Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Továbbra is vannak érdekes dolgok a bwinnél.

Az egyik ismerősöm az ING-nél fizetett be 2500 ft-ot az általuk megadott számlaszámra, ennek elvileg nincs költsége, az iroda mégis azt állítja, hogy hozzá csak 2300 ft érkezett, így nem jár a kezdő bónusz.
(később "rugalmasan" jelezték, hogy ha érkezik még 200 ft, akkor jóváírják, de erre meg az ismerősöm nem hajlandó (főleg elvből), mert most mennyit is kéne befizetnie, hogy 200 jusson az irodához??
Hja, az ING nem vont le semmit és van bizonylat a 2500 befizetéséről.)

A Forma1 Xpert játékuk is érdekes.
Az első fordulóban ki tudja hány embernek a megtett fogadása nem került be a játékba.
Úgy tájékoztattak, hogy a játék legvégén, májusban kerülnek ezek a tippek feldolgozásra!  :)
Biztosan nem lesz - jogos - anyázás, mikor a versenyek után egyből frissülő ranglista alapvetően átrendeződik a futam utáni napokban...
Akinek rendben jóváírták a pontjait, annak fingja nincs arról, hogy többek pontszáma a játék zárása után még növekedni fog...
Igazából senki nem tudhatja, hányan vannak még versenyben a pénzdíjakért.
Hasznos dolog így a ranglista...

Amit sajnálok, de a hibák után nem véletlen, hogy a Live Challenge játékukat hónapok óta nem írták ki egy meccsre sem.

Idézetet írta: clizer Dátum április 23, 2012, 21:15:20
Sziasztok!

Bwin-nel kapcsolatban lenne kérdésem.
Pár éve regisztráltam magam az oldalra, viszont akkor még nem voltam 18. Ennek ellenére ennek megfelelő születési dátumot adtam meg.. Fiatalság, bolondság.
Gondolkozom a befizetésen, viszont ha az adott kifizetési minimumot megszerezném, 2 dologra szükség lenne:
-Titkos kérdésre a válasz
-Okmánnyal való igazolás

Nos, én a titkos válaszomra nem emlékszem már, és az ügyfélszolgálaton kellene azonosítani magam, de arra sem emlékszem, hogy milyen szül. dátumot adtam meg még regisztrálásnál.:D

Lehetséges az, hogy erről a számláról valahogy még tudjak játszani?

Remélem kérdésem megválaszoltatik, ezt előre is köszönöm!

Én nem nagyon akarnék már erről a számláról játszani...
Az ügyfélszolgálatnak elsírhatod a dolgot, de ki is tilthatnak, mert átverted őket.
(a titkos válaszhoz van egy kérdés is, az sem segít? Mondjuk elvileg csak a kifizetéshez kell tudni...)

Ha a valós adataiddal újra regisztrálsz talán fel sem tűnik a rendszernek.
A név egyezhet ugyan, de hát az sokakkal előfordul, a regisztrációnál meg nem kellett megadni igazolványszámot, sem édesanyád nevét. (csak lakcím kell, email, mobilszám)
Mondjuk érdemes másik emailről regelni.

Vettél igénybe bónuszt korábban?
Ha igen, akkor most ne tedd, később megvonhatják, ha rájönnek. (kockáztathatsz is persze...)

Egyik haverom próbált pár hete a meghívásomra regisztrálni, de kiderült már mikor az adatlapot töltötte, hogy bwin ügyfél!
Ő erre nem emlékezett.
Rákérdezett az ügyfélszolgálatnál, ahol azt mondták, hogy 2008-ban már regisztrált...
Gondoltam biztos kedvet csinált neki Kokó a sportfogadáshoz akkoriban, de ahogy most olvasom, más nevében is lettek számlák nyitogatva...
Ha valaki csak az ismerősei/osztálytársai adataival elkezdett bónuszokat kiszedni, az is nyithatott számlákat.

Ha megpróbálsz kezdőbónuszt igénybe venni, akkor 4000 ft-nál kisebb összeg befizetése esetén érdemes meghívatnod magad (így akár 2500 kezdő befizetésre is jár 4000 ft bónusz), ha annál többet fizetsz be elsőre, akkor viszont az ezen az oldalon is található linkkel érdemes próbálkozni, ahol 7500-ig duplázzák a befizetésedet.

