bet365 Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 6 vendég van a témában


Idézetet írta: sportlove Dátum február 22, 2019, 19:37:05
Ezt a korlátozást amit kaptam , (ami még nem 2-3 euró ) már kisebb ligákra nagyon alacsony 8- 10euró körül van .Vajon ezt majd feloldják valaha vagy már normális tétekkel (30-50euró / fogadás) beten nem tudok többé fogadni ?

Köszönöm én is ebben bíztam , de nem tűnik akkor mégsem így.  Az a baj pinnen csak nagyobb ligákra lehet fogadni ahol nehezebb pénzt csinálni , mivel csak nagyobb piacok elérhetőek a bukik jobban képben vannak tehát jobban lövik be az oddsokat.

arboltál, esetleg valami tippgyűjtő/odds elemző oldalról szedted a tippeket?

Nem volt arbolás. A második az igaz, egy úgymond profibb tipsters tippjeit használtam. 

Idézetet írta: sportlove Dátum február 22, 2019, 22:26:28
Nem volt arbolás. A második az igaz, egy úgymond profibb tipsters tippjeit használtam.
Ja, hat ez olyasmi ami miatt altalaban korlatoznak sok helyen, nem is feltetlenul kell nagy tetben fogadnod hozza... Sok ilyennel talakozni egyebkent.
Twitteren es/vagy affiliate-kent epitenek maguknak egy nagyobb tabort, plane hogy ha meg jo aranyban is tudnak megtippelni dolgokat aztan ha egy-egy tippjukre ugranak tobb tizezren es meg be is jon (akar egymas utan tobbszor) akkor egyszeruen az iroda rak mindenkinek a felhasznalojara egy korlatot megakadalyozando hogy a jovoben ilyen varatlan lehuzasok megessenek.
Papiron itt mindenki csak hobbifogadokat akar kiszolgalni, akik hosszutavon buknak vagy neadjisten eljatsszak a poker/kaszinoreszlegen amit a sportfogadasbol osszehoztak.
Egyszoval a tetnagysag kevesbe szamit ha rajonnek az elso feltucat fogadasodbol hogy egy szindikatust/profi tipstert kovetsz.

Persze érthető nyilván nekik is a profit számít nem szeretetszolgálat  ,  csak azt gondoltam még ilyen nevetséges tétekkel nem lesz gondom. Akkor a jövőben  mi várható tovább korlátoznak vagy ha saját tippekkel játszanék feloldanák a korlátot?

Idézetet írta: sportlove Dátum február 22, 2019, 23:06:06
Persze érthető nyilván nekik is a profit számít nem szeretetszolgálat  ,  csak azt gondoltam még ilyen nevetséges tétekkel nem lesz gondom. Akkor a jövőben  mi várható tovább korlátoznak vagy ha saját tippekkel játszanék feloldanák a korlátot?
Tobbnyire ez most vegleges akkor is ha nem azt mondjak, szerintem ez mar a tied. Remenykedni lehet , de ez nem az a hely.

Idézetet írta: sportlove Dátum február 22, 2019, 23:06:06
Akkor a jövőben  mi várható tovább korlátoznak vagy ha saját tippekkel játszanék feloldanák a korlátot?

Ha nem is oldják fel a korlátot de esetleg nem kapsz még szigorúbbat.


#7417 február 24, 2019, 15:04:37, vazul73
Kaptam a napokban egy "No deposit" bónuszt 8k értékben, a szokásos feltételekkel, a megforgatás min.1.5-ös oddson 3x-os értékben, sokszor volt már ilyen, egy a sok közül. Mivel én úgymond "fika" oddsokkal játszok, az elmúlt pár napban nem volt 1.5 feletti oddsú fogadásom, amivel ugye kipörgethetném. A következő a megfigyelésem:
Bankroll a bónusz megkapásakor kb. 100k (nem emlékszem pontosan), a bónusz ugye 8k, de az egyszerűbb számolásért vegyük úgy, hogy a bónusz innentől a bankroll 10%-a.
Az én feltételezésem szerint innentől ha fogadok, akkor 90%-ot a saját tőkémből teszek, 10%-ot pedig a bónuszból, ezért, ha növekszik a tőkém, akkor annak csak 90%-a lesz kivehető "saját" pénz, a maradék pedig a jobb felső legördülő menü "Bónusz" rubrikájában halmozódik. Ezzel nem is lenne semmi gond, azonban a valóság egy kicsit mást mutat. A jelenlegi bankrollom 299k, ebből kivehető saját tőke 168k, a bónusz rubrikában 131k.
Eszerint miközben a bankrollomat 3x-oztam, a bónusz címén visszatartott összeg 16x-os növekedésen ment keresztül.
Nem panaszkodásképp írom, tisztában vagyok vele, hogy egy 24k-s 1.5-ös oddsú fogadással át tudom rakni az egészet a "Kivehető" rubrikába, csak mivel egy hete kb. nem raktam 1.5 feletti oddsot, feltűnt a dolog. Nyilván van rá magyarázat, de nem vagyok matematikus, és nekem kicsit fura ez a dolog.

Ui.
Időközben raktam egy fogadást, profit:2500Ft, kivehető összeg nőtt 500Ft-tal, nem kivehető bónusz nőtt 2000Ft-tal. Hááát.... érdekes   :-\

Sziasztok elég rég kaptam ingyenes fogadást pedig megkezdödött a BL szezon is érdeklődnék hogy ti kaptatok-e?
Eddig 15.000 FT-os kategóriát kaptam de idén még semmi. Valami értelmes magyarázat van hogy idén még miért nem kaptam?
Válaszokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: Lancer Dátum február 27, 2019, 09:22:31
Sziasztok elég rég kaptam ingyenes fogadást pedig megkezdödött a BL szezon is érdeklődnék hogy ti kaptatok-e?
Eddig 15.000 FT-os kategóriát kaptam de idén még semmi. Valami értelmes magyarázat van hogy idén még miért nem kaptam?
Válaszokat előre is köszönöm.

Szia!

Múltkor volt a liverpool-Bayern meccsre. Idén ez volt az első amit kaptam. Elégé szűkmarkúak mostanában.

Mikor rámegyek a fogadási történetre, meg ilyesmikre, kevesebbet látok, mint amennyit fogadtam. Sokszor mondjuk tudom, hogy 10 fogadásom volt egy meccsre, de csak 8-at látok. Egyszerűen eltűnik néhány. Az egyenlegem sem stimmel kicsit, de lehet, hogy rosszul számoltam össze. Ha be akarok fizetni, sokszor kiírja, hogy hiba történt, egymás után sokszor, és nem sikerül. Pedig teljesen jók az adatok.

Bugos biztos az oldal, vagy probald torolni a sutiket, hatha megoldodik a gondod. Egyebkent en ezzel a bet365-el is ugy vagyok mar mint az unibettel, lehet torlom a picsaba. Evek ots itt jatszom rendszeresen, oszt mindenbol  kihagynak, se ingyenes fogadas se semmi. Neha jon egy 1500-as bonusz, de mi az ahhoz kepest amit havonta otthagyok :D Most regisztraltam 1Xbetre, probakepp befizettem egy ezrest, masnap mar kaptam 6 pörit, amivel sikerult megduplaznom a beszallomat. Holnap megint lesz ingyenpori, bar ez lehet befizetesfuggo, nem tudom. De eddig nagyon okes, ingyentoto is van naluk, meg hasonlo josagok. Ha a kifizetessel se lesz gond, asszem en az oroszok mellett teszem le a voksomat 😁

Erre a hetre nincs ingyenes, vagy csak engem hagytak ki? Eddig mindket hetre adtak (PSG es Pool meccs), ezert furcsallom.

Idézetet írta: alexthebest Dátum március 05, 2019, 18:07:41
Erre a hetre nincs ingyenes, vagy csak engem hagytak ki? Eddig mindket hetre adtak (PSG es Pool meccs), ezert furcsallom.

Nekem 10 FS-t küldtek, FB-t nem.

Idézetet írta: petercrouch Dátum március 05, 2019, 18:33:33
Nekem 10 FS-t küldtek, FB-t nem.

Azt nekem is kuldtek, bar sok oromom nem volt benne  ;D Akkor ezt a hetet ennyivel letudtak.  :(