Roland Garros 2018 tippek, fogadások

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ha szimpatikus, ha nem, egy jo Djokovic -ahogy egy jo Wawrinka, Murray, Nishikori, Raonic is- kell a Tourra, borzaszto nagy szukseg lenne ra. A felsoroltakkal ellentetben o legalabb jatszik, es egesz jo szinvonalon, Nadalt is szorongatta. De azert ketlem hogy valaha is visszater a 2 evvel ezelotti formajahoz. A dietajat peldaul a gyoker guru Pepe Imazzal egyutt el kell dobni, harom eve nem eszik hust, de azota mar tobbek kozott a szenhidratot es a cukrot is tiltja. Latszatra csoda hogy meg elbirja az utot. Pepere visszaterve, amikor meglatom azt az idiotat, mindig az jut eszembe, hogy ennyire elmebeteg ember nem lehet az a Nole akit megismertunk. Ha mar dieta, sokszor elmondta hogy meg ehes a sikerre, de a veresegek utan meg gyakran hivatkozik arra hogy mar megvaltozott az elete a gyerekekkel, a csalad az elso. Ki erti ezt? Most azt mondta, hogy Wimbledonban nem biztos hogy jatszik. Hm??

Tenyleg kar erte. A szemelyisege (foleg Pepe ota) nem tul szimpatikus, de a teniszezo abban az 5-6 peak evben szerintem a valaha volt legjobb volt. A legerosebb eraban egyszeruen barhol, barmikor, barkit megcsinalt, atomtenisz a kobon kellett a legyozesehez. Na, ot meg en is latni szeretnem.

A shot clock elvileg a US Openen mar hasznalva lesz, tehat Nadal, Djokovic, Cilic vagy eppen Sharapova kenytelen lesz felgyorsulni  ;D

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 05, 2018, 21:10:29
kb. 10 helyen futottam bele abba, hogy Djoko milyen állapotban van, és hogy ez a Checcinato nem esélytelen. Ezek után volt ember, aki Djokóra fogadott bármilyen formában? Ha igen, az csakis magának köszönheti a bukást, csak én, akit nagyon felületesen érint a tenisz, fél füllel hallok ezt-azt, hát lyukas garast nem tettem volna arra, hogy akár eddig eljut. Nyílván addig pattogtatott, ameddig csak tudott, de ez korábban jellemző volt rá is, Sarapovára is, szóltak is rá sokszor, pedig én kurvára nem nézek teniszt, csak egy-egy GS-t. Látszott Djokón, hogy csont és bőr, csoda, hogy eddig eljutott.
Az meg, hogy valaki a múltban nyert xy GS-t, az nem jelent semmit.
Tuti most kurva nagyképűen hagzik, de aki valamilyen formában Djokóra fogadott, csakis saját magának köszönheti a bukást. De ez is csak egy vélemény. Az meg külön pech, hogy egyszer kerettel találta el a tie-ban, egyszer meg a háló teteje lökte vissza. Remélem, látom még azt a Djokót, akit korábban.

Az ilyeneket inkább előtte,utánna már inkább pszt

Már majdnem felidegesítettem magam, de rájöttem, hogy névnapom van  ;D

Mindenkinek szíve joga volt Djokóra fogadni a körülményeket ismerve is. Csak ez kb. olyan, mintha egy lóversenyen egy háromlábú lóra fogadok, aztán nem nyer, én meg a lovat hibáztatom, miközben tudtam, hogy hiányzik az egyik lába...

Ha nyer, akkor én vagyok a király, mert hú de király vagyok, de ha nem nyer, akkor a ló a hibás, és nem én?  ::)





Idézetet írta: oakland23 Dátum június 06, 2018, 14:01:43
Már majdnem felidegesítettem magam, de rájöttem, hogy névnapom van  ;D


Cintia? boldogat  :beerchug:

Idézetet írta: oakland23 Dátum június 06, 2018, 14:01:43
Már majdnem felidegesítettem magam, de rájöttem, hogy névnapom van  ;D

Mindenkinek szíve joga volt Djokóra fogadni a körülményeket ismerve is. Csak ez kb. olyan, mintha egy lóversenyen egy háromlábú lóra fogadok, aztán nem nyer, én meg a lovat hibáztatom, miközben tudtam, hogy hiányzik az egyik lába...

Ha nyer, akkor én vagyok a király, mert hú de király vagyok, de ha nem nyer, akkor a ló a hibás, és nem én?  ::)

Ha egy nagy sztár különösebb gond nélkül eljut a negyeddöntőig és egy jobbféle challengeressel játszik, ott nagy gond nem lehet. Én legalábbis így gondolkodtam.

Idézetet írta: Greipel Dátum június 06, 2018, 14:22:03
Ha egy nagy sztár különösebb gond nélkül eljut a negyeddöntőig és egy jobbféle challengeressel játszik, ott nagy gond nem lehet. Én legalábbis így gondolkodtam.

Ez is érthető. Tényleg elnézést, ha valakit is bántott az a hsz, csak az őszinte véleményem írtam le, ami talán nem akkora baj, mint az sem, ha vélemények ütköznek. Ha közösen kezdjük el szidni Djokót, attól még nem jutunk előrébb.

