Ördi fogadásai

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Szeretném én is elkezdeni írni, megmutatni saját példámon keresztül (egy ideig), hogy hogyan kéne csinálni, vagy hogyan nem a sportfogadást:)


#1 június 29, 2011, 18:01:13, Ordog
Elmesélném 2-3 napra visszamenőleg a BetClices sztorimat.

Küldtek megint a drágák 2650 Ft-os 100%-os bónuszt én meg rácsaptam mint gyöngytyúk a takonyra:)

Tegnap egyből megtettem egy ilyet:
Japan - Új-Zéland H :ok:
Murray - Gasquet H :ok:
Juzsnij - Federer V :ok:
Odds: 1,5x

Tét: 5300 Ft
Egyenleg: 7950 Ft

2650-ből kiindulva máris 8 ropi, nem rossz. Jött is egyből a dupla v semmi

Ma du-tól: Wimbledon tenisz, élő fogadások

1, Cibulkova - Sarapova --> 2. szettnél mikor Sarapova éppen vitte el ellenfele adogatását rá az összes pénz az oroszra. (1,06x)
Egyenleg: 8428 Ft :ok:

2, Kvitova - Pironkova --> Szintén mikor már számomra biztossá vált a 2. szett 2 game-jében h ezt már csak nyerni tudja, rá az összes pénzt Kvitovára (1,11x)
Egyenleg: 9354 Ft :ok:

3, Fleming/Hutchins - Fisher/Huss --> hasonló játék a 3. szettben. (1,07x) Rá az összes pénz
Egyenleg: 10009 Ft :ok:

4, Paszek - Azarenka --> Mikor Azarenka 0-40-el állt 1-0 után a 2. szettben és ellenfele szervált, minden pénzt rá arra, hogy ő nyeri a 2. szettet. (1,09x)
Egyenleg: 10910 Ft :ok:

Jó volt ez a 2 nap, remélem továbbra is tartani fog a jószerencsém. Jó lenne kicsit felhízlalni ezt a BetClices számlát:)



#2 június 30, 2011, 12:28:34, Ordog
Gamebookers fogadás

Ma feltöltöttem 50 dollárt, ami után kaptam megint 50-t, mert ugye bónusz van.

Könnyen jött könnyen megy(?) alapon a bónuszt meg is fogadtam egy olyanra, hogy:

Paszek - Azarenka -->V :ok:
Tsonga - Federer --> V  :bash: nem hiszem el hogy ezen ment el. Szivat engem ez a svájci "gyerek"...
Tomic - Djokovic --> Tomic nyer legalább 1 szettet.  :ok:
Odds: 2,82x
Tét: 50,66$  :'(

Nagyon remélem hogy be fog jönni...

#3 június 30, 2011, 12:25:48, Ordog
Bwinen pedig:

Tomic - Djokovic --> Tomic nyer legalább 1 szettet.  :ok:
Murray - Lopez --> H
:ok:
Odds: 2,39
Tét: 2788 Ft

Remélem a legjobbakat. Ja és hozzá kell tennem, hogy amit esetlegesen majd nyerek a többi fogadóirodán azt majd mind átcsoportosítom a bwines számlámra, mert szerintem ez a legjobb fogadóiroda, és itt próbálom kihozni a sok-sok profitot (főleg élő fogadásban).
Szurkoljatok;)

#4 július 01, 2011, 22:35:49, Ordog
Ma is tettem két gyönyörű szelvényt. A változatosság kedvéért ezt most tippmixen:)

1. szelvény:
Brazília Női - Ausztrália Női --> H 1,25  :ok:
InterTurku - Kuopio PS --> H 1,40  :crazy: --> 4-4 what the fuck???
*(0-1)Németo. Női - Nigéria Női --> H 1,11
Odds: 1,94
Tét: 1000 HUF

2. szelvény:
Lettország Női - Oroszország Női --> V 1,41 (kosár EB)  :ok:
U17 Japán - U17 Új-Zéland --> Japán jut tovább 1,21
:ok:
Montenegró Női - Törökország Női --> H 1,34 (kosár EB) :crazy:
Odds: 2,29
Tét: 1200 HUF

GL for me;)

#5 június 30, 2011, 22:19:25, Ordog
Tovább görög a fogadási szekér:

1.
Santa Coloma - Paksi FC --> V  :ok:
Marija Sarapova - Sabine Lisicki --> H  :ok:
Odds: 1,69
Tét: 1000 Ft


2.
Marija Sarapova - Sabine Lisicki --> H  :ok:
Santa Coloma - Paksi Fc --> 1,5 gól felett  :noway:
Montenegró Női - Törökország Női --> H (női kosár)  :noway: :noway: Eddig az Montik szétalázták az egész EB-t, most meg leégnek az épphogy becsusszanó Törökökkel szemben. Ezek a női sportok valami borzasztóak...

Tét: 10$

GL

#6 július 01, 2011, 20:11:59, Ordog
Jo-Wilfried Tsonga (FRA) - Novak Djokovic (SRB) (Jo-Wilfried Tsonga (FRA) legalább 1 szettet megnyer?)    igen    1,3  :ok:
Rafael Nadal (ESP) - Andy Murray (GBR) (Andy Murray (GBR) legalább 1 szettet megnyer?)    igen  1,3
  :ok:

Tét: 2500 HUF


Remélem a legjobbakat.

Amúgy mekkora kibaszás, h nincs fent a bet365-ön pénzem. 1,44-es szorzó van arra, hogy 3,5 szettnél több lesz a Tsonga-Djoko meccsen. Itt meg lényegében 1,3-at adnak lényegében ugyanarra a fogadási eseményre... (bwin)


Szia.

Sajnos a Bwin egyik hátránya, hogy ezen a téren igencsak a hátsó
mezőnybe tartoznak. Pedig ha kicsit emelnék az átlagukat, akk tán
a legjobb iroda is lehetne..:)

#8 július 03, 2011, 00:23:05, Ordog
Betclic. Kivettem egy kis pénzt amit a bónusz után felnyaltam, de még maradt bent 550 HUF:D Hát most ezzel kéne megint tízezres magasságokba repülni:D

1. lépés:)
Argentína - Bolívia --> 3 vagy annál több gól születik 1,3 Hát igen, a nyítómeccs sosem szokott sok gólos lenni............
V. Klicsko - D. Haye --> Klicsko 1,42  :ok:
Tét: 550 HUF
Nyeremény: 1018 HUF

Hiszünk a szerencsénkben;)

Idézetet írta: manyman Dátum július 01, 2011, 06:08:56
Szia.

Sajnos a Bwin egyik hátránya, hogy ezen a téren igencsak a hátsó
mezőnybe tartoznak. Pedig ha kicsit emelnék az átlagukat, akk tán
a legjobb iroda is lehetne..:)

Hogy érted, h a hátsó mezőnybe tartoznak? Összehasonlítva rosszabbak az oddsai mint a többi vezető fogadóridának? És hol live fogadásokban vagy a simában is?:o

#10 július 03, 2011, 00:22:37, Ordog
V. Klicsko - D. Haye --> Klicsko 1,37  :great:

Tét: 10.000 Huf

Tökjó, hogy tegnap hajnalban még 1,42 volt rá, most meg viszik le folyamatosan az alapból sem olyan nagy szorzót (bwin)

Gúdlákk for mí:)

Utána ártam jood az ods lejebb vitel Klicko ezerszer esélyesebb ;)

Szia!  :cya:
Én most raktam az Unibetnél 1.48-ért. Mostanában nagyon szidják a bwin-t a szorzók miatt.

ÖÖÖÖ!!!
Korábban kellett volna megtenni.. volt az 1.47 es ods!!!

GOndoltam még lemantálok rajta egy kicsit melóhelyen, hogy megtegyem e vagy sem, és 19-kor hazafele a buszon döntöttem el, hogy rátolok egy 10-est. Mikor leültem a gép elé már csak 1,38 volt, mikor pedig már meg is tettem 5-10 perccel később már csak 1,37:D

Úgy látszik itt határozottan kéne majd dönteni legközelebb, nem pedig a végére hagyni:P