SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


NBA-meccseknél miért nem lehet a mérkőzés kimenetelére tippelni?

A szabályzatban az van, hogy a képen látszódnia kell az esemény mellett a felhasználónévnek is. A fogadások listája menüpont alatt viszont én nem látom a felhasználónevem. Rosszul csinálok valamit? Ha nem, akkor hogy töltsem fel a képet (mi legyen rajta)?

Idézetet írta: yossarian Dátum december 11, 2012, 21:15:01
A szabályzatban az van, hogy a képen látszódnia kell az esemény mellett a felhasználónévnek is. A fogadások listája menüpont alatt viszont én nem látom a felhasználónevem. Rosszul csinálok valamit? Ha nem, akkor hogy töltsem fel a képet (mi legyen rajta)?

Bejelentkezés után nem látszik a felhasználóneved, csak a teljes neved.
Az is elég, ahogy tapasztaltam.  :)
Én  a fogadáslistás oldalról szoktam csinálni egy képernyőképet (ott látszik a nevem) és arra teszem rá egy fogadás képernyőképét paintbe.

Hello!
Azt szeretném megtudni,hogy tudnám kicsinyíteni a feltölteni való képem méretét amit a fogadás igazolása miatt szeretnék felhasználni.Olyat nem lehet hogy elküldöm valamelyik admin e-mail címére?
Köszi a választ!

Szia, nagyobb a keped mint 1 mb?

Igen.2,41 MB-OS a kép.

Probald print screen-nel kesziteni es ugy biztos nem haladja meg az 1 mbt.


Idézetet írta: prigioni1 Dátum december 13, 2012, 19:11:08
Nem tudom hogy kell.

Küld át nekem a képet privátba és megcsinálom. Töltsd fel egy oldalra és majd másold be nekem privátba a linket.

egy év után végre jól állok a kupában, szóval most biztosra kell, hogy menjek, mert megint nem lesz ilyen egy évig...  ;D
SPF Kupa felületnél annál a figyelmeztetésnél mentem a feltöltésre, aztán benyomatta a bwinhez a képet. Jó ez így, ahogy van?

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum december 13, 2012, 21:01:11
egy év után végre jól állok a kupában, szóval most biztosra kell, hogy menjek, mert megint nem lesz ilyen egy évig...  ;D
SPF Kupa felületnél annál a figyelmeztetésnél mentem a feltöltésre, aztán benyomatta a bwinhez a képet. Jó ez így, ahogy van?

Jó persze, csak még nem javítottuk, s a régi bwin maradt.

Akik jelenleg is hatanak a top16-ba, azoknak mindenkinek van feltoltve kepje?

Idézetet írta: csaby18 Dátum december 19, 2012, 07:59:25
Akik jelenleg is hatanak a top16-ba, azoknak mindenkinek van feltoltve kepje?

Minden résztvevőnek fel kell töltenie a képet... :)

Idézetet írta: csaby18 Dátum december 19, 2012, 07:59:25
Akik jelenleg is hatanak a top16-ba, azoknak mindenkinek van feltoltve kepje?

Ha megnézed az elmúlt hónapok ranglistáit és azt, hogy utána kik voltak a rájátszásban, láthatod, hogy még a 26. hely környéke is playoffot ér általában.
A 16-os "rajtszámmal" playoffozó alapszakasz helyezését elég megnézni.

Egyébként 15-e után már lehetne publikus, hogy kik töltöttek fel képet, csak ez plusz munka lenne Milanéknak, hogy átnézzék az összes feltöltést már akkor. (a rájátszás előtt elég addig nézegetni, amíg 16 érvényeset nem találnak)

Megsúgom, hogy nekem van!  :ok: Ezzel énis szoktam számolgatni amúgy, de most szerencsére nem kell ;)