Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ők elég negatív irányba fejlődtek,viszont a másik klónjuk(gamebookers),nálam nagyon gyorsan fizet..egyenlőre.

Dacsi igen van bwin Magyar telefonos ügyfélszolgálat,többször beszéltem velük.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum február 05, 2013, 20:54:20
Dacsi igen van bwin Magyar telefonos ügyfélszolgálat,többször beszéltem velük.
Üzenetben elküldenéd a telefonszámot? Szerintem szükség lesz rá, mert továbbra sem történt semmi előrelépés az ügyben.
Előre is köszönöm!

Talán egy másik fórumon olvastam , hogy egyik felhasználó játszott napi szinten bwin-en és zárolták a számláját "játékfüggőség" céljából. Ilyen itt tényleg van?

Dacsi fenn van az oldalukon is:0035020077477

Bár Én úgy emlékszem hogy délelőtt is beszéltem velük de lehet változott mert az oldal szerint csak délután elérhetők.

Idézetet írta: kaloz01 Dátum február 06, 2013, 21:35:54
Dacsi fenn van az oldalukon is:0035020077477

Bár Én úgy emlékszem hogy délelőtt is beszéltem velük de lehet változott mert az oldal szerint csak délután elérhetők.
Azt hittem az az angol ügyfélszolgálaté, de akkor holnap megpróbálom, köszönöm!

Régebben volt, de jelenleg nincs pénzem a bwinnél. Most viszont 40 ezerrel szeretném megjátszani a Pick Szeged mérkőzését +4.5-ös hendikeppről a Schaffhausen ellen, +talán még a Hamburgot is bepróbálom +5.5 gólról a ruszkik ellen. A kérdésem annyi volna, bwinen lehetséges ilyet, hogy 1.lépésként holnap befizetek, 2.lépés: megteszem ezt a kombit, aztán 3.lépésként holnapután ki is fizetem a pénzt?

Idézetet írta: Botika Dátum február 06, 2013, 22:17:01
Régebben volt, de jelenleg nincs pénzem a bwinnél. Most viszont 40 ezerrel szeretném megjátszani a Pick Szeged mérkőzését +4.5-ös hendikeppről a Schaffhausen ellen, +talán még a Hamburgot is bepróbálom +5.5 gólról a ruszkik ellen. A kérdésem annyi volna, bwinen lehetséges ilyet, hogy 1.lépésként holnap befizetek, 2.lépés: megteszem ezt a kombit, aztán 3.lépésként holnapután ki is fizetem a pénzt?

A saját pénzed, ha nincs bónuszod és már azonosítva vagy, akkor nincs akadálya a kifizetésnek...
Mondjuk hétvégén nem foglalkoznak a kiutalásokkal és egy pénteki kifizetési kérelmet nem biztos, hogy aznap teljesítenek.

Idézetet írta: Knapp Dátum február 06, 2013, 22:23:34
A saját pénzed, ha nincs bónuszod és már azonosítva vagy, akkor nincs akadálya a kifizetésnek...
Mondjuk hétvégén nem foglalkoznak a kiutalásokkal és egy pénteki kifizetési kérelmet nem biztos, hogy aznap teljesítenek.
Az teljesen mindegy, hétfőig simán tudok várni. Köszi szépen a választ!

Idézetet írta: TiB Dátum február 06, 2013, 22:31:31
A 2. és 3. lépés között kell majd azért egy icipici apróság :)
Én is hasonlót hajtottam végre nemrég, nekem MB-re egy nap alatt kinn is volt.
Nagyon király. :) Persze, természetesen benne van az is, hogy elveszítem a pénzemet. Bár nagyon furcsa lenne, ha bármelyik csapat ennyi góllal kikapna. Ennek ellenére természetesen nem könyveltem el előre a pénzt.

Idézetet írta: Botika Dátum február 06, 2013, 22:17:01
Régebben volt, de jelenleg nincs pénzem a bwinnél. Most viszont 40 ezerrel szeretném megjátszani a Pick Szeged mérkőzését +4.5-ös hendikeppről a Schaffhausen ellen, +talán még a Hamburgot is bepróbálom +5.5 gólról a ruszkik ellen. A kérdésem annyi volna, bwinen lehetséges ilyet, hogy 1.lépésként holnap befizetek, 2.lépés: megteszem ezt a kombit, aztán 3.lépésként holnapután ki is fizetem a pénzt?

A Hamburg meccsen 10,0-ról 9,25 a döntetlen és benne van a dologban.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum február 07, 2013, 11:09:37
A Hamburg meccsen 10,0-ról 9,25 a döntetlen és benne van a dologban.

Érvényesült is a papírforma, döntetlen lett a meccs.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum február 07, 2013, 11:09:37
A Hamburg meccsen 10,0-ról 9,25 a döntetlen és benne van a dologban.

Vége 29-29 2000-ből 20000 ennyi.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum február 07, 2013, 17:15:29
Vége 29-29 2000-ből 20000 ennyi.
Gratulálok! Szép tipp. Én inkább a biztosabbra mentem.

Mi van mostanában a bwin-nel? Tegnap folyamatosan rossz eredményt írtak a Chehovskie-Hamburg és a Kadetten-Szeged meccsen. Nem nagyon akarja számolni a bónusz forgatásomat pedig 1.70 felett tettem, most meg nem enged kombináltba dolgokat megjátszani (francia kézit együtt vagy olasz kosarat.) A kifizetés lassúságáról már inkább nem is beszélek... :noway: