Matchbook

Előző téma - Következő téma

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában


április 15, 2010, 23:15:14, Tomahawk
Sziasztok!

Én személy szerint szeretem matchbookot, ami egy fogadótőzsde. Olyan, mint a betfair, de csak 1% kezelési költséget számol fel az odds elfogadójától. Annak meg 0,2%-ot fizet, aki kirakta az oddsot, és sikerült megtalálni a pénznek a párját.

Használja még valaki?

Mert én csak feltöltöttem rá pénzt, de kifizetésekkel kapcsolatban nincsennek tapasztalataim. Mivel a tranzakciók a játékosok számlái között zajlanak le, akár egy pókerjátéknál, így nem kellene problémájuknak lenni, ha eljön a perkálás ideje. :)

Ha értetek az amcsi szorzókhoz, akkor egyből leesik majd nektek, hogy mennyi pénzt megspórolhattok a matchbookkal. Feltéve, ha rendes emberekből áll a cég vezetősége. :P

Például egy handicap fogadásnál, ahol minden helyen 1,91-es az odds, itt 2-es az odds mindkét térfélre. A betfairnél is ugyonilyen jó oddsok vannak, csak ott 5% a kezelési költség, ami olyan mintha 1,95-ös lenne az odds. Na itt meg olyan mintha 1,99-es.

Szóval egy jó magyar virtusos sportfogadó, aki függőségből napi 2-3 meccset úgyis megtesz, az megspórolhat havi 1000-2000 Ft-ot, attól függően, hogy mekkora tétekkel játszik.

Ezt az okosabbak úgyis ki tudják számolni, hogy mennyit spórolhatnak meg, ha az oddsuk 1,91 helyett 1,99.

Sőt sokszor én rakom ki az oddsot, és valaki elfogadja, akkor általában kirakok egy 2-es oddsú fogadást, beszedem a 0,2% jutalékot, és az "ellenfelem", aki elfogadta az oddsomat, az fizet 1% jutalékot a cégnek.

Ennek nagy a jelentősége, mert, ha mindig kiraksz egy 2-es oddsot handicapre, és még be is szedsz 0,2% jutalékot, akkor, ha elég kicsi tétekkel játszasz, akkor életed végéig játszhatsz számlaújratöltés nélkül, hiszen a játék teljesen ferr, és kiegyensúlyozott lesz.

Felhozom ezt a témát, mert az elmúlt hetekben ezt az irodát is teszteltem.  :)

25 eurós fogadásbiztosítást adnak az első fogadásunkra.
Ingyen fogadásként adják vissza a pénzt, tehát nem egy hatalmas üzlet, de recesszióban minden apró euró számít.  :)

Tomahawk témanyitóját megerősíthetem, 1% a jutalék, viszont itt a vesztes szelvények után is meg kell fizetni, tehát ha 25 euró van a számlánkon, eleve csak 24,75-ért enged fogadni.

A kínálat és a forgalom egy betfair-hez képest gyengécske, de az arbitrázs keresők ismerik az oldalt.

Ha vesztes a fogadásunk, elvileg 3 napon belül kapjuk vissza a pénzt, valószínűleg valamelyik délután közepén. 2 nappal sajna nyugodtan számolhatunk.

Kifizetésig nem jutottam, de a regisztráció után nem sokkal küldenek emailt (pár óra vagy pár nap), hogy 2 héten belül küldjük el egy igazolványunk másolatát és egy közüzemi számlát, különben bezárják  a számlánkat. (van, akinek 1 hónapos határidőt adtak tudtommal)

Kifizetésig nem jutottam, a futó kalandok kedvelőinek ajánlom az irodát.   :)

(a betfair 6%-os jutaléka mellett egyszer még fel is értékelődhet)

Hja, a betbrain.com oldalon keresztül találtam rájuk, de regisztráció előtt rákérdeztem, hogy kell-e valamit beírni a promo code mezőbe.
Erre azt írták, hogy ha erről a linkről regisztrálok, akkor biztosan megkapom a bónuszt:
(ha mégsem, akkor írjak nekik. hehe)

http://bit.ly/UndDY4

Ez nem az én ref. linkem - tudtommal itt nincs is ilyen lehetőség - ez az ügyfélszolgálattól származik, de másnál is működött, nem csak nekem.


Én is kipróbáltam az oldalt, és többnyire pozitív tapasztalataim vannak. Más bónuszok miatt lett itt 940 euróm, amit pár óra alatt kifizettek! Persze csak a dokumentumok elküldése után. A kínálat elég gyenge, de a legtöbben úgyis csak a legnagyobb eseményekre fogadnak, azok meg itt is megtalálhatók. Az kicsit fura, hogy vesztes fogadás után is van jutalék, de az oddsok így is gyakran verhetetlenek. Én egy skrilles linken keresztül regeltem, és 30€ free bet jár majd, de ezt még nem kaptam meg. Néha előfordulnak hibák, pl. a kifizetésre rányomva nem kaptam semmi visszaigazolást, vagy van amikor nem tudtam kijelentkezni. De ezek szerintem az új design miatti kezdeti fogyatékosságok, és idővel majd javítják őket. Van élő chat, ahol elég felkészültek és segítőkészek.

