Bwin Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


Idézetet írta: borgosh Dátum augusztus 22, 2013, 12:27:35
Eddig se szerettem a bwint de most mar hivatalosan bekaphatja...6.5 euromba kerult csak egy kifizetes...ezzel bucsuzom toluk...
Erre legalább jóváírták a nyereményt? :)

Idézetet írta: rosco Dátum augusztus 22, 2013, 13:14:33
Erre legalább jóváírták a nyereményt? :)

Nem estem fejre, hogy me is rakjam a fogadast... ;D ;D

#1232 augusztus 22, 2013, 14:13:49, leroi
A banki átutalásnál két fajta van: Van a 600 Ft-os, és van egy 11000 Ft-os. Tartok tőle, hogy ez utóbbi lesz a nemzetközi átutalás.


Update: A Rafi bank felé az olcsóbb megoldással is elindította az utalást, reméljük a legjobbakat.

Idézetet írta: leroi Dátum augusztus 22, 2013, 14:07:24
A banki átutalásnál két fajta van: Van a 600 Ft-os, és van egy 11000 Ft-os. Tartok tőle, hogy ez utóbbi lesz a nemzetközi átutalás.


Update: A Rafi bank felé az olcsóbb megoldással is elindította az utalást, reméljük a legjobbakat.

Jó az olcsóbbikkal is, kb 2-3 hete utaltam ki, kevesebb, mint 2 nap alatt teljesítették. Ráadásul a másik utalási módnál nem lehet forintban kérni, ha jól emlékszem.

Idézetet írta: leroi Dátum augusztus 22, 2013, 14:07:24
A banki átutalásnál két fajta van: Van a 600 Ft-os, és van egy 11000 Ft-os. Tartok tőle, hogy ez utóbbi lesz a nemzetközi átutalás.


Update: A Rafi bank felé az olcsóbb megoldással is elindította az utalást, reméljük a legjobbakat.

Nem nemzetközi az utalás, ha magyarországi számlaszámon keresztül utal a bwin.
Amíg ezt nem szüntetik meg, addig "olcsó" marad...

A bwinnek az Envoy Services Ltd. bonyolítja a magyarországi pénzforgalmát és ehhez K&H-s számlát használnak.

#1235 augusztus 26, 2013, 15:30:44, leroi
A pénteki utalás szombat reggel megérkezett, szóval ez ok. A 600 Ft nem, de mindegy.


Vajon ez a gamebookerst is érinti? (mint bwin leányt)
Update: Igen  >:(


Viszont az INSTADEBIT nevű e-pénztárca továbbra is ingyenes maradt mind a két helyen. Nagyjából a Skrillhez hasonló kondíciók, ingyenes VISA feltöltés (skrill: 1,9%) és van Real-time deposit. Másfelől meg alacsonyabb limitek (500$/hét, ha jól olvastam) A cég kanadai, megbízhatónak írják le mindenhol.  Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a fizetési módszerrel  kapcsolatban?

Most lehet, hogy én vagyok a madár, de regisztráláskor nem találom meg Magyarországot az Országok között.

Ilyenkor mi a teendő?

Idézetet írta: Hersicki Dátum szeptember 07, 2013, 12:28:31
Most lehet, hogy én vagyok a madár, de regisztráláskor nem találom meg Magyarországot az Országok között.

Ilyenkor mi a teendő?

Semmi. Nem fogadnak több magyar klienst.

Idézetet írta: leroi Dátum augusztus 26, 2013, 14:43:52
Viszont az INSTADEBIT nevű e-pénztárca továbbra is ingyenes maradt mind a két helyen. Nagyjából a Skrillhez hasonló kondíciók, ingyenes VISA feltöltés (skrill: 1,9%) és van Real-time deposit. Másfelől meg alacsonyabb limitek (500$/hét, ha jól olvastam) A cég kanadai, megbízhatónak írják le mindenhol.  Esetleg van valakinek tapasztalata ezzel a fizetési módszerrel  kapcsolatban?

