Tigergaming

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


Van valakinek bármi infója erről az irodáról: https://www.tigergaming.com/ ?

Anno póker miatt regisztráltam, de még soha nem fizettem be. Ha hihetek a weblapjuknak, várna rám egy 100% deposit bónuszok (14-szeres forgatással, 50-1000$ között), és egy 25$-os risk free bet, az első fogadáskor.


Én fogadtam már náluk. Magyar játékosoknak nem jár bónusz, de már biztosan rájöttél. Ez nem túl látható helyen van írva (vagy lehet nincs is) -én is akkor jöttem rá, mikor kértem. Megforgattam a befizetést, és kivettem a pénzt. Korrektül kifizettek, nem volt velük probléma.

Idézetet írta: foglalt Dátum augusztus 15, 2019, 19:17:59
Én fogadtam már náluk. Magyar játékosoknak nem jár bónusz, de már biztosan rájöttél. Ez nem túl látható helyen van írva (vagy lehet nincs is) -én is akkor jöttem rá, mikor kértem. Megforgattam a befizetést, és kivettem a pénzt. Korrektül kifizettek, nem volt velük probléma.

Igazából az oldalukon nem találtam olyan kikötést, hogy Magyarországról regisztrálva nem járnak a bónuszok, úgyhogy megkérdeztem az ügyfélszolgálatot is. Itt is azt a választ kaptam, hogy érvényesek a promóciók:

"Good news. Absolutely your are more than welcome to take advantage of the Promotions on our Website."

Ezek után, egy próbát lehet, mégiscsak tennék.

Idézetet írta: Assassin Dátum augusztus 22, 2019, 14:56:05
Igazából az oldalukon nem találtam olyan kikötést, hogy Magyarországról regisztrálva nem járnak a bónuszok, úgyhogy megkérdeztem az ügyfélszolgálatot is. Itt is azt a választ kaptam, hogy érvényesek a promóciók:

"Good news. Absolutely your are more than welcome to take advantage of the Promotions on our Website."

Ezek után, egy próbát lehet, mégiscsak tennék.

Megpróbáltad? Sikerült?

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 29, 2019, 11:31:51
Megpróbáltad? Sikerült?

Bocs, hogy ilyen megkésve válaszolok, ráadásul ez a válasz meglehetősen csekély mértékében fog releváns információt tartalmazni. Az igazság az, hogy kicsit besűrűsödtek a napjaim, úgyhogy úgy döntöttem, hogy egyelőre elhalasztom a projektet. Mindenesetre, ha végre rászánom magam, feltétlen megírom ide a tapasztalatokat, illetve, ha volna esetleg olyan, aki megtette már, hálás lennék, ha elmondaná, hogy sikerült.

A 100 % kaszinóbónuszt tényleg adják, de nem csodálom. A betsoft "nyelőgépein" lehet csak megjátszani. Ha valaki azt hiszi, hogy kiválaszt majd egy alacsony varianciájú slotot, amelyik egyik kezével ad, a másikkal meg elvesz, és szépen kiforgatja, az felejtse el az egészet. Én tanulmányoztam a slotokat mielőtt belekezdtem, kipróbáltam más gyártók gépeit is, de a betsoft gépei megleptek. Szépen elkezdték leszedni a pénzt, de csak szedték, csak szedték (jó sok dollárt, pedig a lehető legkisebb téttel csináltam) A végén már rányomtam azt a jégtigriseset, hogy veszíteném már el a maradék pénzt (nem tartott sokáig) 3x lehet állítólag igénybe venni ezt a bónuszt, meg ugyan ez van a betonlinén és a sportsbettingen is, mert egy kutya.

Tapasztalat: A betsoft gépei nem olyanok, mint pl. a netent, stb. Ott keményen toltam a motörhedet, meg a Guns n Rosest, vagy a vámpírosat, -azok is elvettek, de utána visszaadták:) A 96 % RTP a betsoftnál azt jelenti, hogy játsszál 20 évig, és akkor visszakapod a tét nagy részét 2039-ben.  :noway:
Maradok a sportfogadásnál.

Idézetet írta: zsivany20 Dátum augusztus 29, 2019, 11:31:51
Megpróbáltad? Sikerült?

Nos, mire rászántam magam a dologra, addigra megszűntek az ajánlatok. A honlapjukról is eltűntek az ajánlatok, és amikor az ügyfélszolgálaton rákérdeztem a dologra, akkor is azt a választ kaptam, hogy nem kínálnak semmiféle sport bónuszt.