicjaba irni, mert nem illik. :) De talan valakinek segit...

Felig viccbol, felig komolyan, de sokan kezdik a naplot valami millios osszeg cellal. Ezt persze meg lehet csinalni, ha van 750 ezres bankod. Aki komolyan akarja csinalni es van egy kicsi jozan gondolkodasa, gondolom erzi, hogy ezt 10,20, 50 ezres bankal egy ev alatt nem lehet megcsinalni... Meg talan akkor se, ha eltalalsz mindent amit feltettel :D

A kis celok amit egy sportfogado uzhet ki maga ele szerintem ilyen ne figuraljon. Tudom a sok new age motivacios konyv azzal traktal - uzz ki magadnak egy konkret celt, osszeget es egy idopontot... Szerintem ha valamit kezdesz a sportfogadasba - uj strategiat, vagy teljesen kezded a sportfogadas ezt meghatarozni nem lehet... Ha fejlesztek es tesztelek egy strategiat a hatarok nalam egyszeruek - minden ami +15% haszont termel johet... Ami alatta van, max papirtesztelek, es ha egy strategia 25% veszteseget termel (bankrollra nezve..) azonnal be van fejezve, nincs ertelme foglalkozni vele.

Sokkal inkabb jo ha egy sportfogado egy strategiat fejleszt, becsuletesen vezeti. Nem kell fokuszalni egy ket bajnoksagra amit sokan alfa omeganak tartjak. Nem vall semmi szisztemara az ha valaki overos tippekbe belenyom egyszercsak par gollovot, vagy 1X2 tippet. Olyankor ugy erzem elveszitette a talajt a laba alatt, intuitiven probalja magas szorzokkal visszahozni a veszteseget.

Es a top top cel az lehetne hogy kitartas (udvozlom az ólazokat, jon a karacsony...) es nem utolso sorba a fegyelmezett hozzaallas. Ez lehet a meccs kivalasztasban, tet meghatarozasban es annak betartasanban... Szoval mit, hogyan, mennyiert es kitartoan... Nincs gyumolcs ha nem csinalod minimum egy evig, akarcsak papiron vagy apropenzert...

Joe reggelt memberek!

Gondoltam elkezdek egy kicsi strategiat itt - az alapja egyszeru lesz... Olyan gól overeket rakok fociban ahol ugy erzem kicsit mar tullott a bookie. Szoval a velemenyem szerint magasabb mint a fair odds. Szoval nem valami robuszt kivalasztasi rendszer.

Az elejen megadom a bank parametereit - 100 + 100 pont. Nalam bejott ez a pszihologiai ,,trukk". Van ketszaz pontos bank de realisan szazbol jatszom es szamitom ki a teteket. Teteket a sajat bankodhoz szamitod - nekem 100 pontos a bank elso meccsem tetje 0,6 pt lesz, akkor valaki akinek 10 000 Ft a bankja az 60 ft-os tettel kezdi. Masnak 700 euro a bank, az 4,2 € tettel indit. Pitianerul nez ki, tudom nagyon konzervativ hozzaalas, de igazabol akar egy honapig nem nyersz egyetlen egyszer se azt mondod oke, jolvan csokolom, vegeztunk... Nem mukodik. Ha naponta egy meccset tettel oda (esetleg egy szelvenyt ha koteseket szereted) akkor egy honap alatt maximum 30% veszteseget termeltel, megmaradt a bankod 70%. Ettol senki nem fog lelkileg kikeszulni, nincs stressz, az elet megy tovabb.

A bank meghatarozasa utan meg egy fontos dolgot el szokok donteni azaz ,,hol fogok kiszalni". Mivel csak a strategiak kicsi toredeke lesz profitabilis, igy esszeru, ha valaki eldonti (es betartja!) mikor huzza le a rolot - en ezt a 25-30% hatart hasznalom szoval ha a szaz pontombol marad 70-75 azt mondom vege. Legjobb esetbe papiron folytatom, de leggyakrabban mar azt se. Hagyom az egeszet olyankor.

Na nezzuk az egeszet gyakorlatban. Itt meg szolnek, ez teszt strategia, nem az en hasznalt, bevalt strategiám. Tehat ma egy eros oddszu over:

13.12.2018 Laval - Tours OVER 2,5 Odds: 2,65 Tét: 0,60 pts.

Sok szerencset, zoldet mindenkinek!

Megunnepeltuk a visszateresem egy vesztes tippel, Laval nyogve nyert 1:0 ra, szoval hozta a kvazikotelezo harom pontot. Ma tovabb megyunk, de franciaorszagba maradunk, ahol szerintem tul magas az odds. A hazai 4 meccset veszetett utolso helyen levo csapat, mig a vendegcsapat elvileg papiron lehetne akar favorit is, de realban a 17 helyen lapul a tabellaban csak 2 pontal a maceras 18 helytol...

14.12.2018 Red Star - Sochaux OVER 2,5 Odds: 2,48 Tét: 0,70 pts.

Sok zoldet memberek!

Tegnapi tippunk jott, Red Star hozta a szep 3-0 hazai gyozelmet. Ma oda teszunk egy wrdekes  bundesliga meccset ahol ugy erzem erosebb oddsot kinalnak mint a realis eselye.

15.12.2018 Augsburg - Schalke OVER 2,5 Odds: 2,28. Tet: 0,50 pts.

Sok szerencset, kellemes hetveget mindenkinek!

Tegnapi meccsunk oda ment, de nem volt remenytelen - Augsburg - Schalke 1-1 mar az 52 percben, es utana mar semmi. Nem baj, minimalis a minuszunk, es ilyen a foci... Nemsokara erdekes olasz meccs kezdodik, oda kell tenni:

16.12.2018 Carpi - Salernitana OVER 2,5 Odds: 2,46 Tet: 0,45 pts.

Sok szerencset!

Carpi tegnap egy jo bolondos meccset jatszott a Salernitana ellen, utolso percekben is esett ket gol, igy orultunk a 3:2 nek. Ma vissza franciaorszagba, ahol a gyenge Valenciennes fogadja az ellovas Metz-et. Mivel ez a 18 fordulo utolso meccse vilagos az abra... Ha a hazaiak nyernek 20 pontal feljonnek a 13 helyre, mig a Metz egy gyozelemmel 4 pontos elonyt szerezne az ellen.

Valenciennes - Metz OVER 2,5 Odds: 2,03 Tet: 0,50 pts.

:beerchug: :beerchug: :beerchug: