Roland Garros 2023

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Én őszintén nem értem ezeket a sportolókat, s főleg a nőkre gondolok most. Ok, hogy háború, meg konfliktus, meg stb., de mi köze egy fehérorosz sportolónak az ország vezetőjének döntéseihez?

Gondolok itt Sabalenkára, meg az eddigi ukrán ellenfeleire (Kostyuk és Svitolina).


Mondjuk miről beszélek? A magyar emberek megítélése külföldön is nagyon sok esetben a vezetők viselkedése alapján történik.

Alcaraz hasít, nagyon várós a Djoko elleni meccse. Szinte sajnálom a szerbet, aztán lehet ő okoz majd jókora fejtörést a spanyolnak. Jó formában, önbizalomtól duzzadónak láttam már Alcarazt, de most extra mosolygó, laza; nem tudom mi van emögött (becsajozott :laugh: ), de most nagyon megy a szekere; szerintem megállíthatatlanul.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 07, 2023, 10:44:35Alcaraz hasít, nagyon várós a Djoko elleni meccse. Szinte sajnálom a szerbet, aztán lehet ő okoz majd jókora fejtörést a spanyolnak. Jó formában, önbizalomtól duzzadónak láttam már Alcarazt, de most extra mosolygó, laza; nem tudom mi van emögött (becsajozott :laugh: ), de most nagyon megy a szekere; szerintem megállíthatatlanul.

Vagy csak egyszerűen jó a cucc.  ;D

Számodra nem elérhetőek a csatolmányok ebben a fórumban.

Első világranglista pontjának megszerzésekor készült ez a fotó; azóta elég szépen halad Etcheverry, hogy tovább csökkenjen a különbség :)

Alcaraz - Djokovic, az utolsó négy között kerül sor az álomdöntőre

A sorshúzás által ugyanarra az ágra kerülő Carlos Alcaraz és Novak Djokovic elég simán igazolták a papírformát és abban az elődöntőben csapnak össze egymással, amelyre a rangos torna döntőjeként tekinthetünk. Olvasd tovább!

Alcaraz - Djokovic

A szerbet nem igazán kedveltem a pályafutása során, de mint az 'utolsó nagy', a tiszteletem csak egyre nő felé. Alcaraz pedig lehet bármilyen jó már most vagy a jövőben; szerintem nem fog tudni úgy a szívekbe férkőzni, mint Nadal.

Ez volt a kis személyes kitekintőm, na de a mérkőzésről is :)

Nagyon-nagyon várom. A színtiszta 'pure' nagybetűs TENISZ miatt. Remélem a játékosok nem okoznak csalódást, de a léc eléggé magasan; mindenki kiváló teniszre és jó szórakozásra számít. Ha csak az elvárások 75%-t hozzák, már akkor is egy ritka jó meccs lesz a mai. Győzzön a jobbik és kívánok, hogy az itteni győztes húzza be a döntőt is.

Idézetet írta: Latzka Dátum június 09, 2023, 08:43:38Alcaraz - Djokovic

A szerbet nem igazán kedveltem a pályafutása során, de mint az 'utolsó nagy', a tiszteletem csak egyre nő felé. Alcaraz pedig lehet bármilyen jó már most vagy a jövőben; szerintem nem fog tudni úgy a szívekbe férkőzni, mint Nadal.

Ez volt a kis személyes kitekintőm, na de a mérkőzésről is :)

Nagyon-nagyon várom. A színtiszta 'pure' nagybetűs TENISZ miatt. Remélem a játékosok nem okoznak csalódást, de a léc eléggé magasan; mindenki kiváló teniszre és jó szórakozásra számít. Ha csak az elvárások 75%-t hozzák, már akkor is egy ritka jó meccs lesz a mai. Győzzön a jobbik és kívánok, hogy az itteni győztes húzza be a döntőt is.

Milyen szép lenne egy jó hosszú, 5 szettes meccs. 3.35-ért lehet megér egy próbát az Unibeten, vagy bárhol.

Idézetet írta: Admin Dátum június 09, 2023, 10:28:40Milyen szép lenne egy jó hosszú, 5 szettes meccs. 3.35-ért lehet megér egy próbát az Unibeten, vagy bárhol.

Vagy valamelyikül mégis betlizik és lesz egy atomsima meccs :laugh: Ahogy a nagy bölcsesség tartja, itt minden megtörténhet, de akár az ellenkezője is ;D

A meglepetés-döntős Muchova 5-0-ra áll top3-as ellenfelekkel szemben

Amikor az elődöntőjének döntő szettjében 2-5-re állt, kevesen lehettet azok, akik képesnek gondolták Karolina Muchovát arra, hogy legyőzheti Aryna Sabalenkát, de borult a papírforma és a cseh játékos első Grand Slam-döntőjébe jutott. Olvasd tovább!

Djokonak egy szett se kellett, hogy belemásszon Alcaraz fejébe és eltüntesse a mosolygó énjét ::)

Djokovicnak a tavalyi döntős Ruudot kell vernie a 23. Grand Slam bajnoki címéért

Egy győzelem-távolságra van csak Novak Djokovic attól a bravúrtól, hogy a rangos tornák rekordere legyen. Jelenleg 22. bajnoki címmel, Rafael Nadallal együtt vezetik ezt a rangsort, de ha Casper Ruud nem borítja a párizsi döntőben a papírformát, akkor a szerb játékos éppen ott veszi át a vezetést, ahol spanyol riválisa tizennégyszer nyerte a tornát. Olvasd tovább!

Történelem! Djokovic 23 GS-cím.  :ok:

Wimbledonon már csak 1.91 a végső sikerére az odds.