Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Hány nyitott fogadásom lehet egyszerre a bwin-nél?

Idézetet írta: Medve Dátum szeptember 08, 2012, 14:46:57
Hány nyitott fogadásom lehet egyszerre a bwin-nél?

Maximum kettő, de én már hallottam hogy valakinek három is volt egyszerre, de szerintem csak kamu volt.

Maximum kettő???? Nem is csinálhatok 4-5 fogadószelvényt egy nap?

Nekem most van 4. Sőt mivel múlt héten fogadtam 3-5ft-tal az összes bundesliga meccsre, ami 9függőt jelent, így nem hinném, hogy két-három függő lehet maximum. Ha csak poénból írtad, akkor szerintem azt legalább egy smileval jelezhetnéd, vagy vmivel, mert ha komolyan gondoltad, az elég nagy hülyeség/szemétség.

Talán egyszerűbb lenne, ha Medve kolléga megosztaná velünk az elképzeléseit (ha nem titkosak), mert így felesleges kérdésekre válaszolgatunk.
Ráadásul kicsit ellentmondóak is, mert minek beszélünk több tízmilliós nyereségekről, mikor az sem tiszta, hogy hány nyitott fogadásunk lehet egyszerre...

(Egyébként bármennyi. Csak az egyenlegünktől és az akaratunktól függ, de ugyanarra az eseményre nem tehetünk fel így sem annyi pénzt, hogy kijátsszuk a nyereménykorlátot.)

Üdv mindenkinek !!

Elkezdtek szórakozni a fogadásommal !!!!!   
Formula 1  erre fogadtam kevesebb mint 18,5 , kevesebb mint 20,5 autó teljesíti a versenytávot !!!!
53 körös volt a verseny (olasz nagydíj) ezt 13 autó teljesítette és a többi kört kapott tehát nem teljesítette a versenytávot mert csak 52 vagy annál kevesebb kört tett meg.És 4 autó ki is esett teszem hozzá.

Írtam nekik azt írták vesztes a fogadásom és küldték ezt a linket :  http://www.formula1.com/results/season/2012/876/7107/

én ezen is úgy látom hogy 53 kört 13 autó tett meg.  Valaki el tudná magyarázni miért nem nyertem ? Tőlük is megkérdeztem , hogy akkor miért NEM nyertem de még nem jött válasz.

Köszönöm !!!!!

Idézetet írta: tobias123456 Dátum szeptember 10, 2012, 12:09:02
Üdv mindenkinek !!

Elkezdtek szórakozni a fogadásommal !!!!!   
Formula 1  erre fogadtam kevesebb mint 18,5 , kevesebb mint 20,5 autó teljesíti a versenytávot !!!!
53 körös volt a verseny (olasz nagydíj) ezt 13 autó teljesítette és a többi kört kapott tehát nem teljesítette a versenytávot mert csak 52 vagy annál kevesebb kört tett meg.És 4 autó ki is esett teszem hozzá.

Írtam nekik azt írták vesztes a fogadásom és küldték ezt a linket :  http://www.formula1.com/results/season/2012/876/7107/

én ezen is úgy látom hogy 53 kört 13 autó tett meg.  Valaki el tudná magyarázni miért nem nyertem ? Tőlük is megkérdeztem , hogy akkor miért NEM nyertem de még nem jött válasz.

Köszönöm !!!!!

Akik kört kaptak azok is teljesítették a versenytávot.

Istenem. Komolyan ekkora láma vagy? Sosem láttál még forma1es versenyt?
Az teljesíti a versenytávot, aki beér,átér a célvonalon azután miután az első megnyerte a versenyt. Sőt még az utolsó pár körben kiesettek is beértnek minősülnek, csak ahány körrel a vége előtt kiesnek,annyi kör hátrányt adnak az eredményéhez. Ez azért van, mert például teszem azt Alonso egy 53körös versenye 52.körében kiesik, de adott 3kört mondjuk Glocknak.. Na már most valószínüleg az addig második helyen érkező Hamilton is 3at adott Glocknak, majd megnyeri a versenyt és Glock is beér de a 3kör hátrány miatt ő csak 50kört tett meg a versenyen,de Alonso hiába esett ki, 52-t futottm tehát Alonso Glock előtt végez a hivatalos eredményben, és nem minősül kiesettnek.

És attól mert vki kört kap, még teljesíti a távot, sőt le is futhatná a köreit amivel "lóg",de felesleges.

Ezért javaslom mindenkinek, hogy mielőtt fogadsz valamire, győződj meg róla mire is fogadsz..

Köszi a válaszokat ! A versenytáv akkor is 53 kör sztem meg akkor miért van külön olyan fogadás is hogy hányan fejezik be a versenyt ???  Akkor ezt is vehetjük úgy hogy kiesik de attól még befejezte a versenyt csak kieséssel ??? sehogy sem áll össze, ezek szerint  ha versenytávról beszélünk mindig mindenki befejezi ha kiesik ha nem mert 5 en kiestek valaki a 8 kör után azért ezt nem mondanám versenytáv teljesítésnek akár honnan nézem de mind1 .  Sztem keveritek a verseny táv meg a befejezés fogalmát.  De valszeg így jártam nem nagy ügy .