Üdv!

Következő a kérdésem: a bwin engedi e, hogy egy meccsnél fogadjak mindkét fél győzelmére? Logikusan ez akkor éri meg, ha a kisebbik szorzó is 2 fölött van.
Idézetet írta: Milan Dátum december 01, 2009, 19:16:27
Bwin Infó


Ha bármilyen kérdésed van a bwin-nel kapcsolatban, azt ebben a témában írd. Mielőtt feltennéd kérdésed megkérünk olvasd el a létező hozzászólásokat, hisz lehet, hogy már ott van a válasz a kérdésedre.

Megpróbálunk minél hamarabb válaszolni kérdésedre.  :great:

Idézetet írta: tapppancs Dátum április 24, 2012, 12:55:41
Üdv!

Következő a kérdésem: a bwin engedi e, hogy egy meccsnél fogadjak mindkét fél győzelmére?

Ha nem forgatsz bónuszt, engedik.

Idézetet írta: tapppancs Dátum április 24, 2012, 12:55:41
Logikusan ez akkor éri meg, ha a kisebbik szorzó is 2 fölött van.

Nem feltétlenül, pl. 1,8 - 2,3 ekkor is megéri. Az más kérdés, hogy arbitrázst egy irodánál szinte csak élőben találsz, vagyis a két fogadás között várnod kell valamennyit, és ez idő alatt alakulhat számodra kedvezőtlenül is a meccs.

Idézetet írta: Knapp Dátum április 24, 2012, 11:10:04
Én nem nagyon akarnék már erről a számláról játszani...
Az ügyfélszolgálatnak elsírhatod a dolgot, de ki is tilthatnak, mert átverted őket.
(a titkos válaszhoz van egy kérdés is, az sem segít? Mondjuk elvileg csak a kifizetéshez kell tudni...)

Ha a valós adataiddal újra regisztrálsz talán fel sem tűnik a rendszernek.
A név egyezhet ugyan, de hát az sokakkal előfordul, a regisztrációnál meg nem kellett megadni igazolványszámot, sem édesanyád nevét. (csak lakcím kell, email, mobilszám)
Mondjuk érdemes másik emailről regelni.

Vettél igénybe bónuszt korábban?
Ha igen, akkor most ne tedd, később megvonhatják, ha rájönnek. (kockáztathatsz is persze...)

Egyik haverom próbált pár hete a meghívásomra regisztrálni, de kiderült már mikor az adatlapot töltötte, hogy bwin ügyfél!
Ő erre nem emlékezett.
Rákérdezett az ügyfélszolgálatnál, ahol azt mondták, hogy 2008-ban már regisztrált...
Gondoltam biztos kedvet csinált neki Kokó a sportfogadáshoz akkoriban, de ahogy most olvasom, más nevében is lettek számlák nyitogatva...
Ha valaki csak az ismerősei/osztálytársai adataival elkezdett bónuszokat kiszedni, az is nyithatott számlákat.

Ha megpróbálsz kezdőbónuszt igénybe venni, akkor 4000 ft-nál kisebb összeg befizetése esetén érdemes meghívatnod magad (így akár 2500 kezdő befizetésre is jár 4000 ft bónusz), ha annál többet fizetsz be elsőre, akkor viszont az ezen az oldalon is található linkkel érdemes próbálkozni, ahol 7500-ig duplázzák a befizetésedet.
Az a helyzet, hogy 2-3 szor már töltöttem is a számlára a minimum befizetéssel, 18. életévem előtt. Persze, el is buktam azokat.:D
Bónusz is volt rajta felhasználva, egy ismerősöm kért meg hadd próbálja ki, mert épp akkor volt egy szülinapi bónuszom.. Abból is bukta lett végülis, de nem ez a lényeg.
Tehát azt mondod ezen a számlán már nincs esélyem nyeremény felvételére?

Idézetet írta: clizer Dátum április 24, 2012, 19:04:40
Az a helyzet, hogy 2-3 szor már töltöttem is a számlára a minimum befizetéssel, 18. életévem előtt. Persze, el is buktam azokat.:D
Bónusz is volt rajta felhasználva, egy ismerősöm kért meg hadd próbálja ki, mert épp akkor volt egy szülinapi bónuszom.. Abból is bukta lett végülis, de nem ez a lényeg.
Tehát azt mondod ezen a számlán már nincs esélyem nyeremény felvételére?

