NFL 2018/19

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Sziasztok! Viszonylag ritkán fogadok NFL-t, de itt az éles szakaszban be szoktam szállni. Az utolsó fordulóban a kötelező győzelmek szépen hoztak a konyhára (KC, PIT, HOU, NE).

Kérdezném a hozzáértő fogadótársakat, hogy a PO-ban a jelenlegi párosításokban ki hol lát értéket!?  :)

Nálam a Seattle veri a Dallast, a Chargers a Baltimore-t, a Bears meg a Philly-t, bár nem néztem utána, ki is fog irányítani az Eagles-nél. A Colts-Texans nálam 50-50, majd amelyiknek épp kijön a lépés. Ha tippelni kéne, akkor inkább Colts, de abszolút tipp, pénzt nem mernék tenni rá.

Idézetet írta: oakland23 Dátum január 03, 2019, 15:27:03
Nálam a Seattle veri a Dallast, a Chargers a Baltimore-t, a Bears meg a Philly-t, bár nem néztem utána, ki is fog irányítani az Eagles-nél. A Colts-Texans nálam 50-50, majd amelyiknek épp kijön a lépés. Ha tippelni kéne, akkor inkább Colts, de abszolút tipp, pénzt nem mernék tenni rá.
Szerintem mindegyik hazai csapat tovabbjut kiveve a Texanst, mert az az O-line egyszeruen katasztrofa.
Az Eaglesnek egyedul akkor adok eselyt ha 25+ pontnal tobbet tudnak szerezni, de avval az a gond hogy fixen kapni is fognak ennyit mert az a secondary egy vicc.
A tobbi meccs az valszeg szoros lesz, de a Dallasnak altalaban mindig megfujjak a hazai palyat a birok, es Baltimore sem egy egyszeru keplet otthon.
Mondjuk iden vegre negy jo meccsel kezdodik a rajatszas, szoval nem panaszkodom - meg hala a jo egnek h. a Bears nyolc ev utan megint bejutott...
Ki gondolta volna h. egy kompetens vezetoedzore voltak a playofftol tavaly? ;)

Texans - Colts: 43,5 over, Colts győzelem (20-26)
Cowboys - Seahawks: 47,5 under, Seahawkhs győzelem (17-23)
Ravens - Chargers: 37 over, Ravens győzelem (27-19)
Bears - Eagles: 45,5 under, Bears győzelem (24-17)




bet365-nél van egy kis szarság, pl. a Colts-Texans meccsen van olyan opció, hogy Luck és Watosn szereléseinek száma, mindkét Qb-nál 0,5 a line. Mondom hogy a fenébe szerelhet egy irányító, és mikor? Nyílván fumble, vagy intercepiton után szerelhet, azaz csinálhat tackle-t, de átállítottam angol nyelve, és ott már egyből világos, hogy a fogadás arra vonatkozik, hogy a dobott interception-ök száma 0,5 alatt vagy fölött lesz...
Szóval nagyon nem mindegy, hogy egy QB-nál az INT-kre fogad az ember, vagy a szerelésekre.


#35 január 07, 2019, 11:12:21, butyi
Idézetet írta: Coutinho Dátum január 03, 2019, 18:58:22
Texans - Colts: Colts győzelem (20-26)
Cowboys - Seahawks:Seahawkhs győzelem (17-23)
Ravens - Chargers: Ravens győzelem (27-19)
Bears - Eagles: Bears győzelem (24-17)
én is pont ezeket a nyerteseket tippelem, hajrá! :beerchug:

:noway:

Nekem a Ravens sántít, de majd meglátjuk. Igazából minden lehet, és annak az ellenkezője is  :redchug:

Én valamiért a Ravenst érzem az idei "meglepetésnek". Ilyen drámai PO-ba jutás után, extra motiváltan nem kizárt, hogy elszáguldanak a Super Bowlig. De valóban, szinte bármi megtörténhet, akár egy Philly címvédés is benne van a dologban, bár nagyjából 2%-ot adok rá.


