Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


no igen, de ez a kifizetési hajlandóságot nem fogja javítani...

Sikerült már belépnie valakinek? Az oldal már elérhető, de nem tudok belépni, ráadásul be van lassulva, lehet túl sokan próbálkozunk egyszerre. Tehát mindenkit megkérnék, hogy hagyja abba  ;)

A tököm televan már hogy egész nap lehetetlen belépni!!! Asszem utalom ki innen a pénzemet... :bash:

Szar lett ez a Bwin is lassú a beléptetés de be se léptet persze pont ma van ilyen probléma és nem egy olyan hétfői nap amikor még meccsek is alig vannak. :bash:

Sikerült, végre.

Arról nem is beszélve hogy a nagy frissítésből semmi sem látszik...a kinézet tök ugyanaz mint előtte. Ment a kamu szöveg, gondolom fingjuk se volt hogy mi a baj.

Nektek szokott olyan lenni, hogy időnként nem lehet bejelentkezni, ritkán betölti az oldalt, de bejelentkezni nem sikerül csak jó néhány perc után? Ránézésre szerver hibának látszik, de ahogy elnézem ezeket csak annyi érdekel, hogy náluk hagyjuk a pénzünket. 

Idézetet írta: krekacst Dátum február 14, 2013, 18:34:31
Nektek szokott olyan lenni, hogy időnként nem lehet bejelentkezni, ritkán betölti az oldalt, de bejelentkezni nem sikerül csak jó néhány perc után? Ránézésre szerver hibának látszik, de ahogy elnézem ezeket csak annyi érdekel, hogy náluk hagyjuk a pénzünket.

Nekem az utóbbi 2 napban vannak ilyenek. Várok 1-2 napot hátha stabilizálják, aztán télak!

Sajnos már hetek óta ilyen lassú az oldal. Néha megjavul, akkor normálisan kezelhető, de ha előjön ez a lassuság akkor napokig ez van. Biztos nem foglalkoznak vele kellő mértékben. :bash:

Kérnék kifizetést, de igazolnom kell a személyemet... >:(. Most akkor szkenneljem be a személyimet vagy mi? Vagy a bankkártyámat? Légyszi segítsetek, ezeknek nem írok, tuti 1 hét mire válaszolnak...

bankkártyát lemásolva ne küldj sehova...

fotózd le a személyidet, azt küldd el nekik

Idézetet írta: driverbiro Dátum február 14, 2013, 20:16:13
Kérnék kifizetést, de igazolnom kell a személyemet... >:(. Most akkor szkenneljem be a személyimet vagy mi? Vagy a bankkártyámat? Légyszi segítsetek, ezeknek nem írok, tuti 1 hét mire válaszolnak...

Amikor kifizetést kérsz, ott nem ajánlja fel, hogy feltöltheted?
Hátha akkor nem a 10 nap elmaradásban lévő magyar ügyfélszolgálathoz kerül személyid másolata...

Idézetet írta: Knapp Dátum február 14, 2013, 21:25:20
Amikor kifizetést kérsz, ott nem ajánlja fel, hogy feltöltheted?
Hátha akkor nem a 10 nap elmaradásban lévő magyar ügyfélszolgálathoz kerül személyid másolata...
De felajánlja, holnap ki is veszem innen a pénzemet.
Már persze ha be tudok lépni, mert megint nem enged be. :noway:

Most komolyan hogy lehetnek ilyen töketlenek? Lassan 3 hete küldtem el a személyim + lakcímkártya másolatát de eddig semmi hír. ( már 3x is elküldtem ) Pedig amíg nem fogadják el addig nem tudom kivenni a pénzt mert nem engedi.

Üdv!

Most először szeretnék kifizetést kérni a BWIN-ről, de addig jutottam, hogy feltöltöttem a személyim másolatát,(mivel kérték) de semmi nem történik. Ahogy próbálom a "kifizetés"-t ugyanoda visszadob és újra kéri. Írtam az ügyfélszolgálatra, eddig semmi válasz.
Köszönöm a segítséget!