Unibet Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Idézetet írta: Knapp Dátum május 12, 2019, 15:22:34
Fogadott valaki tegnap 3000 ft-ért annak reményében az nb1-re, hogy ma kap 1500 ft-os PL ingyenes élő fogadást?
Látjátok bármi jelét annak, hogy ebből lesz valami?

nálam elérhető az ingyenes fogadások/nyereménynövelők fül alatt

Nalam is ott van.

Szerintem az Unibet a "kifárasztásomra" játszik :) , nincs olyan freebet, amit automatikusan jóváírnának.

Most is járna azoknak, aki az elmúlt hetekben háromszor fogadtak 1500 ft-tal élőben focira  egy 1500 ft-os freebet a BL döntőre, persze nincs sehol.
De még az előző eurovíziós promót sem sikerült lelevelezni velük.
Azért leírom, hol tartunk, mert vicces:

az eurovíziós elődöntők valamelyikére tett 6000 ft-os fogadás után járt volna 1500 ft-os ingyenes fogadás a döntőre.
Nem kaptam meg, egyből írtam.
Egy hétig válasz sem jött, akkor rákérdeztem és másnap arról tájékoztattak, hogy nem is 1500 ft-ot, hanem 3000-t már meg is kaptam és fel is használtam! Mellékelik a promó linkjét és a felhazsnálásról is egy képet.

Ezzel két apró hiba volt mindössze:
- a tavalyi, 2018-as promó linkjét küldték el   ::)  Akkor tényleg 3000 járt. Idén nem.
- a 3000 ft-os ingyenes fogadás, amit valóban felhasználtam, az másfél héttel az eurovíziós promó előtt történt és még talán az UTE-Fradi meccs után kaphattam (már nem emlékszem)

És nem merül fel bennük, hogy ha május 16-án teszek egy fogadást, akkor az érte járó freebetet május 7-én hogyan használhattam fel...
Már csak úgy kiváncsiságból is írtam nekik, elküldtem az idei promó linkjét, hátha az segít.

Ezeket az infókat egy hete emészti a bónuszrészleg.   ;D

Ne izgulj Knapp! Engem is kihagynak mindenféle jóból. Én is vártam hátha lesz 1500 freebet a döntőre, de semmi. Aztán a kézi Final Fourra is promóztak 1500 freebetet, de eddig szintén semmi...
Én már belefáradtam abba, hogy írogassak az ügyfélszolgálatnak, mert nekem se válaszolnak. Innentől kezdve ignorálom a promójaikat és akkor biztosan tudom, hogy nem kapok freebetet. :)


A kézi BL-es ingyenes fogadásomat nem írták jóvá, pedig már javában megy a döntő. Azt ígérték, hogy vasárnap a döntő előtt ott lesz a számlámon...
Igazából én azt nem értem, hogy miért vagyok még ennél az irodánál. Baromira lekorlátozza a téteket; promókat ugyan szokott adni, de nem írja jóvá az ígért ingyenes/kockázatmentes fogadásokat, pedig csontra teljesítem a szükséges előfeltételeket; befizetésnél/kifizetésnél pár %-ot levesz magának; csomószor időkeret lejárt dumával pár perc után kidob; stb...
Valaki tud mondani pár indokot, hogy miért játszik még itt? Kíváncsi vagyok! :)

Gyors a kifizetés

Idézetet írta: dgabesz Dátum június 02, 2019, 18:45:26
A kézi BL-es ingyenes fogadásomat nem írták jóvá, pedig már javában megy a döntő. Azt ígérték, hogy vasárnap a döntő előtt ott lesz a számlámon...
Igazából én azt nem értem, hogy miért vagyok még ennél az irodánál. Baromira lekorlátozza a téteket; promókat ugyan szokott adni, de nem írja jóvá az ígért ingyenes/kockázatmentes fogadásokat, pedig csontra teljesítem a szükséges előfeltételeket; befizetésnél/kifizetésnél pár %-ot levesz magának; csomószor időkeret lejárt dumával pár perc után kidob; stb...
Valaki tud mondani pár indokot, hogy miért játszik még itt? Kíváncsi vagyok! :)

