Skrill Infó

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában


https://www.ewallet-optimizer.com/mastercards-not-available-non-sepa-countries-anymore/
Ezek szerint, ez miatt nem lehet már használni a skrill prepaid kártyákat?Most akkor pénzkidobás volt ilyen kártyát csinálni?Mert nem tudom levenni a pénzemet skrill számlámról!

Idézetet írta: kishandris Dátum július 11, 2018, 14:15:41
https://www.ewallet-optimizer.com/mastercards-not-available-non-sepa-countries-anymore/
Ezek szerint, ez miatt nem lehet már használni a skrill prepaid kártyákat?Most akkor pénzkidobás volt ilyen kártyát csinálni?Mert nem tudom levenni a pénzemet skrill számlámról!

A fenti táblázatban a SEPA országok vannak.
Aki nincs benne, az nem rendelhet kártyát a számlájához.
(lejjebb görgetve ott van a non-SEPA lista is egyébként, na ők szívnak ezzel)

Idézetet írta: kishandris Dátum július 11, 2018, 14:15:41
https://www.ewallet-optimizer.com/mastercards-not-available-non-sepa-countries-anymore/
Ezek szerint, ez miatt nem lehet már használni a skrill prepaid kártyákat?Most akkor pénzkidobás volt ilyen kártyát csinálni?Mert nem tudom levenni a pénzemet skrill számlámról!

Most direkt lefordíttattam a fordítóval is, ha nem tud valaki angolul... és szerintem tökéletesen érhető:

"Kérjük, ellenőrizze a következő táblázatot, amely tartalmazza az összes SEPA-országot. Ha ebben a táblázatban nem találja meg a lakóhely szerinti országot, akkor nem rendelhet új MasterCard-t a Skrill vagy a NETELLER számlájára:"

Olyan értetlenek tudnak lenni az emberek...  ???

Sziasztok!
Olyan kerdesem lenne, hogy akaratomon kivul lehet, hogy lehuztam a Skrillt 40.000ftal, mi ilyenkor a teendo?  Mult heten befizettem a B365be OTP szamlarol Skrillre utalva, az sajnos mar nics meg,  ma beleptem a netbankba es az OTP rendszere meg azt irta van 40.000ftom amit mult szerdan raktam be. Azt most a Skrillre kiutaltam. Lehetseges, hogy az OTP lassan egy het alatt sem frissitette az egyenlegem? Mashonnan nem johetett a penz. Lesz ennek valami kovetkezmenye ha ezt most beutalom a B365-re?

Mindegy, megoldodott. Minuszba kerult a Skrill szamlam es holnapig kene befizetni. Par nap keses nagy baj lehet?


Idézetet írta: kri1219 Dátum július 24, 2018, 20:17:25
Mindegy, megoldodott. Minuszba kerult a Skrill szamlam es holnapig kene befizetni. Par nap keses nagy baj lehet?

Aligha lesz nagy gond egy kis csúszásból, mert nem fognak egyből jogi lépéseket tenni, mivel az nekik is plusz költség.
Esetleg jelezd nekik, hogy előreláthatólag mikor fizeted vissza. Hátha olvassák.  :)

Koszonom, mar megtettem kozbe. Rendesek voltak, irtak hogy amint tudom fizessem ki, de nem fenyegetoztek vagy ilyesmi.

Most meg utalni nem enged pedig kifizettem a tartozast...

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha a Bet365 számlámat Skrill-en keresztül szeretném feltölteni, beírom a kívánt összeget átirányít a Skrill-hez viszont azon nincs egyenleg, akkor felajánlja a Skrill a bankkártyám használatát . Na most ebben az esetben is él a 2.25 % fee vagy az csak a Skrill számla feltöltésére vonatkozik?

Válaszokat előre is köszönöm!

Idézetet írta: dan1ka Dátum augusztus 27, 2018, 10:21:22
Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ha a Bet365 számlámat Skrill-en keresztül szeretném feltölteni, beírom a kívánt összeget átirányít a Skrill-hez viszont azon nincs egyenleg, akkor felajánlja a Skrill a bankkártyám használatát . Na most ebben az esetben is él a 2.25 % fee vagy az csak a Skrill számla feltöltésére vonatkozik?

Válaszokat előre is köszönöm!

Elméletileg akkor bankkártyás tranzakcióként kezeli, így az arra vonatkozó díjat számolja.

Próbáltad egyébként a direkt bankkártyás feltöltést?

Üdv! Kérdés: Skrill vagy Neteller? Gyakorlati tapasztalatok alapján melyik a jobb? Költségek, használhatóság. Automatás pénzfelvételre. Köszönöm a válaszokat!

Idézetet írta: gezaba Dátum augusztus 27, 2018, 19:27:12
Üdv! Kérdés: Skrill vagy Neteller? Gyakorlati tapasztalatok alapján melyik a jobb? Költségek, használhatóság. Automatás pénzfelvételre. Köszönöm a válaszokat!

Már megvette az egyik a másikat, gyakorlatilag ugyan az a kettő.
Tök mindegy melyiket használod.

Sziasztok!

A skrillről Otp re történő utalásokat is blokkolhatják?