Kialakultak a párosítások... Vélemények, esélyek?  :)

Január 12, szombat:

22.35: Indianapolis Colts @ Kansas City Chiefs

02.15: Dallas Cowboys @ Los Angeles Rams

Január 13, vasárnap:

19.05: Los Angeles Chargers @ New England Patriots

22.40: Philadelphia Eagles @ New Orleans Saints

Hát nem pont ezt vártam, tény, hogy mindent el tudtam képzelni, de nem sejtettem ezeket az eredményeket.

A Chiefs - Colts és a Patriots - Chargers összecsapást nagyon várom, a másik két találkozón szerintem nagy meglepetés nem fog születni (bár azért mérget nem vennék rá).

Első gondolatok.
Chiefs - Colts: sok pontos találkozót várok, és egy nagyon szoros végeredményt. A hazai pálya és a Mahomes faktor miatt a Chiefs győzelem felé hajlok, 31-28

Rams - Cowboys: ha Dallasban játszanának a csapatok, akkor talán a Cowboys szorossá tudta volna tenni a mérkőzést, de LA-ban a Rams 37 pontot tud felrakni átlagban az eredményjelzőre, míg a Cowboys idegenben alig 17-et. Persze ettől függetlenül még van esélyük, de a Rams szerintem elérni a 35 pontot, míg a Cowboys szerintem közelebb lesz a a 20-hoz, mint a 30-hoz. A félidőig szoros mérkőzést várok, majd a Rams felőrli őket a második jatekrészben, 36-21

Patriots - Chargers: végre egy komoly csapat benyomását kelti ez a Chargers, a vezetőedzőjük is megmutatta, hogy milyen potenciál van benne. A Raves elleni alapszakasz vereség után belátta, hogy Harbaugh jobban felkészült volt, erre a playoffra úgy felkészült, hogy szinte darabjaira szedték a hollókat. A Patriotsot és Belichicket nehéz lesz felülmúlni, főleg, hogy a hétvégére havazást és elég hideget jósolnak, ami egyértelműen a hazafiak számára fog kedvezni. A Chargerst még a szezon előtt 25-ös oddson megfogadtam végső győzelemre, majd amikor 12 körülire esett le és volt lehetőségem kikérni a pénzt valamiért kivettem buta fejemmel...véleményem szerint van esélyük, de a Patriots rutinból lehozza valahogy a meccset, 29-24

Saints - Eagles: Big Dick Nick irányítása alatt újra félelmetesen szállnak a sasok, hasonlóan a tavalyi évhez, amikor is ugye Super Bowl győzelem lett a dolog vége. Az biztosan hatalmas betűkkel kerülne be a történelem könyvekbe, ha ezt a bravúrt megtudnák ismételni. A Bears ellen a végén a szerencse velük volt, így továbbjutottak, de a Saint ellen nagyon nehéz dolguk lesz. Talán újra egy kis szerencsével izgalmassá tudják tenni a találkozót, de nehezen tudom elkepzelni, hogy a Saints ellen nyerjenek, 30-24

Idézetet írta: Coutinho Dátum január 08, 2019, 11:43:12
Hát nem pont ezt vártam, tény, hogy mindent el tudtam képzelni, de nem sejtettem ezeket az eredményeket.

A Chiefs - Colts és a Patriots - Chargers összecsapást nagyon várom, a másik két találkozón szerintem nagy meglepetés nem fog születni (bár azért mérget nem vennék rá).

