400$ Bingó bónusz

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


július 01, 2012, 17:09:50, BvB_09
"Bingo játék valódi pénzben történő megkezdéséhez összegyűjtöttünk számodra $400 ingyen indulótőkét, ezt Free Bingo Cash néven találod meg. Jelenleg 20 Bingo terembe igényelhetsz pénzt, befizetés nélkül. Figyelj oda, mert termenként eltér a pénz nagysága és a kiutalás feltételei is. A pénzek egy része ,,Bingo Bonuszkét" használható fel, viszont van, ahol készpénzben írnak jóvá számládon akár 25 fontot is. Ebből a pénzből természetesen a Bingo mellett az adott terem egyéb játékait (kaszinó, já ;tékgépek, skill játékok,  kaparós sorsjegy, kenó, stb..) is kipróbálhatod majd."

A fellelhetőoldal az allthatbingo, olyan, mint a pókeres :)


Én ma regisztráltam az 123Bingo oldalára és az ott kapott 25$-ra sikerült 250$-t nyernem. Annyi hátulütője van a dolognak, hogy be kell fizetni 50$-t. Ha jól tudom akkor csak az Allthatbingo-nál (vagy Allthatpoker-nél) regisztrált tagok kérhetnek kifizetést, illetve Skrill-lel és Netellerrel lehet feltölteni a számlát.



Nem volt semmi technikám :) Csak annyit vettem és csak olyankor, hogy megérje. Aztán mikor elfogyott a pénzem, akkor beadta a nagy lóvét :D   

#4 július 16, 2012, 17:14:34, BvB_09
Idézetet írta: BvB_09 Dátum július 01, 2012, 17:04:17
"Bingo játék valódi pénzben történő megkezdéséhez összegyűjtöttünk számodra $400 ingyen indulótőkét, ezt Free Bingo Cash néven találod meg. Jelenleg 20 Bingo terembe igényelhetsz pénzt, befizetés nélkül. Figyelj oda, mert termenként eltér a pénz nagysága és a kiutalás feltételei is. A pénzek egy része ,,Bingo Bonuszkét" használható fel, viszont van, ahol készpénzben írnak jóvá számládon akár 25 fontot is. Ebből a pénzből természetesen a Bingo mellett az adott terem egyéb játékait (kaszinó, já ;tékgépek, skill játékok,  kaparós sorsjegy, kenó, stb..) is kipróbálhatod majd."

A fellelhető oldal az allthatbingo, olyan, mint a pókeres :)

Bocsi, csak javítottam, de nem vettem észre, hogy nem lehet módosítani. :)


H valakine lesz sikeres kifizetése,kérem írja majd le

Én is kiváncsian várom a fejleményeket.

Olvasgatva a befizetés/kifizetés menüpontot nem találtam olyan részt hogy mire lehet kérni kifizetés, és banki átutalással lehet-e befizeni. Tudnál erről valami infót adni?

Ha megoldott a bankiátutalás a fizetésenkél(főleg kiutalásnál) én is kiprobálom  :)