Amikor bekérik az igazolványod másolatát, valószínűleg összevetik a regisztrációnál megadott adatokkal.
Miért legyenek elnézőek, ha anyagi érdekük is azt diktálja, hogy erre hivatkozva megtagadják a kifizetést?

A feltételekben van hivatkozási alap:

A társaság fenntartja a jogot, hogy kizárja azokat a felhasználókat, akiknek az adatai nem helyesek a játékokból történő részvételből, illetve megtagadja a nyeremények kifizetését számukra. Az adatok érvényességének igazolásához a társaság fenntartja a jogot, hogy a regisztrált, licenszelt és az Európai Unió adatvédelmi törvényei által jóváhagyott cégek adatszolgáltatásait.

Ennek ellenére, a társaság kérésére a felhasználó köteles igazolni személyazonosságát (beleértve az útlevél, jogosítvány vagy személyi igazolvány másolatát, de nem kizárólag ezeket), valamint bármely más dokumentumot, amely szükséges az ügyfél azonosításához (beleértve egy friss közüzemi számlát és bankszámlakivonatot, de nem kizárólag ezeket).

Amennyiben nem tud érvényes dokumentumokat bemutatni, számláját és a kifizetéseket zárolhatjuk.


Ha kéred a számlád zárolását, akkor sem nyithatsz újat:

https://help.bwin.com/General/Account/Account_close.aspx

Az adataid a rendszerben maradnak.

Idézetet írta: benson Dátum április 24, 2012, 14:03:09
Ha nem forgatsz bónuszt, engedik.

Nem feltétlenül, pl. 1,8 - 2,3 ekkor is megéri. Az más kérdés, hogy arbitrázst egy irodánál szinte csak élőben találsz, vagyis a két fogadás között várnod kell valamennyit, és ez idő alatt alakulhat számodra kedvezőtlenül is a meccs.

Irodán belül esetleg a "Cross market"-ekkel érdemes próbálkozni, azaz más-más fogadástípust választani a két kimenetelhez.
pl.

Háromesélyes fogadás

Real Madrid   1.50
X   4.75
FC Bayern München   5.50


Hendikep 0:1

Real Madrid   2.20
X   3.80
FC Bayern München   2.55


Ez csak példa, mivel ha bónuszt forgatsz, az a jó, ha mindkét oldal teljesíti az előírt feltételt. (1.7-es szorzó felett)
Annyi fogadási variáció van, hogy lényegében kizárt, hogy minden variációt figyeljen egy iroda rendszere...

Amit benson kolléga ír, az lényegében trédelés, de bónusz forgatásnál működhet.
Pl. megfogadod 1.9-es szorzóért, hogy a meccs alatt 2,5 alatt lesz a gólok száma.
Vársz 5-10 percet és fogadsz arra, hogy 2,5 felett lesz. (addigra már 2.1 körül lesz a szorzó. A meccs elején lassabban változik, az utolsó 15 percben relatíve gyorsan.)

Ha abban az 5-10 percben nem esik gól, akkor kiszállhatsz belőle nyereséggel is.
Gól esetén viszont sokat kell várni, hogy megint megfelelő szorzót kapj. (ha a 3. gól született meg, akkor már nem kell várni, mert egyből veszítettél, ezért érdemesebb egy távolabbi határt játszani: 0:0-nál nem a 0,5 alatt/felettet és 2:0-nál nem a 2,5-ös határt, hanem olyat, ahol 1 gól még nem teszi tönkre a fogadásunkat.)

Lényegében itt látszólag ugyan 2-es körüli szorzókkal játszunk, valójában viszont 1-es körüli szorzóval fogadunk arra, hogy a következő pár percben nem lesz gól.


Ezt a kombit nem ajánlom :D

Bestseller Kombi - Felhasználóink 5 kedvenc fogadása - 10 EUR téttel Nyerjen 298 EUR


Idézetet írta: Knapp Dátum április 25, 2012, 10:46:17
Amikor bekérik az igazolványod másolatát, valószínűleg összevetik a regisztrációnál megadott adatokkal.
Miért legyenek elnézőek, ha anyagi érdekük is azt diktálja, hogy erre hivatkozva megtagadják a kifizetést?