Babos Tímea - NSO interjú részlet

Szavakba lehet önteni a csalódottságát?
– Nem csalódott vagyok, hanem nagyon ideges az elmaradt lehetőség miatt. Ezt a meccset meg kellett volna nyerni.

Többször említette a hibákat. Mi lehetett az oka, ez egy ilyen...
– Mi az, hogy mi lehetett az oka? Most ez milyen kérdés? Mi az, hogy mi lehetett az oka? Direkt el akartam rontani...

Nyilván nem erre gondoltam. Inkább arra, hogy a hálónál ez a sok hiba eddig nem volt jellemző a párosukra. Rossz napjuk volt, vagy a japánok kényszerítették ki ezeket a hibákat?
– Ön szerint, ha ezt meg tudnám válaszolni, akkor a meccsen nem próbáltam volna meg javítani?

http://www.nemzetisport.hu/tenisz/roland-garros-most-ez-milyen-kerdes-babos-timea-2639797

Baboseknal az atlagosnal is nagyobb volt az arc. Az egy dolog hogy en mint szurkolo, mar a dontobeli ellenfelet "szamolgatom", es orulok amikor egy jobb kettos kiesese miatt kevesebb az akadaly, de nekik talan csak a soron kovetkezo feladattal kene foglalkozni. A japan szervak lathatoan vegig megleptek oket, fogadasban mindketto gyenge volt, Timi inkabb az elsoben hibazott sokat, Kiki meg a masodikban. Mondjuk amikor elvesztettek az adogatasukat a vegen, ott az a ket ropte rutinfeladat lett volne meg tole is.

Ezen kivul viszont alomdontok varhatok minden szinten, a helyiek meg a Herbert/Mahut parost is megkaptak a finalera. Csak Pavicek legyenek az ellenfelek, bitang nagy meccs lenne. Halepnek remelem meglesz az elso, nagyon megerdemelne mar, de Stephens ijesztoen magabiztos. Nem csinal semmi extrat, de szinte minden meccset konnyen nyer. Siman lehet egy dontoszett 10-8. A ferfiaknal Nadalt sztem megfingatja az ido, ha nem is ma (mert Delpo mar Cilic ellen kiesett volna, ha Cilic fejben ossze lenne rakva), akkor vasarnap. Vegig esos idot irnak, olyan korulmenyek kozott Thiem bedaralja. Persze csak ha nem a bundas challenger jatekos irja tovabb a sajat tundermesejet.  ;D

Azért Thiem ellen Zverev hibát hibára halmozott (állítólag sérült volt). Igaz nők de lásd, Mugurzát: Sharapova azt se tudta hol van alig 1 óra alatt nyert, majd tegnap meg Ő nem volt a pályán az első szettben utána pedig elég volt egy megingás breakelőnyben és vége volt a meccsnek másfél óra latt.

Nálam sima Nadal win ma, de Cecchinato-ban látok annyit, hogy tovább menjen Thiem ellen. Szoros lesz.

Megjegyzés: Az az érzésem van már év eleje óta, hogy a nagy világversenyeken (foci, kézi, lássd: hoki, tenisz, stb) egész évben meglepetések éve lesz, olyan döntősökkel akikre nem nagyon számítunk.

Idézetet írta: Nezocsa Dátum június 08, 2018, 09:12:23
Azért Thiem ellen Zverev hibát hibára halmozott (állítólag sérült volt). Igaz nők de lásd, Mugurzát: Sharapova azt se tudta hol van alig 1 óra alatt nyert, majd tegnap meg Ő nem volt a pályán az első szettben utána pedig elég volt egy megingás breakelőnyben és vége volt a meccsnek másfél óra latt.

Nálam sima Nadal win ma, de Cecchinato-ban látok annyit, hogy tovább menjen Thiem ellen. Szoros lesz.

Megjegyzés: Az az érzésem van már év eleje óta, hogy a nagy világversenyeken (foci, kézi, lássd: hoki, tenisz, stb) egész évben meglepetések éve lesz, olyan döntősökkel akikre nem nagyon számítunk.


Lehet behúzom akkor 101-ért a Belgium-Portugália döntőt a foci vb-re!

Cecchinato nagyon jól játszott az első 2.szettben. Fejben ott volt. Aztán a tie-breakben nagyokat hibázott és elment a kedve az utolsó szettre..
Sajnálom, mert szerintem ez volt az élete nagy lehetősége....

Ezek a noi dontok mostanaban nagyon jo reklamjai a sportnak. Az a ket labdamenet dontoszett 3-0 -nal a duplabrekert :o
Halep kegyetlen nagyot kuzdott, vegre meglett neki, maximalisan megerdemelte.  :ok:

Ma egy Rafa 3-1 jonak tunik, bar ha bekerul a szokasos transzba Nadal, akkor bedaralja az osztrakot.. ::)

Kora delutan 40% esely van esore, 4 orara 70%. 3-kor kezdik a dontot, remelem legalabb szemetel majd az eso. Amig napsutesben es porfelhoben jatszanak, Nadal az agyonporgetett tenyereseivel szinte verhetetlen best of 5 meccsen. Kell egy jo meccs (meg ha kesobb felvetelrol is nezem  ;D ).