SPF Liga Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában


Valamiert ma este keptelen voltam kombinalni fogadasokat az SPF ligas fogadoszelvenyen.
Mihelyt kivalasztottam egy esemenyt/kimenetelt es tovabb leptem volna a kovetkezora a szelveny torolte az elozo valasztasom.
Ugyanez tortent akkor is amikor nem leptem sehova csak a kezdolaprol probaltam tobb fogadast osszegyujteni ugyanabbol a sportbol ugyanarra a szelvenyre.
Mind laptopon, mind mobilon probalkoztam (termeszetesen cookie-k, elozmenyek engedelyezve voltak) de mindketszer csak onnalo fogadast tudtam tenni, mert az esemenyek amiket kombinalni szerettem volna torlodtek ido elott ha tovabbmentem.

Mi lehet a baj? Tegnap meg evvel nem volt problemam, volt is egy kombi szelvenyem ami vesztes lett vegul.

Más is tapasztalt hasonlót? Esetleg próbáld meg ma is, lássuk továbbra is létezik a gond?

Idézetet írta: Admin Dátum szeptember 09, 2021, 10:11:30
Más is tapasztalt hasonlót? Esetleg próbáld meg ma is, lássuk továbbra is létezik a gond?

Nálam is hasonló a probléma

Hasonló lett, mint az SPF Kupa, csak single tippeket enged.


Jelentéssel beküldtem, hogy szerintem tévesen került kiértékelésre a félelmetes 1,05-ös all-inem ;D

Ha ilyen esetleg még előfordul elég ott jelezni vagy itt sem árt? Köszi! :cya:

Idézetet írta: Latzka Dátum október 11, 2021, 08:26:30
Jelentéssel beküldtem, hogy szerintem tévesen került kiértékelésre a félelmetes 1,05-ös all-inem ;D

Ha ilyen esetleg még előfordul elég ott jelezni vagy itt sem árt? Köszi! :cya:

Köszönjük, javítva.

Elegendő csak ott.  :ok:

Sziasztok!

November 3. óta az októberi játékon elért nyereményem állapotánál a függőben kiírás látható.
Van még esetleg valami teendőm a kifizetés megvalósulásához, ami elkerülte a figyelmemet?
Előre is köszönöm a választ!

Idézetet írta: jsph07 Dátum november 08, 2021, 18:34:49
Sziasztok!

November 3. óta az októberi játékon elért nyereményem állapotánál a függőben kiírás látható.
Van még esetleg valami teendőm a kifizetés megvalósulásához, ami elkerülte a figyelmemet?
Előre is köszönöm a választ!

Már csak türelmesen kell várnod.  :cya:

Idézetet írta: Admin Dátum november 09, 2021, 10:21:53
Már csak türelmesen kell várnod.  :cya:

Rendben. Köszönöm a választ!

Üdv!
Novemberi nyereményt mikorra várjuk?

Idézetet írta: dlajos Dátum december 08, 2021, 11:38:20
Üdv!
Novemberi nyereményt mikorra várjuk?

Hamarosan megkapjátok. Köszönjük a türelmet.  :cya:


Sziasztok, van-volt egy tippem, mely hibás kiértékelést kapott:

Tenisz, jan. 05. Djere-Moutet. Én Djerére tippeltem, 1-1-es állásnál vége lett a meccsnek. Először olyat írt az eredmenyek.com alkalmazás is, hogy Moutet feladta (ha jól emléxem), el is könyveltem magamban, hogy ez egy push tipp, viszont vagy 1-2 óra múlva jött egy újabb értesítés, ilyennel még sosem találkoztam, hogy megállapított eredmény: Djere nyert, mert Moutetet kizárták.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/tMfY2Pfn/#osszefoglalas/osszefoglalas

Vagyis elvileg push helyett nyertes. Ugyanezt a tippet megtettem a tippjátékban és az SPF kupában is, mindenhol pushra lett kiértékelve, azoknál a tippnél található "hibás értékelés jelentése" ikonnal jelentettem is, de az SPF ligában ilyen ikont nem találtam, ezért ide írom.

Kérem, hogy mindhárom tippjátéknál nézzétek meg, legyetek szívesek, köszi!

IdézetSziasztok, van-volt egy tippem, mely hibás kiértékelést kapott:

Tenisz, jan. 05. Djere-Moutet. Én Djerére tippeltem, 1-1-es állásnál vége lett a meccsnek. Először olyat írt az eredmenyek.com alkalmazás is, hogy Moutet feladta (ha jól emléxem), el is könyveltem magamban, hogy ez egy push tipp, viszont vagy 1-2 óra múlva jött egy újabb értesítés, ilyennel még sosem találkoztam, hogy megállapított eredmény: Djere nyert, mert Moutetet kizárták.

https://www.eredmenyek.com/merkozes/tMfY2Pfn/#osszefoglalas/osszefoglalas

Vagyis elvileg push helyett nyertes. Ugyanezt a tippet megtettem a tippjátékban és az SPF kupában is, mindenhol pushra lett kiértékelve, azoknál a tippnél található "hibás értékelés jelentése" ikonnal jelentettem is, de az SPF ligában ilyen ikont nem találtam, ezért ide írom.

Kérem, hogy mindhárom tippjátéknál nézzétek meg, legyetek szívesek, köszi!

Tudom nem nekem szól ez az írás , de az a tipp szerintem push fog maradni . Volt nekem is üzenet váltáson Vardaval egy Btts tippnel az első félidőben a tipp lejött , viszont a szünetben annyit havazott hogy a meccs második részét elhalasztották , a kiertekeles push maradt , ez van . Push az push nem mínusz , és majd találsz olyan meccset amit a pályán lejátszanak teljesen sportszerűen elejétől végéig , mert ez itt nem fogadóiroda  , mégha úgy is néz ki . :) csak azért írtam hogy rajtunk kívül majd megtörténhet ugyanez mással is , akik legalább már olvastak valamit erről :)