Egyszerűbben : Miért nem nyert pl Hamilton a 45 körben ???? Mert nem teljesítette a verseny távot és így csak az 53 kör végén intették le és nyert ! :D a versenytáv vagy 53 kör vagy 2 órás limit van !!!

Meg ugye 5 autó kiesett 24-5= 19 az kevesebb mint 20,5 vagy ők is teljesítették a verseny távot ? csak bringával vagy akkor hogy van ???? előzőket is olvassátok el amiket írtam egyre kíváncsibban várom a Lámás válaszokat legfőképp arra hogy kiesettek hogyan teljesítették a versenytávot :D

Javasolom, hogy autóversenyzés helyett gyalogolják végig a távot és minden tizedik kör végén kötelező legyen verekedniük egymással a versenyzőknek. Ha valaki kiesik, akkor kapjon egy ÍJ-kártyát (ÍJ = így jártál), aki pedig célba ér, annak adjanak egy korsó sört.

A sör kifejezetten jó ötlet :D
Igazából a fogadási kérdés több értelmű ....  de biztos hogy nem jó de most már tudom hogy pont fordítva kell értelmezni és akkor jó lesz minden és gennyesre fogadhatom magam amiből gennyes sok sört fogok inni :D:D:D:D:D  :beerchug:

Idézetet írta: tobias123456 Dátum szeptember 10, 2012, 12:09:02
Üdv mindenkinek !!

Elkezdtek szórakozni a fogadásommal !!!!!   
Formula 1  erre fogadtam kevesebb mint 18,5 , kevesebb mint 20,5 autó teljesíti a versenytávot !!!!
53 körös volt a verseny (olasz nagydíj) ezt 13 autó teljesítette és a többi kört kapott tehát nem teljesítette a versenytávot mert csak 52 vagy annál kevesebb kört tett meg.És 4 autó ki is esett teszem hozzá.

Írtam nekik azt írták vesztes a fogadásom és küldték ezt a linket :  http://www.formula1.com/results/season/2012/876/7107/

én ezen is úgy látom hogy 53 kört 13 autó tett meg.  Valaki el tudná magyarázni miért nem nyertem ? Tőlük is megkérdeztem , hogy akkor miért NEM nyertem de még nem jött válasz.

Köszönöm !!!!!
Itt a lényeg:

http://www.formula1.com/inside_f1/rules_and_regulations/sporting_regulations/8682/fia.html


Classification

Published with permission from the Federation Internationale de l' Automobile.

45) CLASSIFICATION
45.1 The car placed first will be the one having covered the scheduled distance in the shortest time, or, where appropriate, passed the Line in the lead at the end of two hours (or more if the race is suspended, see Article 5.3). All cars will be classified taking into account the number of complete laps they have covered, and for those which have completed the same number of laps, the order in which they crossed the Line.
45.2 Cars having covered less than 90% of the number of laps covered by the winner (rounded down to the nearest whole number of laps), will not be classified.
45.3 The official classification will be published after the race. It will be the only valid result subject to any amendments which may be made under the Code and these Sporting Regulations.

Vagyis csak azokról a versenyzőkről mondható el, hogy nem teljesítették a versenyt (will not be classified), akik a versenykör 90%-át nem teljesítették. A tegnapi napnál maradva: 53 kör 90%-a: 47,7 kör, ez lefele kerekítve (idézett szabályzat szerint) 47 kör. Tehát aki legalább 47 teljes kört teljesített, arra azt mondja a FIA szabályzat, hogy classified, vagyis teljesítette a versenyt. Itt a bwin a ludas, mivel pontatlanul fordította magyarra az angol szöveget, hiszen nem azt kellett volna írniuk, hogy "teljesíti a versenytávot", hanem hogy "teljesíti a versenyt". Mivel a következő futamra még nincs ilyen fogadási lehetőség náluk, így nem tudom, hogyan fogalmazzák ezt meg angolul. Ennek azért van jelentősége, mert minden fogadóiroda szabályzatában benne van, hogy ha valami eltérés, pontatlanság van az angol nyelvű verzió és bármilyen más nyelvű verzió között (akár a fogadási kínálatban is), minden esetben az angol nyelvű verzió a mérvadó, az erősebb. Ezért ha ott úgy fogalmaznak, hogy pl. "cars will be classified" (vagy valami nagyon hasonló), akkor egy szavad sem lehet, mivel ez éppen egyezik a FIA szabályzatban foglaltakkal. Szóval aki a fordítást végzi, az cseszte el. Nem hiszem, hogy ez vigasztal, de így már világos?

Nagyon köszönöm !

Nem vagyok nagyon rajta csak én másképp fogalmaztam meg magamban mint ahogyan azt ők gondolták annyira ezért nem nagy bukta de nem 1 értelmű azt el lehet ismerni azért. :D  Mindenesetre nagyon köszönöm a segítséged ez válasz volt a javából :D  :great:  köszi !!!! Végül is én gondolom jól de mégsem .. :D    Köszi szépen !!!