Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Igen ,kipróbáltam netelerről befizet ,skrillre meg ki  :)

csacsi:Már irtam,Bwin forintos számláról  ki be fizetés Netellerre forintban zajik.Frissen tesztelve.

Ja a Bwinnek a legnagyobb előnye hogy lehet pénzátjátszásra használni :)
Még annyit hogy Netellernél, Skrillnél is be lehet záratni a számlát és lehet újat nyitni más devizában,amennyiben erre szükség lenne.

Idézetet írta: pukk Dátum szeptember 03, 2012, 16:06:53
csacsi:Már irtam,Bwin forintos számláról  ki be fizetés Netellerre forintban zajik.Frissen tesztelve.

Köszi!
Ezt olvastam utoljára: "Neteller befele biztos forint kifele meg hamarosan megmondom"

Wonder: köszi!

Idézetet írta: pukk Dátum szeptember 01, 2012, 12:07:30
Chromba nekem is. Más flash oldalak is.

Bwintől Netellerre 1nap alatt kint volt ft számláról ft ba utalták.

Nálunk meg hamarabb lesz a rubel  fizetőeszköz mint az euró úgy néz ki .
utánna itt jeleztem a középső sorban :)

Ha forintos bwin számláról forintos bankszámlára utalok, akkor ők euróban utalják? Csak mert, úgy emlékszem, hogy valahol ezt olvastam...(talán pont itt) Ez esetben ugye még akár nyerni is lehet rajta, ha a bwin alacsonyabban váltja, mint a bank, a kérdés az, hogy a bankok mit néznek? Középárfolyamot?

Idézetet írta: ricsi110 Dátum szeptember 03, 2012, 19:00:00
Ha forintos bwin számláról forintos bankszámlára utalok, akkor ők euróban utalják? Csak mert, úgy emlékszem, hogy valahol ezt olvastam...(talán pont itt) Ez esetben ugye még akár nyerni is lehet rajta, ha a bwin alacsonyabban váltja, mint a bank, a kérdés az, hogy a bankok mit néznek? Középárfolyamot?

Mivel ilyenkor két váltás van, a bwin átteszi euróba a forintodat, illetve a bankod visszaváltja, így hatalmas mázli kell hozzá, hogy keressél egy árfolyam ingadozáson.
Alapból 3-6% veszteséggel nyugodtan számolhatsz, ebből lehet pici plusz, de ugyanennyi erővel kétszer ekkora mínusz is...


A bwin árfolyamai meg érdekesek, ma kaptam meg a hétvégi bundesliga promóért a "szokásos" euróimat (14. hely a múltheti 4. után) és ismét 292 ft felett váltották át.  :)

Idézetet írta: Knapp Dátum szeptember 03, 2012, 19:27:28
Mivel ilyenkor két váltás van, a bwin átteszi euróba a forintodat, illetve a bankod visszaváltja, így hatalmas mázli kell hozzá, hogy keressél egy árfolyam ingadozáson.
Alapból 3-6% veszteséggel nyugodtan számolhatsz, ebből lehet pici plusz, de ugyanennyi erővel kétszer ekkora mínusz is...


A bwin árfolyamai meg érdekesek, ma kaptam meg a hétvégi bundesliga promóért a "szokásos" euróimat (14. hely a múltheti 4. után) és ismét 292 ft felett váltották át.  :)

Köszi!
Hát ez így nem hangzik valami jól... Természetesen nem az a célom, hogy ezen nyerjek, hanem hogy legalább a pénzemet megkapjam. :) De így azt sem tudom, hogy mikor utaljak ki, ha még azt sem lehet tudni, hogy a bwin miként számol...

Olvastam valahol a bwin szabályzatba, hogy a max nyeremény hetente 25 millió forint. Szerintetek ha valakinek tényleg sikerül egy 20 milliós számlát összehoznia, akkor azt ki is fizetnék neki, vagy zárolnák, mert megtehetik?

Idézetet írta: Medve Dátum szeptember 04, 2012, 23:36:38
Olvastam valahol a bwin szabályzatba, hogy a max nyeremény hetente 25 millió forint. Szerintetek ha valakinek tényleg sikerül egy 20 milliós számlát összehoznia, akkor azt ki is fizetnék neki, vagy zárolnák, mert megtehetik?
Szerintem kifizetnék utánna lekorlátoznák 0 ft-ra a max téteit

Hallottál már olyanról,akinek hasonló összeget sikerült összehoznia?

