Női Kézilabda EB - 2018

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Oroszok szepen leadtak a tet nelkuli meccset, a sved meccsel meg vallatni lehetett vna akkora rakas szar volt

Most hallgattam a Kossuthot, volt egy riport, ahol mondták, hogy Kovacsics térde sajog, ezért Rasmussen ma limitálni akarja. Jöhet Tóth és Pálos-Bognár a spanyolok 5-1-es nyílt védekezéséhez.  ;D  Ha lehetne eladott labdákra fogadni, szerintem 20 lenne a line nálunk...

Én még két napja jó ötletnek tartottam 22,5 over fölé húzni a magyarokat, de ezek után a 20 lőtt gólunk is necces lehet. Persze a remény hal meg utoljára... Mondjuk a Kovacsics gólokra ezután biztos nem fogadnék nyugodt szívvel, de lehet, csak védekezésben cseréli majd,. és támadni fog, fene sem tudja ezt előre, talán még a kopasz sem

a spanyol odds meg vissza felment 1,70-re

Valaki magyarazza mar meg nekem, miert ilyen Palos Bognarokat, Kazait, Orbant, Szalait visznek ki? A junior vilagbajnok keretbol csak Tovizi van kint, aki szinten csak azert mert mas magyar beallos nincs. Lakatos utolag lett behivva serules miatt. Hafrat ne szamitsuk mert o mar a junior vb elott is valogatott volt. Ennyi?
Hat mikor akarjak a jatekosokat beepiteni? Amikor 25evesek lesznek?
Klujber? Marton? Faluvegi?
Ez a Marton Greta a legintellegensebb jatekos akit valaha lattam játszani es nyilatkozni. Belole lesz valaki mert a tehetsege melle agya is van.

Klujber sérült, ha minden igaz. Csak remélni merem, hogy őt vitte volna a kopasz, ha 100%-os, de így nem vitte, és ez érthető. Szélsőkkel egyetértek. Mondjuk én Kácsort is vittem volna Pálos-Bognár helyett, de nálam még Kökény Bea is Pálos-Bognár előtt van a rangsorban  ;D

Pálos Bognár amúgy nem rossz védőjátékos sztem, kazai hát ja, megremeg sokszor a keze puhalák jobb lett vna ja

Hogy fogadóórát is tartsunk, unibeten a Háfra 3,5 over talán jó lehet mára. Eleve a nyílt védekezés ellen neki lehet keresnivalója, megvan benne az agresszivitás, lő is gátlástalanul, 9 ill. 8 kísérlete volt, és 5-5 gólja. Legutóbb jobb és bal lövőben is játszott, szerintem Penáék ellen is eljut 4-ig minimum. Kovácsra is 3,5 overt mondanék, nem lő rossz hatékonysággal, ha épp nem megy bele, akkor jó eséllyel lő gólt, ráadásul ő heteseket is lő.


Utána rákerestem Klujberre, és valóban nem sok meccse van a szezonban a statisztika szerint, szóval sérült lehet. Én is nagyon remélem hogy ő ha egészséges akkor viszi, mert átlövőként és szélsőként is bevethető.

Lehet hogy Pálos jól védekezik, de basszus egy irányító nekem legyen gólerős. Ez a modern kézilabda, gólt kell lőni.. Most tegyük fel játszik ő, ott van még a sokszor nem létező szélsőjáték és beállós játék. Vagyis a góllövés marad a két átlővőre..

schatzlt 3,5-re 2,10é adják, ő a horvátok ellen ha kapott labdát szélen azt betette 5/5, a hollandok ellen meg 6/4

de pálosbognár csak védekezésben van fent, még kapura lövése sem volt, csak a gyors támadásoknál maradna fent, de az se sok van nekünk  ;D  olyan mint blazevic a szegedben, vagy terzic vp-ben, csak darálni vannak fent, egyből cserélnek ha övék lesz a labda