Első gondolatok.
Chiefs - Colts: sok pontos találkozót várok, és egy nagyon szoros végeredményt. A hazai pálya és a Mahomes faktor miatt a Chiefs győzelem felé hajlok, 31-28

Rams - Cowboys: ha Dallasban játszanának a csapatok, akkor talán a Cowboys szorossá tudta volna tenni a mérkőzést, de LA-ban a Rams 37 pontot tud felrakni átlagban az eredményjelzőre, míg a Cowboys idegenben alig 17-et. Persze ettől függetlenül még van esélyük, de a Rams szerintem elérni a 35 pontot, míg a Cowboys szerintem közelebb lesz a a 20-hoz, mint a 30-hoz. A félidőig szoros mérkőzést várok, majd a Rams felőrli őket a második jatekrészben, 36-21

Patriots - Chargers: végre egy komoly csapat benyomását kelti ez a Chargers, a vezetőedzőjük is megmutatta, hogy milyen potenciál van benne. A Raves elleni alapszakasz vereség után belátta, hogy Harbaugh jobban felkészült volt, erre a playoffra úgy felkészült, hogy szinte darabjaira szedték a hollókat. A Patriotsot és Belichicket nehéz lesz felülmúlni, főleg, hogy a hétvégére havazást és elég hideget jósolnak, ami egyértelműen a hazafiak számára fog kedvezni. A Chargerst még a szezon előtt 25-ös oddson megfogadtam végső győzelemre, majd amikor 12 körülire esett le és volt lehetőségem kikérni a pénzt valamiért kivettem buta fejemmel...véleményem szerint van esélyük, de a Patriots rutinból lehozza valahogy a meccset, 29-24

Saints - Eagles: Big Dick Nick irányítása alatt újra félelmetesen szállnak a sasok, hasonlóan a tavalyi évhez, amikor is ugye Super Bowl győzelem lett a dolog vége. Az biztosan hatalmas betűkkel kerülne be a történelem könyvekbe, ha ezt a bravúrt megtudnák ismételni. A Bears ellen a végén a szerencse velük volt, így továbbjutottak, de a Saint ellen nagyon nehéz dolguk lesz. Talán újra egy kis szerencsével izgalmassá tudják tenni a találkozót, de nehezen tudom elkepzelni, hogy a Saints ellen nyerjenek, 30-24

Köszi a helyzetjelentést!  :ok:


Patriots Playoff mode ON
Félidő 35-7, kivégzés!

Idézetet írta: Coutinho Dátum január 13, 2019, 20:49:18
Patriots Playoff mode ON
Félidő 35-7, kivégzés!

Pont emiatt gondolkodok nagyon rajtuk a Chiefs ellen, és egyre csak emelkedik a szorzó, most 2,4...

Áhh, nagyon nehéz ez a két párosítás... Nekem első gondolatom a Saints és a Patriots győzelem volt, de egyre bizonytalanabb vagyok mindkettő tippben. A Saints parádézott az alapszakasz során és az Eagles ellen is 0-14-ről fel tudták állni és 3 negyedben keresztül nem kaptak pontot se (bár ha az utolsó negyedbe Jeffery elkapja azt a labdát, talán most nem lennének itt), de a Rams is nagyon erős. A jobb irányító egyértelműen Brees, a hazai pálya is mellettük van, de a Rams képes megfogni őket.
A Chiefs meccsre elég hideget várnak, ami egyik csapat számára sem idegen, hiszen Bostonban is k*rva hideg tud lenni. Mahomes előtt nagyon úgy néz ki, hogy kivételes jövő áll, bár ezután a szezon után már most egy lapon emlegetik a legjobb iranyítókkal. A Kansas offense Kareem Hunttal ligaelső volt, de talán még így is őket mondanám. A defense is az idény végére megjött, amire a jobb később, mint soha mondás kifejezetten illik. Ha a Patriots lenne hazai pályán, akkor nyugodt szívvel húznám be őket, így azért kicsit fintorogva, de bízok Brady és Belichick zsenijében.

Pár tipp, amiben látok fantáziát és meg is játszok.

#Chiefs-Patriots HT/FT - 1/2 - 10,30 odds
#Saints-Rams + Chiefs-Patrots - Sikeres 2 pontos konverzáció - 3,60*3,60=12,96 odds