#655 szeptember 07, 2012, 01:27:46, Knapp
Idézetet írta: Medve Dátum szeptember 07, 2012, 00:59:04
Hallottál már olyanról,akinek hasonló összeget sikerült összehoznia?

Mivel az egyes eseményeken is korlátozva van a nyerhető pénz, így kisebb fajta (inkább nagyobb fajta) csoda kell ekkora összeg egy héten belüli megnyeréséhez.
Azért szeretnélek megnyugtatni: a heti limit nem 25, hanem 72 millió. (igazából 250 000 euró aktuális ellenértéke a limit, bizonyos fogadástípusoknál meg 100 000. Bár egy magyar ligakupameccsen talán 50 euró sincs ez az érték... )

A szelvényenkénti maximális nyereség pedig 2,5 millió, tehát 29 db nyertes, egy héten belüli fogadással lehetne csak meghaladni ezt az összeget.
Ha elindulsz ezen az úton, jó eséllyel még a 29. megtétele előtt korlátozni fog az iroda, így nem kell majd aggódnod a 72 milliós limit miatt!   :ok:

Ha mégsem korlátoznának, akkor azt javaslom, hogy 71 millió körül állj meg és csak a következő hétfő hajnalban folytasd a pénzgyűjtést!   ;D

Bár ha jól értem, te azt nem akarod elhinni, hogy akár 20 milliót is kifizetnének...
Szerintem amennyit engednek megnyerni, annyit kifizetnek valószínűleg, ha nem éltél vissza valamivel.

Igazából addig kell gyűjteni az egyenleget, amíg úgy gondolod, hogy ki is fognak fizetni. Többször is kiutalhatsz egy héten belül és ahogy írtam, a limitek miatt nem egyik pillanatról a másikra lesz 20 millió a számládon.
(kivéve, ha 40 milliót fizettél be.  ;D  )

Korlátozásoknak mik a jellemzői? Van egy bizonyos számú nyertes szelvény vagy megnyert összeg, ami után lekorlátoznak?

#657 szeptember 07, 2012, 13:04:37, dzoli
Én csak single eseményekre szoktam fogadni, és csak élőben. Sokéves tapasztalatom az hogyha valaki eléri a  1.5M-2M közötti tiszta nyereséget, akkor  már bármelyik pillanatban várható a korlátozás, de még ez is bőven jónak számít a többi irodához képest.

Amúgy meg miért kérdezed, már annyit nyertél hogy ezen aggódsz?

#658 szeptember 07, 2012, 13:00:55, dzoli
Chrome+bwin+legújabb flash, most már nem ugrál az élő felület hanem villog mint egy stroboszkóp... azt hiszem vissza kell térnem a firefoxra.

Szerk : már megjavult úgy tűnik.

Én mindenkinek azt javaslom, hogy amikor megduplázta a kezdő befizetését, akkor vegye ki a bent lévő összeg felét (így már akkor sem lesz mínuszban, ha elbukja a teljes egyenlegét, ráadásul az iroda kifizetési gyorsasága is tesztelhető), majd mindig tűzzön ki előre új célokat, amikor pénzt fog kivenni! (pl. 50 000 elérésekor, 100 000 elérésekor stb. Persze lehet milliókban is meghatározni az összegeket.  :) )
Így mindig le lehet fölözni a hasznot.
Elképzelhetetlennek tartom, hogy milliók álljanak a fogadási számlámon, kockáztatva a pénz eljátszását vagy az iroda "eltűnését", vagy azt, hogy valami miatt megtagadják a kifizetést... (persze egy pár órás arbitrázs vadászat más)

Aki sokat nyer, az sokat is tud elbukni.
Ezt úgy lehet megakadályozni, hogy kiveszed a pénzed egy részét még időben.
Nyerő szériában egyébként is bevállalósabb az ember, és ha ilyenkor tétet emel, akkor a törvényszerűen érkező rossz tippek több pénzt visznek el, mint amennyit kéne.

Nekem tavaly kétszer volt 6 számjegyű vesztes fogadásom, többet nem lesz.  :)

Szóval nem nagyon értem, miért kéne hagyni tízmilliókat a számlán összegyűlni!
Ha ekkora összeggel játszunk, akkor vagy nagyon gazdagok vagyunk, vagy nagyon hülyék.
Ráadásul úgysem tehetünk fel milliókat egy-egy eseményre a bwinnél (lásd előző hozzászólásom), tehát felesleges ekkora bank.
A számlán akkora összegnek kell lenni maximum, amivel játszani akarunk, a többi lehet a skrill számlánkon, a bankszámlánkon vagy akárhol, de ne az irodánál!