Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Na így néz ki egy valódi 1.01-es szorzó:

http://kepfeltoltes.hu/111118/1.01_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

4 perc volt a jelzett hosszabbítás.
A másik oldalt, a hazai győzelmet már 101-es odds-szal adták.

én is hasonló taktikát követek az előttem szólóhoz képest

Tegnap kértem az első kifizetésemet a bwinnél, 100.000 HUF-ot és ma meg is érkezett, ráadásul 101.822 HUF  :)

Ezt hogy csináltad ,mitől lett több?

Én is gondoltam már erre hogy jó nagy pénzzel "mini odds"(és gyűlnek a binside pontok is) de szerintem előbb-utóbb lekorlátoznának.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum november 24, 2011, 19:04:25
Én is gondoltam már erre hogy jó nagy pénzzel "mini odds"(és gyűlnek a binside pontok is) de szerintem előbb-utóbb lekorlátoznának.

Én eddig csak "meccsfüggő" korlátozással találkoztam.
Meg is ijedtem először, mert kiírta, hogy csak 72 000 lehet a maximális nyeremény, de ez nem nekem szólt...  :)
Volt, hogy 150-nél húzta meg a határt, de az esetek 90 százalékában engedett 200 feletti tétet rakni.
Feljebb nagyon nem megyek, inkább hetente kiszedegetem a pénzt.
Viszont fogadgatok másra is, 200 és 20 000 ft közötti tétekkel, tehát az e havi 41 - megszámoltam - teljes egyenleges fogadásom talán nem szúr nekik szemet.

Ma meg jött email a bwintől, hogy ha nov. 25 és dec. 5 között belépek naponta a b'inside-ra és megtalálom a "napi betűket", amelyekből egy kódszó kirakható, akkor 10% kedvezménnyel vásárolhatok valamit a marketben.
Közel 700 000 pontom jött össze augusztus óta, ami már egy tévé ára... (pénzre váltásnál nem érvényes a 10% kedvezmény sajna)
Mondjuk a pontokat értékes tartalékként kezelem, mivel 2500 pont fixen 1 euró és ugye a forint gyengülésével egyre többet érnek.

Az 1.01-es taktikát meg nem szabad "muszájból" játszani, csak ha tényleg behozhatatlan egy előny. Általában a bet365-nél nézem a meccseket, ahol jól látszik az óra az élő képen és csak olyan meccsekre "all in" -ezek, amelyeken lényegében fizikai képtelenség, hogy elbukjon a fogadásom.
Sok lehetőség így elúszik, mert addig várok ki, míg a buki is kapcsol, de nem baj, az is sokszor előfordul, hogy mire visszaigazolják a fogadásom, már meg is nyertem azt...

Idézetet írta: Wonder68 Dátum november 24, 2011, 17:44:23
Ezt hogy csináltad ,mitől lett több?

A bwin a forint egyenleget (kifizetési kérelmet) átváltja euróra és úgy utal.
Nekem a moneybookers forint, így azt visszaváltják.
Na most a tegnapi délutáni és a ma hajnali forint/euró árfolyam között volt eltérés, gyengültünk a leminősítés hatására.
Ha a bwin még a tegnapi árfolyammal indított, a MB pedig a maival váltotta vissza, akkor 2% plusz kijöhetett belőle.
Nekem mondjuk eddig csak veszteségem volt belőle (sajnos ez változatlan árfolyamnál természetes), de már bekalkulálom. 

A titkos kódot valaki meg tudja mondani hogy hol találta? 

Idézetet írta: Tomi4455 Dátum november 25, 2011, 20:16:05
A titkos kódot valaki meg tudja mondani hogy hol találta?

Ma nincs titkos kód, csak egy betű belőle.
A "W" rajta van az egyik termék képén.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum november 24, 2011, 19:04:25
Én is gondoltam már erre hogy jó nagy pénzzel "mini odds"(és gyűlnek a binside pontok is) de szerintem előbb-utóbb lekorlátoznának.

Közben rájöttem, hogy a vásárlásnál van azért beépített korlát:

" Green: 75 Euró/hónap
   White: 250 Euró/hónap
   Yellow: 500 Euró/hónap"

A különböző státuszú tagok maximum ilyen értékben válthatják pénzre havi szinten a pontjaikat.
Ennek (500 euró) kimerítéséhez 1 250 000 pont kell havonta, azaz 41,67 millió ft-ért kell fogadni, ha nem játszol kötéseket.
Ugyanakkor ez csak a készpénz rész, egyéb vásárlásaid lehetnek a hónapban...

Idézetet írta: Knapp Dátum november 25, 2011, 21:32:39
Ma nincs titkos kód, csak egy betű belőle.
A "W" rajta van az egyik termék képén.
Hát én megnéztem megint de megint nem láttam ;D Az összes termék kis képét megnéztem de nem látom. De ezek szerint csak én vagyok ilyen bamba ;D

igen, sztm is az lehetett, hogy az ausztriai bankban euró alapú a bwin számlája és az átváltás miatt kaphattam többet. Tegnap valóban ott volt a "W" betű az "outfits & trends" termékei között, valahol a bal oldalon. Mai betünk az "I" és a "sport és póker"-ben van de nem egy nagy szám ez az akció mivel tegyük fel összegyűjtök 100.000 pontot elvileg megkapom 90.000 pontért tehát real money packal nyerek kb 1200 forintot, szóval nem túl nagy üzlet és csak egy termékre lehet ellőni.

Az akció oldalán ez szerepel:

"10 százalékos kedvezmény vár Önre a b'inside-on az év végéig.

Keresse meg a titkos betűket 2011. november 25. és december 5. között. Ha minden betűt megtalál, megkapja a kódszót.

Jusson hozzá termékeinkhez akciós áron!

Ha megfejti a kódszót, 10% kedvezményt kap vásárlói kosara legdrágább termékére.
A motorkerékpárokra és a Change & Challenge kategória termékeire a promóció nem terjed ki."


Sajnos a pénz (és pl. a pókerbónuszok) a Change & Challenge kategóriában vannak.

Tényleg nem olyan hatalmas durranás ez az akció, viszont ha éppen valaki most készül nagyobb terméket vásárolni, annak jól jön...

jah ha mondjuk a bmw-t akarod :)
amúgy nem oszt, nem szoroz, azt a 10%-ot már úgy is megtermeled akármit akarsz

Kérdéseim lennének remélem valaki tud infot adni.

Szóval befizetési bónuszom volt, ezt ilyenkor 5x kell megforgatni elvileg plusz a betett lét 1x.

- Honnan tudom hogy mennyiért kell még fogadnom? Manuálisan adjam össze az összes szelvényem?
- A Live fogadás beleszámít a pénzforgatásba? Vagy sem?

Köszi előre is.

Idézetet írta: beresrobi Dátum november 30, 2011, 13:50:09
Kérdéseim lennének remélem valaki tud infot adni.

Szóval befizetési bónuszom volt, ezt ilyenkor 5x kell megforgatni elvileg plusz a betett lét 1x.

- Honnan tudom hogy mennyiért kell még fogadnom? Manuálisan adjam össze az összes szelvényem?
- A Live fogadás beleszámít a pénzforgatásba? Vagy sem?

Köszi előre is.

Igen.
Igen.