SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Hello Milan!
Az azonosítóm valóban nem volt megadva, nem is értem hogy miért nem.  :) De már pótoltam.
A képet pedig az azonosítok alatt a "Screenshot feltöltés". "Fortunawin: feltöltve [ dátum: 2012.04.14 ]"
Vagy nem ide kéne nem értem.  :-\

Idézetet írta: DAdee92 Dátum április 16, 2012, 13:27:38
Hello Milan!
Az azonosítóm valóban nem volt megadva, nem is értem hogy miért nem.  :) De már pótoltam.
A képet pedig az azonosítok alatt a "Screenshot feltöltés". "Fortunawin: feltöltve [ dátum: 2012.04.14 ]"
Vagy nem ide kéne nem értem.  :-\

A képet most már látom, de mivel a kettő össze van kötve, szükségem volt az azonosítóra is.


Rendben elnézést. Nem értem még mindig hogy mért nem volt az azonosítóm beírva.  :)
És akkor így már minden rendben van? Elfogadhatóak?
Üdv.: Ádám

Idézetet írta: DAdee92 Dátum április 16, 2012, 20:15:53
Rendben elnézést. Nem értem még mindig hogy mért nem volt az azonosítóm beírva.  :)
És akkor így már minden rendben van? Elfogadhatóak?
Üdv.: Ádám

Nem volt beírva, mert nem írtad be.  :D

Igen, rendben minden.  ;)

Sziasztok!

Nem találom a szabályzatot. Tudtok egy linket hozzá? Köszi

Idézetet írta: drogos Dátum április 30, 2012, 14:40:26
Sziasztok!

Nem találom a szabályzatot. Tudtok egy linket hozzá? Köszi

Itt megtalálod:  http://www.sportfogadas.org/kupa-szabalyzat

Feltöltöttem a képet, megnéznétek, hogy megfelel-e a formai követelményeknek?

Enyémet is please!

Sziasztok!
Feltöltöttem az első képemet. Megnéznétek, hogy megfelelő-e?

Mindhárom kép rendben van.  ;)

Észrevétel:

A Montenegró - Svédország kézilabda mérkőzésnél az első "handicap" nem helyes, így az arra feltett fogadások érvénytelenek.

Hali ! Megnéznétek nekem, hogy jól töltöttem-e fel a képet, mert multkor is feltöltöttem, de valamiért nem látszódott.. :/
Köszi !!

Idézetet írta: davixxx Dátum június 19, 2012, 07:16:17
Hali ! Megnéznétek nekem, hogy jól töltöttem-e fel a képet, mert multkor is feltöltöttem, de valamiért nem látszódott.. :/
Köszi !!

Nincs gond a képpel, viszont 15-ig kell feltölteni a szabályzat szerint.

Köszi ! Hát akkor így jártam, majd legközelebb jobban figyelek.. :)
És egyébként ez mióta van így, mert még egy 5 hónapja 19- én raktam fel, és akkor semmi gond nem volt vele, eztért gondoltam, hogy most se lesz. :D

Idézetet írta: davixxx Dátum június 19, 2012, 08:07:09
Köszi ! Hát akkor így jártam, majd legközelebb jobban figyelek.. :)
És egyébként ez mióta van így, mert még egy 5 hónapja 19- én raktam fel, és akkor semmi gond nem volt vele, eztért gondoltam, hogy most se lesz. :D

Hülyeséget beszéltem, tényleg 15. volt akkor is a határidő. Hát ezt most benéztem, akkor :D