bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

euro1000 és 3 vendég van a témában


Hi!
A fejlécből eltünt a Chat gomb, nálatok sem látható? Ma nem  lehet chat-elni, szabin vannak?

Bankkártyával fizettem be majd lekértem de vissza küldték a pénzt mivel a bankom nem engedélyezte a kifizetést.
Azt mondták kérdezzem meg a bankom miért?Másnak is csináltak már ilyet?

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum augusztus 06, 2018, 08:00:10
Bankkártyával fizettem be majd lekértem de vissza küldték a pénzt mivel a bankom nem engedélyezte a kifizetést.
Azt mondták kérdezzem meg a bankom miért?Másnak is csináltak már ilyet?
Ez milyen bank volt?


Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum augusztus 06, 2018, 08:00:10
Bankkártyával fizettem be majd lekértem de vissza küldték a pénzt mivel a bankom nem engedélyezte a kifizetést.
Azt mondták kérdezzem meg a bankom miért?Másnak is csináltak már ilyet?
Csináltak ilyet nekem is :noway:
Kikértem bankszámlára, de visszaküldték... csak nem tudják hova ... és most kering valahol a pénzem a kibertérben :o

Ezzel tudok valamit kezdeni?
Ha VPN-t használok akkor meg simán azt írja ki, hogy sikertelen bejelentkezés (nem gépeltem el)

Ne használj vpnt, nem szeretik. Ott az alternativ cim.

Eleve alternativ linket használok, nem azzal van a gond. Maga az oldal bejön, ezt az üzenetet azutan irja ki miután bepötyögtem a felh nevet es jelszót

Idézetet írta: NoCukor Dátum augusztus 06, 2018, 12:36:05
Eleve alternativ linket használok, nem azzal van a gond. Maga az oldal bejön, ezt az üzenetet azutan irja ki miután bepötyögtem a felh nevet es jelszót

Melyik altercímet használod? Van több is.

Vpnt ne hasznalj es kesz. Ez a lenyeg.
Nekem is ha benyomva maradt a zenmate nem engedett be vagy nem jelentek meg a meccsek, sem az elok sem a prematchek.

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum augusztus 06, 2018, 08:00:10
Bankkártyával fizettem be majd lekértem de vissza küldték a pénzt mivel a bankom nem engedélyezte a kifizetést.
Azt mondták kérdezzem meg a bankom miért?Másnak is csináltak már ilyet?

Idézetet írta: Wonder68 Dátum augusztus 06, 2018, 10:39:37
Csináltak ilyet nekem is :noway:
Kikértem bankszámlára, de visszaküldték... csak nem tudják hova ... és most kering valahol a pénzem a kibertérben :o

Mindketten banki átutalást kértetek?

A magyar bankok - kb. tavaly november óta - nem működhetnek közre "illegális" szerencsejáték oldalakhoz kapcsolódó tranzakciók lebonyolításában.
Azt gondolom eddig is tudták, hogy milyen magyarországi számlákról jöhetnek pénzek, így ezzel már az irodák sem próbálkoztak, viszont van rá esély, hogy mostanra a bankok már felismerik a bukik külföldi számlaszámlait is.
Sajnos, nem az a meglepő, ha nem sikerül egy ilyen kiutalás, hanem az, ha igen.



Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 06, 2018, 20:07:32
Mindketten banki átutalást kértetek?

A magyar bankok - kb. tavaly november óta - nem működhetnek közre "illegális" szerencsejáték oldalakhoz kapcsolódó tranzakciók lebonyolításában.
Azt gondolom eddig is tudták, hogy milyen magyarországi számlákról jöhetnek pénzek, így ezzel már az irodák sem próbálkoztak, viszont van rá esély, hogy mostanra a bankok már felismerik a bukik külföldi számlaszámlait is.
Sajnos, nem az a meglepő, ha nem sikerül egy ilyen kiutalás, hanem az, ha igen.

És akkor hogy lehet kifizetést kérni, ha bankszámlára nem utalják ki, de korábban befizetésre nem használtál mást, csak bankkártyát?

Idézetet írta: Knapp Dátum augusztus 06, 2018, 20:07:32
Mindketten banki átutalást kértetek?

A magyar bankok - kb. tavaly november óta - nem működhetnek közre "illegális" szerencsejáték oldalakhoz kapcsolódó tranzakciók lebonyolításában.
Azt gondolom eddig is tudták, hogy milyen magyarországi számlákról jöhetnek pénzek, így ezzel már az irodák sem próbálkoztak, viszont van rá esély, hogy mostanra a bankok már felismerik a bukik külföldi számlaszámlait is.
Sajnos, nem az a meglepő, ha nem sikerül egy ilyen kiutalás, hanem az, ha igen.
Igen azt.Azt mondta a chates is hogy fura mert több ezet kifizetést csinálnak otpre.
Unibet meg befizetni nem engedett kartyaval de lekérni meg tudtam 1 nap alatt ott volt a szamlamon

Idézetet írta: JohnnyFirpo Dátum augusztus 07, 2018, 11:52:42
Igen azt.Azt mondta a chates is hogy fura mert több ezet kifizetést csinálnak otpre.
Unibet meg befizetni nem engedett kartyaval de lekérni meg tudtam 1 nap alatt ott volt a szamlamon
Az Unibet kozvetito ceget hasznal a banki tranzakcioira, tehat toluk csak indirekt modon erkezhet hozzad penz igy a bankod nem tudja tiltani.

Idézetet írta: junglefever Dátum augusztus 07, 2018, 13:33:51
Az Unibet kozvetito ceget hasznal a banki tranzakcioira, tehat toluk csak indirekt modon erkezhet hozzad penz igy a bankod nem tudja tiltani.

Pedig nagyon úgy néz ki, hogy a közvetítő cég magyarországi bankszámláit pont a törvényi szabályozás miatt nem használhatják azóta.
Legalább 3 irodánál felejtették el egyszerre a raiffeisenes számlát, valószínűleg magának a cégnek jelezték, hogy Magyarországon nem hajthat végre szerencsejátékos tranzakciókat.
A külföldről indított utalásnál nem kell tudniuk a magyar szabályozásról, de a bankok azt is blokkolhatják.