TippmixPro

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában


#240 június 17, 2013, 10:49:22, georgeboyd
Idézetet írta: nasgur Dátum június 17, 2013, 09:39:05

Szerintem semmi köze hozzá, vagyis igazából lenne köze mivel pénzforgalmat generálsz ami után 1 ft adót nem fizetsz.. De nem tud vele mit csinálni. A NAV csak annyit lát hogy veszed ki a pénzt az ATMből.. De a skrill biztos hogy nem fog a NAV adat lekérésének eleget tenni mivel a NAV nak nincsen semmilyen befolyása rá.. Az ő hatáskörük az országhatárig ér el kb.. Szerintem csak rendőrségi úton hogyha bizonyíthatóan valami büncselekményhez közöd van, akkor fognak rólad információkat adni.
Ez azért nem teljesen így van. Bár a konkrét kérdésben a Skrill álláspontját nem tudom, de a az nem igaz, hogy a NAV-nak csak az országhatárig terjed a hatásköre. Vannak országok, akikkel szerződés van a banki adatok kiadatásáról. Ausztriával is most készülünk egy ilyet aláírni.
Persze félni nem kell, ez a Skrilles verzió jelenleg elég biztonságosnak tűnik, nem hiszem, hogy komolyabban elfajulnának a dolgok, ehhez buták voltak itthon a törvényalkotók már eddig is.

Mondjuk elég nagy költsége van a Skrilles készpénzfelvételnek, ez az egy hátránya van.

A készpénzfelvétel díja 1,8€, ami szerintem elfogadható. Ráadásul VIP ügyfeleknek ingyenes. Egyedül a valutaátváltási díj húzós, de ezt sehogy se lehet kikerülni, ha nem forintban játszunk.

Idézetet írta: Irtis Dátum június 17, 2013, 11:16:43
A készpénzfelvétel díja 1,8€, ami szerintem elfogadható. Ráadásul VIP ügyfeleknek ingyenes. Egyedül a valutaátváltási díj húzós, de ezt sehogy se lehet kikerülni, ha nem forintban játszunk.
Én nem tudom, de ha kisebb összeget veszek ki (mondjuk 10K), akkor annak van 1200-1500 forintnyi költsége, ez százalékosan elég sok (10-15%). Ha  a maxot veszem ki, a 70K környékét, annak 2-3 ezres költsége van, 3-4%, ez sem kevés, de ugye nincs más.

Én VIP ügyfél vagyok, és nekem csak a 2% körüli átváltási díjat veszik le. Ha valaki sok pénzzel játszik, érdemes jelentkezni a VIP programba (havi 2000€ forgalom a feltétel).

Idézetet írta: Irtis Dátum június 17, 2013, 13:12:20
Én VIP ügyfél vagyok, és nekem csak a 2% körüli átváltási díjat veszik le. Ha valaki sok pénzzel játszik, érdemes jelentkezni a VIP programba (havi 2000€ forgalom a feltétel).
Milyen forgalom számít bele? A Withdraw beleszámít? Azt tudom, hogy az egymásnak küldött pénz nem számít bele.

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 17, 2013, 14:22:41
Milyen forgalom számít bele? A Withdraw beleszámít? Azt tudom, hogy az egymásnak küldött pénz nem számít bele.

Csak az irodákba való befizetés számít bele, és már nincs a 2.000 euro/hónap akció, hanem 6.000 euró/3 hónap kell a VIP-hez.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 17, 2013, 14:26:13
Csak az irodákba való befizetés számít bele, és már nincs a 2.000 euro/hónap akció, hanem 6.000 euró/3 hónap kell a VIP-hez.
Köszi. Befizetni nem szoktam ennyit, de akkor majd egyszer betolok egyben valahova 6 ezret.

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 17, 2013, 14:26:13
Csak az irodákba való befizetés számít bele, és már nincs a 2.000 euro/hónap akció, hanem 6.000 euró/3 hónap kell a VIP-hez.