A héten tervezek befizetni,néztem én is a skrilles linket.Azt nem néztem meg,nem tudod ha onnan fizetek be akkor azon kívűl megkapom a 25 euros freebetet is (telhetetlen vagyok)?

Szinte biztos, hogy csak egyféle free betet kapsz.

Megkaptam a free betet, de csak 25 eurót, hiába regisztráltam a skrilles linken keresztül. Reklamálás után viszont hamar jóváírták a maradék 5 eurót is.

Hát vegyes a benyomásom az irodáról.A kezdőfogadásom sajnos megnyertem(mostanában mindig ott nyerek ahol nem kéne)viszont így is megkaptam a freebetet.Ez meglepett  mert én azt olvastam hogy csak vesztes fogadás után jár.Viszont nálam marha lassú az oldal(az új oldal is meg a klasszikus is)és a kínálat is elég szerény.

https://www.matchbook.com/page/rules/promotion-t-and-c/

Ha vesztes az első fogadásom (25€-s), akkor 25€ értékben free bet-et adnak, amit bármire feltehetek, de csak a nettó nyeremény az enyém? Ez ugye a klasszikus free bet jelentése. Akkor viszont a háromszori forgatás hogyan értelmezhető? Ha a free bet nyertes, megkapom a tét nélküli nyereményt, majd az ebből tett fogadások már "normális" fogadásnak minősülnek, vagyis aminél a bruttó nyereményt írják jóvá?  :help:

Idézetet írta: benson Dátum augusztus 10, 2013, 00:43:14
https://www.matchbook.com/page/rules/promotion-t-and-c/

Ha vesztes az első fogadásom (25€-s), akkor 25€ értékben free bet-et adnak, amit bármire feltehetek, de csak a nettó nyeremény az enyém? Ez ugye a klasszikus free bet jelentése. Akkor viszont a háromszori forgatás hogyan értelmezhető? Ha a free bet nyertes, megkapom a tét nélküli nyereményt, majd az ebből tett fogadások már "normális" fogadásnak minősülnek, vagyis aminél a bruttó nyereményt írják jóvá?  :help:

Úgy értelmeztem - óvatosságból - hogy csak egy "sima" freebetet kapok, ha elvesztem az első fogadásomat. (bár Nyuszika azt írja, hogy ő nyertes fogadás után is megkapta...)

Vesztes is lett az első fogadásom, de a freebetből megtett is, így nem derült ki, hogy csak nyereményt kaptam volna vissza vagy a tétet is.

Nekem az 1. fogadásom vesztes volt és így kaptam 30€ "free betet", ami valójában sima bónusz, forgatási követelménnyel. Vagyis nyertes fogadás esetén a tétet is megkapjuk, nemcsak a nyereményt.

Linket valaki tudna küldeni a 30 Euros Skrilles befizetésre?köszi :ok:

A skrilles kifizetés elég sajátosan működik. Ha minden pénzt ki akarunk venni, akkor 1 centtel kevesebbet kell beírni, különben nem fogadja el. A withdraw gombra rányomva látszólag töltődik az oldal, nem történik semmi, a tranzakcióknál nem jelenik meg, de a rendszer mégis érzékeli a kérést. Pár másodperc után nyugodtan be lehet zárni az oldalt, és 1-2 órán belül a Skrillen lesz a pénz. Remélem azért majd javítják ezt a hibát.

Idézetet írta: Tomahawk Dátum április 15, 2010, 23:01:35
Olyan, mint a betfair, de csak 1% kezelési költséget számol fel az odds elfogadójától. Annak meg 0,2%-ot fizet, aki kirakta az oddsot, és sikerült megtalálni a pénznek a párját.

Ezt honnan vetted? Mondjuk lehet hogy változott a szabályzat április óta, de az tuti, hogy jelenleg a lay fogadások után is ugyanolyan jutalékrendszer van, mint a back fogadások után: nyertes fogadásokra a profit 1%-a, vesztes fogadásokra vagy a lehetséges profit 1%-a, vagy a tét 1%-a, attól függően, hogy melyik a kisebb. 0,2%-os jutalék fizetés a játéosoknak nincs.

#13 szeptember 12, 2013, 11:54:17, benson
Idézetet írta: Irtis Dátum szeptember 12, 2013, 10:40:21
Ezt honnan vetted? Mondjuk lehet hogy változott a szabályzat április óta, de az tuti, hogy jelenleg a lay fogadások után is ugyanolyan jutalékrendszer van, mint a back fogadások után: nyertes fogadásokra a profit 1%-a, vesztes fogadásokra vagy a lehetséges profit 1%-a, vagy a tét 1%-a, attól függően, hogy melyik a kisebb. 0,2%-os jutalék fizetés a játéosoknak nincs.

3,5 év alatt sok minden változhat. Kössz a friss infót!

Tomahawk meg már rég eltűnt a fórumról. Egy másikon viszont naplót is vezetett, egy időben követtem, de ha jól látom, már az az oldal is megszűnt.

Hoppá az elkerülte a figyelmemet, hogy 2010-es a bejegyzés.  :o