Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


A következőt látom ha a számlámat megnézem:

2012. 03. 27. 12:59  Games bónusz átvitele / Games bónusz átvitele      - 2500.00 
2012. 03. 27. 12:59  Banki átutalás / Banki átutalás                              +2500.00

És a számlám 0.00Ft

Sziasztok!

Új vagyok a témában. Átnéztem a fórumot és az volna a kérdésem, hogy ha rendszeresen nyernék :-), naponta mennyit engednek, hogy ne zárolják a számlámat? Vagy esetleg engedik naponta átutaltatni a nyereményt?

Előre is köszi!

Idézetet írta: kolbi001 Dátum március 30, 2012, 01:12:33
Sziasztok!

Új vagyok a témában. Átnéztem a fórumot és az volna a kérdésem, hogy ha rendszeresen nyernék :-), naponta mennyit engednek, hogy ne zárolják a számlámat? Vagy esetleg engedik naponta átutaltatni a nyereményt?

Előre is köszi!

Naponta utaltathatsz ki, de a minimum 7200 ft egy kifizetésnél.
Ha ennyit nyersz majd napi szinten, akkor tudatosan keresni fogom a társaságod, hogy barátkozzunk!   ;D

Egyébként nem fogják csak azért zárolni a számládat, ha rendszeresen nyersz (nincs is hozzá joguk, ha nem követsz el szabálytalanságot, azaz nem csalsz), ezt általában másként oldják meg: korlátozhatják az egy fogadással megnyerhető pénzt.
Minden eseményre most is meg van határozva a maximum nyerhető összeg, ez majd nálad esetleg alacsonyabban lesz.
Bár ki tudja? Ha engednek többet felrakni, akkor egy nyertes széria után van rá esély, hogy visszabukja a játékos az addigi nyereményét.

#423 április 01, 2012, 11:21:04, forzainter
Úgy emlékszem, valaki egyszer azt írta, hogy a bwinen kp-re lehet váltani a b'inside pontokat, ez él még, és ha igen, hol lehet megtenni?

Közben meg is találtam.


Idézetet írta: forzainter Dátum április 01, 2012, 11:15:16
Úgy emlékszem, valaki egyszer azt írta, hogy a bwinen kp-re lehet váltani a b'inside pontokat, ez él még, és ha igen, hol lehet megtenni?

Igen,még él az ajánlat  ;)

1. Katt a b'inside pontokra
2. Katt a market fülre és ott majd a Change & Challenge-re
3. És ott van:  Valódi érzelmek 50-szer(20,10,5,2,1). A Real Money csomagokkal.

Valakinek van már itt lóverseny fogadással kapcsolatos élménye?

A párom adataival regisztráltam bwin-en de a saját bankszámlámra kértem a kifizetést...ilyenkor kinek a személyigazolvány fénymásolatát kérik??
Előre is köszi, ha tudnátok segíteni

Idézetet írta: turocziadam Dátum április 05, 2012, 17:54:34
A párom adataival regisztráltam bwin-en de a saját bankszámlámra kértem a kifizetést...ilyenkor kinek a személyigazolvány fénymásolatát kérik??
Előre is köszi, ha tudnátok segíteni

A párodét. Amúgy ez egy nagy tévedés lehet amit tettél. Imádkozz, hogy kapd meg a pénzt.

Jó nagy szemetek ezek.Tettem erre  Zealand Breakers - Townsville Crocodiles (Semi-Final, Game 3) (Összes gól/pont, 1. félidő)   Több mint 83,5 ;volt a félidőben 86 pont jóvá is irták rendesen.

Tettem ugyan erre a meccsre 172.5 overt jóvá is irták.Szintén tettem erre a mecsre 176.5 undert na ezt ugy értékelték ki hogy vesztes a fogadásom. A végeredmény 94-80 lett ha jól számolom az 174 pont tehát az underrel is nyertem.

Na ami ezután jött a hab a tortán a amit a félidőre tettem fogadást azt törölték.
Boldog nyuszit kedves osztrák barátaim


Nektek is olyan későn jönnek be a saját fogadásaitok mint nekem?Vagy be sem jönnek.

#430 április 08, 2012, 13:08:41, Germanicus
Sziasztok,
Lenne egy fontos kérdésem. Anno regisztráltam a bwin-re egy e-mail címről, ezzel a bwin account-al volt is 1 db sikeres kifizetésem. Ez volt több, mint 1 éve..... Azóta sajnos egy online játék során feltörték ezt az e-mail címem, belépni nem tudok rá megváltoztatták a kódot, de még él..... Ráadásul időközben a bwin-es adataimra sem emlékszem :)
Szóval kb. 1 hete csináltam egy új bwin accountot. Az lenne a kérdésem, ha kérem a Kifizetést vajon teljesítik-e? :S
U.I: Ezzel az új accountal semmilyen bónusz szolgáltatást nem vettem igénybe!

Idézetet írta: Germanicus Dátum április 08, 2012, 13:06:37
Sziasztok,
Lenne egy fontos kérdésem. Anno regisztráltam a bwin-re egy e-mail címről, ezzel a bwin account-al volt is 1 db sikeres kifizetésem. Ez volt több, mint 1 éve..... Azóta sajnos egy online játék során feltörték ezt az e-mail címem, belépni nem tudok rá megváltoztatták a kódot, de még él..... Ráadásul időközben a bwin-es adataimra sem emlékszem :)
Szóval kb. 1 hete csináltam egy új bwin accountot. Az lenne a kérdésem, ha kérem a Kifizetést vajon teljesítik-e? :S
U.I: Ezzel az új accountal semmilyen bónusz szolgáltatást nem vettem igénybe!

Szerintem esélytelen, jobban jársz, ha másik irodánál próbálkozol. :)

Hát az gáz lenne, mert most van rajta pár 10 ezer cash :S

Idézetet írta: Germanicus Dátum április 08, 2012, 13:38:11
Hát az gáz lenne, mert most van rajta pár 10 ezer cash :S

Vagy szólj,hogy töröljék a régit, vagy más ötltem nincs. ???

Hmm... a bwin / Személyes Adatok fül alatt van olyan rész hogy:
E-mail 1:....
E-mail 2:...
Ez mit takar valaki tudja?