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 05, 2018, 15:10:38
schatzlt 3,5-re 2,10é adják, ő a horvátok ellen ha kapott labdát szélen azt betette 5/5, a hollandok ellen meg 6/4

de pálosbognár csak védekezésben van fent, még kapura lövése sem volt, csak a gyors támadásoknál maradna fent, de az se sok van nekünk  ;D  olyan mint blazevic a szegedben, vagy terzic vp-ben, csak darálni vannak fent, egyből cserélnek ha övék lesz a labda

PBB volt fenn direktbe támadásban, beleégett a retinámba, hogy mit keres ő ott elöl. Lehet, hogy ez a horvátok elleni végjáték volt, amit már nem nagyon lehetett elrontani, de 2-3 támadásnál biztos ő irányított. Hogy lövése nem volt, talán jobb is  ;D Azért emlékszem rá, mert kellett volna a 25 gól, de hát esély nem volt rá. Mikor megláttam, hogy fenn van ő, tán még Tóth is, szélen Kazai, majdnem stroke-ot kaptam. Aztán Kazai mégis bevert egyet, visszahozta a reményt, hogy mégis dobunk 25-öt, de aztán valamelyik vakegér elrontott egy passzt, a végén meg tán megint nálunk volt, de csak az időt csorgattuk le, így persze megálltunk 24-nél  :redchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum december 05, 2018, 15:34:07
PBB volt fenn direktbe támadásban, beleégett a retinámba, hogy mit keres ő ott elöl. Lehet, hogy ez a horvátok elleni végjáték volt, amit már nem nagyon lehetett elrontani, de 2-3 támadásnál biztos ő irányított. Hogy lövése nem volt, talán jobb is  ;D Azért emlékszem rá, mert kellett volna a 25 gól, de hát esély nem volt rá. Mikor megláttam, hogy fenn van ő, tán még Tóth is, szélen Kazai, majdnem stroke-ot kaptam. Aztán Kazai mégis bevert egyet, visszahozta a reményt, hogy mégis dobunk 25-öt, de aztán valamelyik vakegér elrontott egy passzt, a végén meg tán megint nálunk volt, de csak az időt csorgattuk le, így persze megálltunk 24-nél  :redchug:

Detto ugyanez volt a Möbelringenen a franciák ellen az over 18,5es fogadásomnál.. 40mp,támadunk fent Pálos és még csak kapura sem löttünk. Lefautoltak kétszer, van vissza kb 5mp ahelyett hogy rálőtt volna 10ről passzolt, a másikat faultolták és vége..

aah ott nekem is kellett volna 25 magyar gól  ;D de a végét kikapcsoltam inkább, mert fájt nézni, nekem a tóthgabis nem is belemenések hanem beleugrások fájtak a legjobban

jó akkor azt mondom h inkább a védekezésben számítanak rá, meg nagy ritkán rotába felteszik támadni is, felkészülési meccsen, meg a végén mikor mindegy

a két 6 órási meccs az papír? vagy a hollandok leadják  ;D

Idézetet írta: hubika88 Dátum december 05, 2018, 15:46:21
aah ott nekem is kellett volna 25 magyar gól  ;D de a végét kikapcsoltam inkább, mert fájt nézni, nekem a tóthgabis nem is belemenések hanem beleugrások fájtak a legjobban

jó akkor azt mondom h inkább a védekezésben számítanak rá, meg nagy ritkán rotába felteszik támadni is, felkészülési meccsen, meg a végén mikor mindegy

a két 6 órási meccs az papír? vagy a hollandok leadják  ;D

nekem első félidő holland win kell, rajta minden ami csak lehet, lehet gigafail lesz, de eddigi meccsek alapján csak nem fognak Hollandok 5 ligával gyengébben játszani, golfestet várok

Klujber a Siófok elleni bajnokin sérült meg, mikor a végén Jezic ráesett a lábára.
Még biceg, kb december végére gyógyul meg.

Ugyanakkor Rasmussen nem vitte volna az EB-re mert már az említett meccs, és sérülés előtt szűkített keretet hirdetett.

Köszi az infót..

Majd hívja be ha elmúlt 25.. Addig kiég abban a gyenge kohászban..