Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


Csak úgy megemlítem, hogy akik a 10minutemadness játékban nyert bónuszfeltöltést (ez egyetlen ingyenes jó tippel megoldató a férfi kosár Euroliga meccsei alatt), az 40 euró (12000 ft) kezdőbónuszt kaphatott még tegnap is.
Ha működik még addig a regisztráció magyaroknak, akkor május 10-én érdemes előbb játszani egyet...

Én egy ismerősömmel nyittattam még tegnap számlát ezzel a módszerrel, be még nem fizetett, de ott a 12 000 ft-os ajánlat a bónuszai között...

Idézetet írta: Knapp Dátum május 01, 2013, 13:59:33
Csak úgy megemlítem, hogy akik a 10minutemadness játékban nyert bónuszfeltöltést (ez egyetlen ingyenes jó tippel megoldató a férfi kosár Euroliga meccsei alatt), az 40 euró (12000 ft) kezdőbónuszt kaphatott még tegnap is.
Ha működik még addig a regisztráció magyaroknak, akkor május 10-én érdemes előbb játszani egyet...

Én egy ismerősömmel nyittattam még tegnap számlát ezzel a módszerrel, be még nem fizetett, de ott a 12 000 ft-os ajánlat a bónuszai között...

Az rendben, tegnap még tegnap volt, de ma már május van.

Idézetet írta: mgabesz07 Dátum május 01, 2013, 17:43:39
Az rendben, tegnap még tegnap volt, de ma már május van.

Pont te írtad, hogy még működik a regisztráció, nem?!   :)

Persze nem tudhatjuk, meddig.
Ezt a promót korábban is reklámoztam, de csak tegnap próbáltattam ki egy ismerőssel.

Idézetet írta: Knapp Dátum május 01, 2013, 20:22:31
Pont te írtad, hogy még működik a regisztráció, nem?!   :)

Persze nem tudhatjuk, meddig.
Ezt a promót korábban is reklámoztam, de csak tegnap próbáltattam ki egy ismerőssel.

Igen én furcsálltam a dolgot, továbbmegyek ma is megy még...

Altalaban milyen hamar valaszol az ugyfelszolgalat?
A szamlam zarolasat kertem par napja, de semmi reakcio...

Idézetet írta: borgosh Dátum május 05, 2013, 12:11:00
Altalaban milyen hamar valaszol az ugyfelszolgalat?
A szamlam zarolasat kertem par napja, de semmi reakcio...

1-2 hét.
De miért kell zároltatni? -lehet egy idő múlva jó pénzt lehetne érte kérni...

Hibabol regen ket accountot nyitottam, de meg egyiket sem hasznaltam, s most akarom hasznalni a bwin-t. Viszont ha meghagynam mindket accountot lehet, hogy megszopatnanak egy szamlazarolassal a dupla account miatt.

Idézetet írta: borgosh Dátum május 05, 2013, 12:50:28
Hibabol regen ket accountot nyitottam, de meg egyiket sem hasznaltam, s most akarom hasznalni a bwin-t. Viszont ha meghagynam mindket accountot lehet, hogy megszopatnanak egy szamlazarolassal a dupla account miatt.
Vagy nem. Nekem is kettő van, de az egyiket még kb 5 éve nyitott és kétszer léptem be. Persze nem az igazi adataimat adtam meg anno...

Késő délután Skrilles kifizetést kértem és pár órával később megérkezett, pedig már több, mint egy éve volt az ellenőrzés (jogosítvány).
Egy rossz szót nem szólhatok!

Megbízható iroda továbbra is!  :ok:

Helló!

Tegnap tettem egy fogadást az Udinese-Sampdoria meccsre! "Ki lő gólt a mérkőzésen a rendes játékidőben" Di Natale kimenetell.
Di Natale 2 szer is betalált a 3.gólt pedig egy másik játékos szetrezte.
A Bwin nem írta jóvá a nyereményt mert a harmadik gólt szerző játékos neve szerepel a jó eredmény ként. Pedig én úgy gondolom hogy jogos a reklamációm!
Írtam az ügyfélszolgálatnak is de nem válaszoltak .Mennyi átfutási idő van a reklamációnál??Esetleg várhatok nyeremény jóváírást?

Idézetet írta: mikri85 Dátum május 06, 2013, 07:01:52
Helló!

Tegnap tettem egy fogadást az Udinese-Sampdoria meccsre! "Ki lő gólt a mérkőzésen a rendes játékidőben" Di Natale kimenetell.
Di Natale 2 szer is betalált a 3.gólt pedig egy másik játékos szetrezte.
A Bwin nem írta jóvá a nyereményt mert a harmadik gólt szerző játékos neve szerepel a jó eredmény ként. Pedig én úgy gondolom hogy jogos a reklamációm!
Írtam az ügyfélszolgálatnak is de nem válaszoltak .Mennyi átfutási idő van a reklamációnál??Esetleg várhatok nyeremény jóváírást?


Milyen szoposok ...hallottam mar ilyenrol, azt hiszem pont naluk volt az eset...eleg kesore valaszolnak...aznap szinte biztos, hogy nem

Vasárnap feltöltöttem a személyimet ami sajnos törött, útlevél lejárt számla sajnos nincs. Kedden ráírtam a ügyfélszolgálatra, hogy mi van, mert még nem volt elfogadva. Kaptam egy emailt még aznap (ahogy olvasgattam ez elég nagy csoda), hogy nem tudják elfogadni. Erre megnézem a kifizetésnél: tovább tudok menni. Nagyszerű. (ezt is olvastam már, hogy lehetséges) 3 nap eltelt már. Tegnap még a status az volt, hogy igazolásra várakozás. Ma semmi se a status részbe se a comment részbe. Ilyenkor már az van, hogy elfogadták, mert e-mailt se kaptam tőlük?

Szevasztok, engem nagyon érdekelne, hogy Bwin-en mennyi lenne az adó ha kifizetést kérek?

Idézetet írta: Royal Dátum május 19, 2013, 11:16:15
Szevasztok, engem nagyon érdekelne, hogy Bwin-en mennyi lenne az adó ha kifizetést kérek?

A bwin nem adóztatja meg a kifizetésedet, miért is tenné?
Ha alávetné magát a még nem is létező magyar jogszabálynak, akkor esetleg a tétjeidet adóztatná, azaz lényegében kisebb szorzókkal fogadhatnál náluk.
A kifizetést viszont valószínűleg akkor sem fogják büntetni, már előtte lecsipegetik, ami az adófizetési kötelezettséghez kell. (persze az is lehet, hogy az irodák ugyanúgy nem hárítják majd át a költségeiket, mint a magyar bankok a tranzakciós illetéket. hahaha)

Viszont a bwin kivonulása nem azt jelzi, hogy ők a magyar piacon nagyon tervezgetnének, ha pedig nem vesznek licencet, akkor nem fognak fáradozni az adó behajtásával és befizetésével sem, ami meg annyit jelent, hogy amíg megtűrik a magyar játékosokat, addig változatlan feltételekkel játszhatunk náluk.

Lekorlatozhatnak azert, ha folyamatosan sokat nyerek naluk, es hetente kerek kifizetest?