Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Üdv mindenkinek!
Hát én a bwin ügyfélszolgálatával nagyon nem vagyok megelégedve!Én és bátyám is a bwinen játszunk és ugye nekem még nem volt bankszámlám így írtunk a bwinnek hogy megoldható-e az hogy a bátyám kártyájáról töltsünk fel aztmondták igen csak  pókerezni nem lehet úgy de sportfogadás megtétele lehetséges. Sőt még a kifizetés is ezt mondták hogy - (a nyeremény kifizetését a befizetésre használt Visa kártyára kérheti, akkor is ha az más személy nevére szól.) és amikor megpróbáltam kiírni a pénzt bátyám visa kártyájára akkor visszaadta 1 napra rá... nem hagyták jóvá és most már bátyám sem tudott kiírni a kártyájára pénzt. gondoltam magamnak csinálok 1 bankszámlát lesz saját kártyám és majd arra kikérem az összeget csütörtökön bele is kezdtem majd pénteken is kikértem egy bizonyos összeget.3 napig nem volt semmi majd már írtam nekik hogy nem kéne 1 megerősítő e-mailt kapnom már 3 nap után a kifizetés miatt? Hétfőn a számlámat zárolták és a bátyámét is írtam nekik hogy miért zárolták erre kapom az e-mailt (Tájékoztatjuk, hogy megkeresését továbbítottuk illetékes részlegünkhöz, ahol az ügyet felülvizsgálják. Amint további információkat kapunk, ismét kapcsolatba lépünk Önnel.) Hmm mondon ez ismerős bátyám is kapott ilyen e-mailt amikor megkereste az ügyfélszolgálatot kb 1 hete azóta sincs válasz.... majd utána meg jóváhagyták a kifizetésemet. Már 24 óra letelt és még mindig zárolva van a számlám és a bátyámé is igazán vizsgálódhatnak mert egyetlenegy fogadást nem találnak majd ami megegyezik mindig úgy játszottunk hogy ez a meccs a tied ez meg az enyém alapon. De azért egy ilyen kérdésre válaszolni hogy miért is zárolták a számlámat azért igazán nehéz lehet. Szóval én a bwin ügyfélszolgálatára egy nagy 1-est adtam értékelésben... kár hogy nem volt ott a nulla. Vkivel történt már ilyesmi vagy mit csináljak?

Én évek óta játszom a bwin-en (is)nekem még soha semmilyen problémám nem volt a kifizetéssel.Azt tudom hogy arra nagyon figyel a legtöbb iroda hogy egy regisztrációhoz egy számla tartozzon és az adatok megegyezzenek.
Egy haver járt hasonlóan mint Te csak Ő az apja számlájára akarta kikérni a pénzt.Nem fizettek.

Hát azt nem értem hogy akkor minek írnak ilyen hülyeséget hogy (a nyeremény kifizetését a befizetésre használt Visa kártyára kérheti, akkor is ha az más személy nevére szól) Meg mondták hogy az is szabályos hogy én és bátyám számlájára is belehet fizetni 1 kártyáról. Hát én biztos hogy nem fogom annyiban hagyni az e-mail amit küldtek az ottvan a postaládámban nekem 220ezer ft bátyámnak meg 155 van fent azért mi sokat dolgoztunk nem hagyom hogy csak úgy lenyúlják.

Hello,az lenne a kérdésem,hogy bwinen a 100% kezdöbonuszt háztartasonként 1szer lehet igenyelni?Vagy többször is?Ugyanaz a lakcím,Ip cím,de a többi természetesen más...

Tudomásom szerint, személyenkénti a bónusz..
Van baráti bónuszuk is, így az is él ebben az esetben..

Helló!
Tudja vki esetleg, hogy Raiffeisen banknál banki átutalással vagy kártyára utalással mennyi-mennyi az idő amíg megérkezik?

professor a befizetés 2 max. 3 nap szokott lenni nekem.A kifizetés sajnos lassabban megy.

Ja természetesen banki átutaláskor.

Jónapot!
Az lenne a kérdésem hogy ha én átutaltam a bwin számlájára a pénzt banki átutalással akkor én hogyan jutok hozzá az átutalt pénzhez a bwin-számlámon? Küldenek egy kódot? vagy valami ilyesmi?
Vagy postán küldenek valamit? válaszokat előre is köszönöm.

Idézetet írta: kovacszsolti15 Dátum július 05, 2011, 00:06:06
Jónapot!
Az lenne a kérdésem hogy ha én átutaltam a bwin számlájára a pénzt banki átutalással akkor én hogyan jutok hozzá az átutalt pénzhez a bwin-számlámon? Küldenek egy kódot? vagy valami ilyesmi?
Vagy postán küldenek valamit? válaszokat előre is köszönöm.

E-mailt küldenek, amint a bwin számládon lesz a pénz.

Vagy néha belépsz  a bwin-re és a felhasználóneved mellett nem 0huf lesz hanem az átutalt összeg akkor ott a pénz.

Idézetet írta: kovacszsolti15 Dátum július 05, 2011, 00:06:06
Jónapot!
Az lenne a kérdésem hogy ha én átutaltam a bwin számlájára a pénzt banki átutalással akkor én hogyan jutok hozzá az átutalt pénzhez a bwin-számlámon? Küldenek egy kódot? vagy valami ilyesmi?
Vagy postán küldenek valamit? válaszokat előre is köszönöm.
Ha az utaláskor a közleménybe beirtad az azonositódat, akkor meglesz pár napon belül.

Újdonságok a bwinen: Bets4You és MultiView

A Bets4You egy új funkció, amely automatikusan személyre szabott fogadásokat ajánl minden egyes felhasználó számára, akik így azonnal hozzáférnek a számukra leginkább testhezálló fogadási ajánlatokhoz.

A MultiView is egy új funkció, amely lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy egyszerre, egy képernyőn több esemény nyereményszorzóinak változását figyelemmel tudjuk kísérni, jelentősen megkönnyítve az összetett fogadásokkal történő játékot. Ez élő fogadásoknál érhető el, igy egyszerre több élő eseményt lehet követni és fogadni.

Sziasztok!

Valaki nem tudja véletlenül, hogy a bwinen miért nem jelenik meg a visa kártyára való kifizetés?
Eddig ki tudtam fizetni rá, de most nincs ilyen!
Segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv mindenkinek!
A kérdésem a következő:Jún 29.-én befizettem a 2500ft-ot az 1250 ft bónuszért. Ma 10.-e van ,de a számlámon még nem írták jóvá.Meddig várjak?Előtte két héttel is utaltam a számlámra azt jóvá is írták, most csak az összeget változtattam,a címzés,azonositó maradt.Hová lett a 2500 ft?Mit tegyek?