Az a baj vele, hogy nincs bankkártyájuk, és muszáj vagy a bankszámládat hozzárendelni.

Sziasztok!

Kapott már valaki blokkolást IP-re a BWin-től? Igazából nem az IP-t blokkolják persze, (pláne akkor nem tudják, ha ugró), mert egy újratelepítés után be lehet ismét lépni és működik minden funkció (fogadás, pénzkivét, stb.), de azt az üzenetet kapja ilyenkor az ember a rendszer frissítése előtti belépéskor, hogy az IP-t blokkolta a BWin és erről a címről többé nem tudok belépni. Ha jól emlékszem, 675 a "kódja" a hibaüzenetnek.
Ilyen esetben menekítse az ember a pénzét, mert onnantól "rajta van a bélyeg" és záros határidőn belül végleges tiltást kap és levelezgethet velük hetekig, hogy nagy nehezen kifizessék legalább bankszámlára, vagy nagy valószínűséggel nem történik kitiltás akkor sem, ha a rendszer frissítése után további használatban marad az account?

Ha valakinek van ilyen ügyben személyes tapasztalata és megosztaná itt, nagyon megköszönném.

Üdv!

Ma fizettem be 20€-t a számlámra, amihez dobtak még 10€ birthday bónuszt. Felmentem 85€-ig, de nem enged kifizetést igényelni. Most akkor mi van, lehúzhatom a rolót?


Idézetet írta: CaeSar Dátum szeptember 11, 2013, 20:59:39
Ma fizettem be 20€-t a számlámra, amihez dobtak még 10€ birthday bónuszt. Felmentem 85€-ig, de nem enged kifizetést igényelni. Most akkor mi van, lehúzhatom a rolót?


Mit ir ki mikor szeretnel kifizetest kerni? kicsit bovebben ird le :)
ha lejart a bonuszforgatasi kotelezettseged es megsem tudsz kifizetest kerni akkor irj a supportnak (voltam hasonlo helyzetben, hogy valamiert nem mukodott a kifizetes opcio)

Idézetet írta: CaeSar Dátum szeptember 11, 2013, 20:59:39
Ma fizettem be 20€-t a számlámra, amihez dobtak még 10€ birthday bónuszt. Felmentem 85€-ig, de nem enged kifizetést igényelni. Most akkor mi van, lehúzhatom a rolót?

Hasonlóan jártam a Gamebookerssel a napokban. Egy fogadás miatt fizettem be oda (minimumot), nézelődtem az oldalon és azt látom, hogy a kiutalási lehetőségeket "blokkolták"!
Se bónusz, se semmi nincs. És eddig a kifizetéssel se volt gond.
Írtam nekik az oldalon keresztül, napok óta nem válaszolnak. Ma is írtam, de a leveleket visszadobálta a rendszer. Talán most elment egy. A vicc az, hogy ide regisztráltam először. Még 2003 végén a "hőskorban". És most elkezdenek velem itt cseszekedni! Nevetséges.

FIGYELEM: A megadott adatoknak helyesnek kell lenniük. A helytelen adatok megadása fizetési késedelmeket okozhat, valamint díjak felszámolását eredményezheti, de előfordulhat ilyen esetben a pénzösszeg elvesztése is.

Ezt az üzenetet kapom.

BIRTHDAYCOM10EEUR    EUR 10,00    49% összegyűjtve   
2013.09.11. 16:48

Ez meg a bónusztörténetnél van. Lehetséges, hogy még nem forgattam meg a bónuszt? Pesig már 109 €-t visszajátszottam 1,7-es oddstól nagyobbon.

Egyeltalán hol tudom megnézni, hogy mik a bónusz kifizetésének feltételei?

Írtam a supportnak, és meglepetésemre már ma reggelre kaptam választ, sőt a kifizetési tranzakció is elindult (banki átutalás). "Folyamatban" lévő állapotban van, remélem, hogy mielőbb a számlámon lesz.  :ok: