Foci-vb 2022

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Ki nyeri meg a 2022-es foci-vb-t?

Brazília
36 (40.9%)
Franciaország
16 (18.2%)
Argentína
13 (14.8%)
Portugália
2 (2.3%)
Anglia
9 (10.2%)
Hollandia
3 (3.4%)
Horvátország
2 (2.3%)
Marokkó
7 (8%)

Összes szavazó: 86

Szavazás lezárva: december 09, 2022, 10:13:31

C csoport továbbjutói: 1. Argentína 2. Lengyelország
D csoport továbbjutói: 1. Franciaország 2. Ausztrália

Azt hogy les vagy nem azt miért a bírónak kell a monitoron megnézni? Ez vicc de tényleg...  ;D

Idézetet írta: csatarid Dátum december 01, 2022, 16:18:17Azt hogy les vagy nem azt miért a bírónak kell a monitoron megnézni? Ez vicc de tényleg...  ;D

Ilyenkor szerintem nem a les tényét nézetik meg a bíróval, hanem hogy a lesen lévő játékos beavatkozott-e annyira a játékba, hogy lest kelljen ítélni.

Szipus Gera megmondta, kérem mindenki nyugodjon le.

Hogyan teljesítettek a korábbi házigazdák?

A házigazda Katar abban reménykedett, hogy a hazai pályán való szereplés növelheti esélyeit a világbajnokságon való eredményesebb szereplésre és ez a gondolat igaz is volt egyes korábbi vb-házigazdák tornáira.

Németek mindent megtettek hogy 1-1 legyen a félidő, nem jött össze. Ekkora balfék védőket  :redchug:

És megcsinálják a spanyolok. Hihetetlen!  ;D

És 1 costa ricai gólra vagyunk attól, hogy a spanyolok és a németek kiessenek :o  ;D

#293 december 01, 2022, 21:19:28, Pozzato
Idézetet írta: Latzka Dátum november 30, 2022, 20:38:22Ez büntető? :P  :P  :P

Annyira volt büntető, mint Ronaldo büntetője vagy mint ez a második japán gól érvényes. Ez egy ilyen vb...

Costa Rica tovabbjut 0-7 utan.  ;D  ;D  ;D

Milyen érdekes, hogy a németek nem ejtik ki a spanyolokat. Megnéztem volna pedig a spanyolok felháborodását.

Hát ez nem is igaz... ez már a 2002-es Japán-koreai VB szellemét idézte!! :bash:
Az a labda ha nem volt kint akkor semmi... ezt valaki odafent nagyon elrendezte.... érdekes máskor digitálisan is megmutatják a labda pozícioját a játékosok lesállását de itt semmi ilyet nem mutatnak meg... hát nem fura??? :redchug: Nem látják hogy kint van a labda a japánok 2. gólja előtt!!!
Hát minősíthetetlen... a futballban BÁRMIT BÁRMIKOR el tudnak csalni!!! :crazy:


Ez a meccs mindenképpen Japán győzelmével ért volna végett, és nem azért, mert így kiejtették a németeket. Ezzel a második hellyel a spanyolok a brazilokat elkerülve másik ágra kerültek, így maximum a döntőben találkozhat egymással a két csapat.

Idézetet írta: BvB_09 Dátum december 01, 2022, 21:12:27És megcsinálják a spanyolok. Hihetetlen!  ;D
Egyáltalán nem hihetetlen, hanem nagyon is várható volt. Ugyanis ezzel a vereségükkel a spanyolok nem csak kiejtették a németeket, hanem elkerültek a számukra kényelmetlen ágról is.
Vagyis a spanyolok a buktával elkerülték azt, hogy a nyolcaddöntőben a horvátokkal, majd pedig a negyeddöntőben a brazilokkal találkozzanak. Inkább játszanak Marokkó ellen.
Én fogadtam arra, hogy a japánok legyőzik a spanyolokat. Nem bántam meg. ;D