SPF Kupa Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


01/23/13  10:59:13
01/23/13  21:30:34
01/23/13  21:37:47

Ezt a 3 tippet játszottam tegnap, ma kiírta, hogy nem tudok tippelni. Most akkor az utolsó tipp után számított 24 óráig nem tudok tippelni, vagy most ez hogy is van?!

01/22/13 17:09:18-kor raktam a 22-én az utolsó szelómat, viszont másnap már 01/23/13 10:59:13-kor tudtam játszani, ami akárhogy is nézem, nincs meg 24 óra...

Most akkor hogy is van ez?

Ja, és tényleg ember legyen a talpán aki ebből a kínálatból értelmeseket tud tippelni.  :redchug:

Nem az számít, hogy mikor rakod a szelót, hanem, hogy mikorra szól. Tehát ha tegnap raksz két tippet, de mai eseményekre, akkor ma már csak egyet rakhatsz(mára persze). Holnapra rakhatsz még.
Legalábbis ha nem tévedek...

Idézetet írta: ragadozo93 Dátum január 24, 2013, 21:09:48
Nem az számít, hogy mikor rakod a szelót, hanem, hogy mikorra szól. Tehát ha tegnap raksz két tippet, de mai eseményekre, akkor ma már csak egyet rakhatsz(mára persze). Holnapra rakhatsz még.
Legalábbis ha nem tévedek...

Köszönöm! Ez mindent megmagyaráz így. Sajnálom, hogy ezt nem tudtam, így sajnos utolsó nap tippelni sem tudtam. Minden esetre gratulálok pocket kollégának.

Sok sikert Mindnkinek!

Teniszben, ha feladja az tippem a mérkőzést, az hogyan kerül kiértékelésre?


Sziasztok!
Mára elvileg még van egy tippelési lehetőségem (mivel mára csak két tippet küldtem be, és hármat lehet) de a rendszer nem engedi, nekem viszont mindenképpen kellene még egy tipp, ilyenkor mi van?

Idézetet írta: Őrült Király Dátum február 21, 2013, 22:28:48
Sziasztok!
Mára elvileg még van egy tippelési lehetőségem (mivel mára csak két tippet küldtem be, és hármat lehet) de a rendszer nem engedi, nekem viszont mindenképpen kellene még egy tipp, ilyenkor mi van?

Próbáld most...


Idézetet írta: Őrült Király Dátum február 22, 2013, 00:24:13
most sem jó sajnos :(
mivel már csak fél óra van, hogy tippet tegyek, mi lenne, ha priviben elküldeném a tippemet, jobb nem jut eszembe...

Egy kis rendszerhiba akadt.

Őrült Király 3 tippet tett 20.-ra, de abból kettő átkerült 21.-re, így esélye nem volt továbbjutni, hisz minimum 5 tippre lett volna szüksége.

Ezen 3 tippet 20.-i tippként könyveltünk el, volt egy 21.-i tipp amit ti is láthattok, illetve privátban még küldött egyet, így ő jutott tovább a negyeddöntőkbe.

Várható esetleg jövő hónapban, hogy kibővül a fogadási kínálat? Nem lehetne a Bwin helyett más fogadóirodától átvenni az eseményeket?
köszi

De, jövő hónaptól más lesz a kinálat. Nem akartam hónap közben cserélni, mert felléphet sok hülye hiba.

Idézetet írta: vmlinuz Dátum február 22, 2013, 15:52:46
De, jövő hónaptól más lesz a kinálat. Nem akartam hónap közben cserélni, mert felléphet sok hülye hiba.
Mikor várható az új kínálat bevezetése?

Ha sikerül, akkor holnaptól.

A módositás megvan, de mivel az Unibet épp karbantartás alatt van, nem jön át a feed. Reméljük később.