Megszokásból.
Meg a régi szép idők emlékére.  :)

Idézetet írta: alexthebest Dátum június 02, 2019, 09:21:04
@Knapp nem lejart a freebet? Itt irtam rola: https://www.sportfogadas.org/forum/index.php?topic=16156.msg748564#msg748564

Nincs lejárt freebetem. (illetve egyetlen egy, még tavalyról)
Mielőtt reklamálni kezdek, általában többször is megnézem, jóváírták-e, vagy esetleg én basztam el valamit a feltételek teljesítése közben, de ez a többiek visszajelzése alapján inkább valamiféle tendencia most náluk.
Nálam a legutóbbi 4 promóból 3-nál nem írták jóvá a freebetet.
Amikor azt látod, hogy "nem szükséges feliratkozni", az nagyjából azt jelenti, hogy ne is számíts a bónuszra.  :)




#3278 június 11, 2019, 13:49:29, Nyuszika10
Ti megkaptátok az 1500Ft ingyenes fogadást a Wales elleni meccsre?

Kérdés visszavonva.Ha fogadok a meccsre akkor megjelenik a freebet.

Engem továbbra sem szeret az UB. :) Nem adott most sem freebetet. Nem baj... ha a magyarok győznek fátylat rá! :)

Nevetséges kategória írtam a supportnak is az meg hülye.

Magyarország - Azerbajdzsán 1 freebet reklamálás után megkaptam.
Magyarország - Wales fogadtam nem aktiválódott pedig jól fogadtam reklámálok hát ott volt mé nem használtam azért bazdmeg mert nem aktiválódott. Majd ezekután közlik hogy  tegyem tovább a promociót és fogadjak a mai kézire és akkor majd látom a freebetet. Igen persze ami a mai kézi meccsért jár azt látom bazdmeg te idióta.

Állítólag olvassák ezt a fórumot...

Akkor megkérdezném itt, hogy miért kell minden egyes alkalommal reklamálni, mikor nem feliratkozós a promó, aztán miért ad "értelmetlen" válaszokat az ügyfélszolgálat, amelynek sejtése sincs a saját akcióikról és hogy érzékelik-e egyáltalán, hogy valami hiba van a rendszerben.
Úgy a rendszer minden elemében, a jóváírástól az ügyfélszolgálatig.

Hetente rákérdezek, mikor nem válaszolnak, így végül 25 (!) nap után jóvá is írták az Eurovíziós promóért járó 1500 ft-os ingyenes fogadást, de szerintem nem azért, mert rájöttek, hogy jár nekem, csak egyszerűen meguntak.
Na most pont ezen a bizonyos 25. napon volt a magyar-walesi meccs, ahol újra reklamálhattam az ismételten elmaradt bónuszért...

Ez az élet örök körforgása.
Már nem is a pénz miatt csinálom - ennyit nem ér - hanem mert kezd szórakoztatni.  :)

#3282 június 13, 2019, 19:13:27, dgabesz
Én már odaáig jutottam, hogy nem is foglalkozom a promókkal. Kihagynak belőle folyamatosan és nem is válaszolnak. Nem tudom milyen rendszerük lehet. Nem vagyok egy programozó, de ha az összes magyarországi ügyfél számláján végigfuttatnak egy szűrést ÉS logikai művelettel (odds>=1.4 && tét>=3000 && promós mérkőzésre tett fogadás=="IGAZ"), akkor kidobja kik azok, akikre igazak a feltételek és azoknak a számláján jóváírják a bónuszt. Vagy túlgondolom?

A befizetési lehetőségek között nálam ismét elérhető a Neteller és a Skrill.

Eurós számla, mindkettőről volt régen feltöltésem.

Üdv.

Köszi szépen. Nálam is elérhető, forintos számlám van.

Skrill befizetés
Dij
Nincs
Minimális
4 000 Ft
Maximális
4 000 000 Ft