Bundesliga 2022/23

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Borussia Mönchengladbach - Borussia Dortmund (péntek, november 11., 20:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Marcus Thuram szerzi az első gólt 8.75

Jude Bellingham gólt szerez 4.25

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón


Manuel Neuer eltörte a lábát... jó pár hónapra out. Nesze neki, a Bayern jó sok gólt fog kapni.


"A német válogatottal a katari labdarúgó-világbajnokságtól már a csoportkör végén búcsúzó Manuel Neuer kórházi ágyból üzent rajongóinak: a 36 éves kapus ,,fejszellőztetés" közben síbalesetet szenvedett, eltörte a jobb lábát, ami miatt azonnal meg is kellett műteni – derül ki a posztból."

Idézetet írta: Szigo Dátum december 10, 2022, 13:18:19Manuel Neuer eltörte a lábát... jó pár hónapra out. Nesze neki, a Bayern jó sok gólt fog kapni.


"A német válogatottal a katari labdarúgó-világbajnokságtól már a csoportkör végén búcsúzó Manuel Neuer kórházi ágyból üzent rajongóinak: a 36 éves kapus ,,fejszellőztetés" közben síbalesetet szenvedett, eltörte a jobb lábát, ami miatt azonnal meg is kellett műteni – derül ki a posztból."

Közvetítem a magyar faszbuk közösség javának reakcióját erre a hírre: "Úgy kellett neked, karszalagos köcsög!"

Egyébként meg veszélyes sportág ez a síelés. Lásd Schumacher is hol van...

Idézetet írta: Admin Dátum december 10, 2022, 13:21:52Közvetítem a magyar faszbuk közösség javának reakcióját erre a hírre: "Úgy kellett neked, karszalagos köcsög!"

Egyébként meg veszélyes sportág ez a síelés. Lásd Schumacher is hol van...

Sajnos ez a Fidesz-gyűlöletpolitika hatása. Ki a faszt érdekel egy karszalag. Szerintem meg az ilyen trollfocis náci hülyegyerekek cummantsák le egymást.

Idézetet írta: Szigo Dátum december 10, 2022, 14:56:36Sajnos ez a Fidesz-gyűlöletpolitika hatása. Ki a faszt érdekel egy karszalag. Szerintem meg az ilyen trollfocis náci hülyegyerekek cummantsák le egymást.

Bocs, de pont egy németet "védve" hozod fel a nácikat? Itt nem érezted, hogy kissé...
Pont Neuer, akiben még csörgedez az árja vér, ha érted így, ellenben sok nem fehér német válogatottban.


Ezt nem tudtam nem hozzászólni.

Idézetet írta: lazanyja Dátum december 14, 2022, 23:02:22Bocs, de pont egy németet "védve" hozod fel a nácikat? Itt nem érezted, hogy kissé...
Pont Neuer, akiben még csörgedez az árja vér, ha érted így, ellenben sok nem fehér német válogatottban.


Ezt nem tudtam nem hozzászólni.

Ez most komoly? Szerintem gondold végig, mielőtt faszságokat írsz.

Én értettem a mondanivalód lényegét, de te nem az enyémet.
Fel ne húzd magad, nem az volt a célom, hanem, hogy elgondolkozz, mit írtál.
Ha kihagytad volna belőle a "náci" szót, hozzá se szólok. Úgy lenne is értelme.

Leipzig - Bayern München tipp: Rangadóval folytatódik a Bundesliga!

Orbánék megtréfálnák a Bayern Münchent, ezzel csökkentve hátrányukat a listavezető bajorokkal szemben.  Olvasd tovább


#39 január 19, 2023, 08:57:04, Admin
Frankfurt - Schalke tipp: Ezt a sérüléshullámot nem fogják elbírni Gelsenkirchenben

Oliver Glasnernek és a Frankfurtnak most kell megalapoznia a jó tavaszt! Olvasd tovább


RB Leipzig - Bayern München (péntek, január 20., 20:30CET) - Megnövelt oddsok az Unibeten

Jamal Musiala gólt szerez 3.75

Vendégcsapat nyer és 5.5 felett lesz a szögletei száma 2.25

Fogadj te is megnövelt nyereményszorzón

Freiburg - Frankfurt tipp: Mi történt Sallaiékkal?

A Frankfurt kihasználná az évenkenti szokásosnak nevezhető Streich-féle botlást, így szilárdítanák meg helyüket Glasnerék a dobogón.  Olvasd tovább


Schalke - Leipzig tipp: Szoboszlaiékra könnyed győzelem vár

Elég, ha Szoboszlai és Orban megoldják nekünk a Leipzig győzelmet, Schalke pedig asszisztál ehhez. Olvasd tovább


Ahogy nézem a mai felhozatalt, nagyon az az érzésem, hogy sok lesz a pontosztozkodás. A Leverkusen - Bochum meccset leszámítva, a másik négy Bundes meccsen személy szerint az ikszet húznám be. Kíváncsi leszek, vajon profitosan jönnék-e ki a buliból egységnyi tétekkel számolva.

Leverkusen - Dortmund tipp: Xabi Alonso ráérzett a győzelem ízére

A Leverkusen - Dortmund meccs mindig képes váratlan eredményekkel szolgálni! Olvasd tovább