Még él az akció, ráadásul 1% cashback is jár az 1. hónapban.
https://www.moneybookers.com/partners/affiliates/vip/cashback/?p=oddsportal.com&rid=27290876&promo_id=16258532

Idézetet írta: Irtis Dátum június 17, 2013, 18:38:02
Még él az akció, ráadásul 1% cashback is jár az 1. hónapban.
https://www.moneybookers.com/partners/affiliates/vip/cashback/?p=oddsportal.com&rid=27290876&promo_id=16258532

Akkor nem tudom mit kell csinálni, mert nekem nem történik semmi erre a kódra...
Ez nem úgy működik, hogy megfelelsz a feltételeknek, és akkor küldenek e-mailben egy kódot, amit be kell írni?
Netelleren én automatikusan VIP lettem, nem kellett így szarozni...

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 17, 2013, 19:10:14
Akkor nem tudom mit kell csinálni, mert nekem nem történik semmi erre a kódra...
Ez nem úgy működik, hogy megfelelsz a feltételeknek, és akkor küldenek e-mailben egy kódot, amit be kell írni?
Netelleren én automatikusan VIP lettem, nem kellett így szarozni...

Nekem elfogadta a kódot (legalábbis úgy nézett ki), viszont ténylegesen semmi jelét nem látni, de bő 10 nap múlva - amikor lejár a 30 - már többet tudok mondani majd róla. Amúgy jól szétoffoltuk a tippmixpro-s témát. 8)

Idézetet írta: csacsi1899 Dátum június 17, 2013, 19:10:14
Akkor nem tudom mit kell csinálni, mert nekem nem történik semmi erre a kódra...
Ez nem úgy működik, hogy megfelelsz a feltételeknek, és akkor küldenek e-mailben egy kódot, amit be kell írni?
Netelleren én automatikusan VIP lettem, nem kellett így szarozni...

A linken jelentkezni kell, aztán 30 napig küldözgetni a pénzt, legalább 2000€ értékben. Ezután én küldtem egy emailt nekik, hogy teljesítettem a feltételeket, és ennek hatására VIP ügyfél lettem.
Bocsi az offért  :)

#251 június 18, 2013, 21:14:31, Valenciafan
Valaki! Regisztráció után mennyivel küldik az aktiváló e-mailt? Kb. másfél órája várok rá...
Közben már tárgytalan, megkaptam az e-mailt.

Szerintem elküldik őket a f.szba

Idézetet írta: georgeboyd Dátum június 17, 2013, 11:59:03
Én nem tudom, de ha kisebb összeget veszek ki (mondjuk 10K), akkor annak van 1200-1500 forintnyi költsége, ez százalékosan elég sok (10-15%). Ha  a maxot veszem ki, a 70K környékét, annak 2-3 ezres költsége van, 3-4%, ez sem kevés, de ugye nincs más.

Na  ezt most nem vágom. 1.8 euró az ugye kb 550 forint. De akkor hogy von 1200-1500 forintot 10.000 levételénél ? Az 1.8 euró felett lévő összeg az átváltási díj ? Nekem a skrilles számlám forintban van akkor nekem tisztán 1.8 euró a levétel ?

Idézetet írta: kunisse Dátum június 20, 2013, 09:53:52
Na  ezt most nem vágom. 1.8 euró az ugye kb 550 forint. De akkor hogy von 1200-1500 forintot 10.000 levételénél ? Az 1.8 euró felett lévő összeg az átváltási díj ? Nekem a skrilles számlám forintban van akkor nekem tisztán 1.8 euró a levétel ?

Neked két átváltási költséged van, mert a kártyád nem lehet forint alapú, ezért valószínűleg eurós.
Előbb a Mastercard átváltja a forintodat euróba, aztán az automata visszaváltja forintba, plusz még rájön a 1,8 euró.