A feltételekben van hivatkozási alap:

A társaság fenntartja a jogot, hogy kizárja azokat a felhasználókat, akiknek az adatai nem helyesek a játékokból történő részvételből, illetve megtagadja a nyeremények kifizetését számukra. Az adatok érvényességének igazolásához a társaság fenntartja a jogot, hogy a regisztrált, licenszelt és az Európai Unió adatvédelmi törvényei által jóváhagyott cégek adatszolgáltatásait.

Ennek ellenére, a társaság kérésére a felhasználó köteles igazolni személyazonosságát (beleértve az útlevél, jogosítvány vagy személyi igazolvány másolatát, de nem kizárólag ezeket), valamint bármely más dokumentumot, amely szükséges az ügyfél azonosításához (beleértve egy friss közüzemi számlát és bankszámlakivonatot, de nem kizárólag ezeket).

Amennyiben nem tud érvényes dokumentumokat bemutatni, számláját és a kifizetéseket zárolhatjuk.


Ha kéred a számlád zárolását, akkor sem nyithatsz újat:

https://help.bwin.com/General/Account/Account_close.aspx

Az adataid a rendszerben maradnak.
Tehát akkor bukta, nincs megoldás.:/
Mindenesetre köszönöm válaszaid, és a fáradságot!

Egy más kérdés (remélem nem számít nagyon off-nak), Te mely fogadási oldalt preferálod? bet365 tetszetős volt, de sajnos banki átutalásnál a minimum 35000.:)

Idézetet írta: clizer Dátum április 25, 2012, 15:39:07
Tehát akkor bukta, nincs megoldás.:/
Mindenesetre köszönöm válaszaid, és a fáradságot!

Egy más kérdés (remélem nem számít nagyon off-nak), Te mely fogadási oldalt preferálod? bet365 tetszetős volt, de sajnos banki átutalásnál a minimum 35000.:)

Kínálat szempontjából a bwin és a bet365 nálam a kedvenc, de bárhova szívesen megyek, ahol adnak bónuszt.
(Sportingbet, Interwetten, FortunaWin, Bet-at-home rendszeresen elköveti ezt a hibát. Áldassék a neve a marketinges kollégáknak!)

Szerintem játssz a bet365-nél és moneybookers-szel fizess be!
A mb (újabb nevén skrill) számládra utalhatsz is pénzt (kártyával is feltöltheted), magyarországi bankszámlaszámuk is van.
A bet365 15 000 ft-os, 100%-os kezdőbónuszt ad.
Ha a sportfogadas.org linkjéről regisztrálsz a mb-hez, akkor az első befizetésedre kapsz 20%, max. 10 euró jóváírást. (a bet365-höz is regelhetsz innen)

Tehát lényegében 12 000 ft-ból (15 000 - 10 euró)  lesz egy 30 000 ft-os induló egyenleged.



Idézetet írta: Knapp Dátum április 25, 2012, 19:47:58
Kínálat szempontjából a bwin és a bet365 nálam a kedvenc, de bárhova szívesen megyek, ahol adnak bónuszt.
(Sportingbet, Interwetten, FortunaWin, Bet-at-home rendszeresen elköveti ezt a hibát. Áldassék a neve a marketinges kollégáknak!)

Szerintem játssz a bet365-nél és moneybookers-szel fizess be!
A mb (újabb nevén skrill) számládra utalhatsz is pénzt (kártyával is feltöltheted), magyarországi bankszámlaszámuk is van.
A bet365 15 000 ft-os, 100%-os kezdőbónuszt ad.
Ha a sportfogadas.org linkjéről regisztrálsz a mb-hez, akkor az első befizetésedre kapsz 20%, max. 10 euró jóváírást. (a bet365-höz is regelhetsz innen)

Tehát lényegében 12 000 ft-ból (15 000 - 10 euró)  lesz egy 30 000 ft-os induló egyenleged.
Köszi a tippet!
Így nem sokkal a vége előtt szerintem már nem érdemes regisztrálnom, így lehet eltolom nyár közepére.
Gondolom itt is a bónuszokat forgatni kell egy adott időn belül, különben elveszik.

Sziasztok!

Sajnos a BWinnél egy borzasztó rossz és gusztustalan trend kezd teret nyerni az utóbbi hónapokban. Valaki utalt rá fentebb, hogy törölték a nyertes tétet utólag. Sajnos ez az utóbbi szűk két hónapban teljesen általános jelenség lett. Nem vagyok kezdő játékos, megéltem már pár érdekességet, de azt a gusztustalan, gátlástalan lehúzást, amit a BWin kezdett el művelni az utóbbi hetekben, nem nagyon tudom feldolgozni.

A lényeg tömören, hogy rendszeresen törölnek élő fogadásként elhelyezett téteket utólag, ilyenkor mindig hibás oddsra hivatkoznak, ami szánalmas, lévén elég nagy tapasztalatom van ilyen téren, illetve újabban már arra is figyelek, hogy valamilyen livescore program meg legyen nyitva közben, hogy ellenőrizni tudjam, helyes-e a BWin kiírása adott meccsről eredmény, lapok és egyéb dolgok tekintetében. A vicc az egészben, hogy gyakorlatilag kizárólag nyertes tétek kerülnek törlésre, a vesztesek mindig maradnak vesztesek, ennek csúcsa egy olyan esemény volt, ahol hibás oddsra hivatkozva töröltek nyertes téteket pár hete, ugyanakkor szintén ennél az eseménynél az 1-2 percen belül elhelyezett vesztes téteket szépen meghagyták vesztesnek utólag is, azokra "véletlenül" nem vonatkozott az utólagos törlés, meg ott hibás odds sem volt. Milyen érdekes, ugye?

Természetesen értelmes választ kicsikarni nem lehet ebből a #&@°˛`˛°˘˘˘ társaságból, lökik a sablont minden alkalommal. Már azon gondolkodom, hogy az ellenőrző szerveikhez fordulok panasszal, mert amit az utóbbi hetekben művelnek a bwinesek, azt nem tudom másként nevezni, mint csalás és lopás.

Érdekelne, hogy valakinek van-e tapasztalata panasz terén, lehet valami eredményt kicsikarni a gyakorlatban, vagy felejtsem el ezt a rabló bandát és menjek át más céghez? Korábban volt hasonló esetem más cégeknél is, az egyik közölte, hogy ugyan hibás volt az odds, ezért törölniük kellene a tétemet, de hogy megmutassák a tisztességes szándékukat, ezúttal eltekintenek a törléstől és megkapom a nyereményemet. Vessük össze ezt a gyakorlatot a BWinnél tapasztaltakkal...! Egyszerűen undorító ez a cég, nem tudok mást mondani!

bwinről lehet-e úgy leszedni a pénzt hogy ne legyen levonás? A bank(raiffaisen) úgy írja devizajóváírás, pedig forint van beálítva. Amit beírtam kifizetéskor annál pár %-al kevesebbet kaptam, + még a bank külön le is vont egy jókora kb 8% jutalékot így 10%-al kevesebbet kaptam végül meg.

Idézetet írta: fradi81 Dátum április 26, 2012, 00:23:02
bwinről lehet-e úgy leszedni a pénzt hogy ne legyen levonás? A bank(raiffaisen) úgy írja devizajóváírás, pedig forint van beálítva. Amit beírtam kifizetéskor annál pár %-al kevesebbet kaptam, + még a bank külön le is vont egy jókora kb 8% jutalékot így 10%-al kevesebbet kaptam végül meg.
Visa kártyára kérj kifizetést.

Idézetet írta: fradi81 Dátum április 26, 2012, 00:23:02
bwinről lehet-e úgy leszedni a pénzt hogy ne legyen levonás? A bank(raiffaisen) úgy írja devizajóváírás, pedig forint van beálítva. Amit beírtam kifizetéskor annál pár %-al kevesebbet kaptam, + még a bank külön le is vont egy jókora kb 8% jutalékot így 10%-al kevesebbet kaptam végül meg.

Azért deviza jóváírás mert a Bwin nem forintban utalja a pénzt. Nekem OTP visa kártyám van és ott nem szoktak levonni. Ha most történt a kiutalás akkor azért is kaphattál jóval kevesebbet, mert a Bwin jelenleg 296,82Ft-ért számolja az eurót, de az Eur/Huf középárfolyam jelenleg csak 287Ft.